Cojkin ned 21.4.2013 16:57

Kupio sam novi telefon Huawei Y300 prije sam imao Huawei U8650 i imam ga jos za njega sam nasao dosta rom-ova e sad mi treba i za ovaj telefon neki rom da ubacim.ako moze mala pomoc jel neko zna...unapred zahvalan

Synthronika pet 17.5.2013 20:17

Praktički nasljednik U8650, 800 mhz procesor umjesto 600 od U8650; više memorije, nešto bolja kamera. Nisam siguran da ga se isplati više uzmati; mislim da će Huawei vjerovatno osvježiti svoju ponudu nečim što ima bar minimum 1000 mhz za nešto ulaznog razreda.

Kamera Huaweiu je uvijek bila bolna rana; tu su uvijek štedili.

bodija pet 17.5.2013 21:28
Synthronika kaže...

Praktički nasljednik U8650, 800 mhz procesor umjesto 600 od U8650; više memorije, nešto bolja kamera. Nisam siguran da ga se isplati više uzmati; mislim da će Huawei vjerovatno osvježiti svoju ponudu nečim što ima bar minimum 1000 mhz za nešto ulaznog razreda.

Kamera Huaweiu je uvijek bila bolna rana; tu su uvijek štedili.

  Opet budalaštine od komentara.Može se reći da je Huawei Y300 nasljednik Huaweia y200 ako ne i y201pro koji imaju slični hardware ,a ne nasljednik U8650. I procesor je 1GHz dvojezgreni.

briferboy sub 1.6.2013 13:40

Za rootanje imad upustvo iznad sam stavio link, jedino sto je to upustvo za rootanje bez otkljucavanja bootloadera. Ali imas u postovima pre linkove za upustva o rootanju i otkljucavanju bootloadera.

Ja sam radio antutu benchmark, rezultat je 6400

briferboy ned 2.6.2013 00:21

ne znam da li može tom metodom, ja sam onom gore u postu šta sam stavio, odradio root, moram još otključat bootloader,

ubaciću par slika, samo da ulovim vremena, nema štekanja, 1000Mhz dual procesor, ma sve 5, kadotključam bootloader, probaću i neki custom rom, ubaciti

briferboy ned 2.6.2013 18:31
Ag008 kaže...
Još samo treba saznati dolazi li u T-mob otkljucan ili ne. A koliko sam vidio jos nema costum roma a pase i onaj od G510

paše taj da, nisam ga još probao, čekam da mi pošalje huawei code da otključam bootloader, ima još par romova, na htcmania i na jedon nemačkom sajtu, sve ukupno 3-4 mislim

 

 

chaselol ned 2.6.2013 21:54
briferboy kaže...
chaselol kaže...

Igrati Max Payne na ovom telefonu je neprocjenjivo :)

probao si???

 

 

nisam ja ništa, igram neku bezveze, čekam, huavei da otključam boot, da promenim rom, da se malo zezam,,,,

nista nisam cackao telefon je jak nemas potrebe nista custom jos raditi, osim mozda battery calibartion, mada baterija meni trenutno odlicno drzi.

I da max radi odlicno, odlicne su kontrole treba ti mozda min da se uhodas i onda rokas! 

kristijan6 pon 3.6.2013 11:11

piše da bi trebao danas doći {#} inaće mobitel je za te novce odličan...evo baš gledam na youtube-u i vidim da nema meni tipke nego je sve na radnoj površini kao i na iPhone-u pa me zanima da li je netko probao skinuti neki launcher na kojem je tipka meni 

Cojkin pon 3.6.2013 23:12

jeste uradi i ja ovaj tvoj root i ne radi mi kamera i pojebale mi se boje na ekranu kako da vratim na fabricki sve sam pokusavao i ubacivao novi update i nista nemoze da uradi update nikako dodje do pola i izbaci gresku.nema koji update nisam skinuo...