mp3david uto 19.3.2024 23:16

Mobitel je predstavljen, u prodaji je kod svih operatera...dali ga je itko kupio da kaže dojmove?

Od svih dosad predstavljenih uređaja, ovaj me najviše zainteresirao.
Nema punjaca i maske u paketu, nažalost, ali opet je dosta jeftiniji od Samsungove Ultre...

Recimo uz Unlimited tarifu u tcomu i placanje odmah, izade oko 958€
A dobije se i tablet na poklon.

ajimerej sri 20.3.2024 04:45

Da, u telemach unlimited tarifi oko 900 eura, isto tablet honor x9 na poklon. Teško je točno reći cijenu zato što nešto novca moraš odmah dati, nešto na rate ali računajući ispada nekih 300 eura povoljnije u tarifi plus taj tablet isto nekih 250-300 eura.

Mobitel je špic, izgled, kako leži u ruci (nije glupa kocka kao samsung s24 i iPhone) , baterija nema kraja, predobro traje i nova je tehnologija poboljšana ugljikom (šteta što nema punjač) , kamera ajme (samo Video snimanje treba optimizirati ručno (ovako automatski mikrofon uklanja pozadinsku buku pa zvuči ne stvarno). Magic OS još uvijek jako sličan Huawei sustavu tako da ja presretan.

Nema neke mane možda težina ali koji flegšip nije težak, mana nema punjača i što na tržištu još uvijek neka maskice nigdje. Inače huawei me umazio uvijek smo dobili odmah zaštitu stakla, brzi punjač (40w, 60w, 66w) i silikonsku maskicu.