sudy_freak ned 18.1.2015 16:39

Gearbest je web-shop koji prodaje raznu tehničku opremu, robu, razne uređaje, opremz za hobiste itd.

Trgovina je relativno nova i imaju toliko upita i zahtjeva zbog akcijskih cijena, čestih popusta.

 

Napomena: GearBest ima kakti EU skladište (EU Warehouse), međutim to skladište se nalazi u bescarinskoj zoni. Drugim riječima, ako nešto naručite iz tog skladišta, carina će se prema tome odnositi kao da je poslano iz Kine, odnosno tražit će vas račun ako posumnja da košta više od 22 eura i ocariniti vam paket. Znači, naručivanjem iz EU skladišta ne izbjegavate carinu.

 

 

 

Prednost pri registraciji je da dobijete 10 kupona po 5$ koje možete koristiti vi ili netko od vaših prijatelja.

Načini plaćanja su sveprisutni PayPal te kreditne kartice.

Jamče garanciju od godine (ili naviše ako je drugačije specificirano).

Također osiguravaju kupcima povrat novca u trajanju od 45 dana .

 

U svakom slučaju, prije kupovine predlažem da razmotrite navedenu stranicu.

 

Da ne duljim -> gearbest.com

********************************************************************************************

Za sve detalje i upite, obratiti se u ovoj temi, meni osobno putem PP ili kolegi majdo.

 

*RECENZIJE*


Kolega i ja smo do sada testirali dva uređaja čije recenzije možete pročitati na sljedećim poveznicama:

Cubot S168 - review

Landvo L2000 - review

 

*PROMO*


U ovoj temi ćemo stavljati dobre ponude s istoimene stranice pa eto još jednog razloga za pratiti temu.

SJCAM 5000+, jeftina alternativa skupom GoPro

MPIE P3000T - jeftini octa-core uređaj - promo kod MP3TRX

Leagoo Lead 7 - jeftini mobitel i power bank s brutalnom baterijompromo kod L600S

 

 

Kako tema bude rasla, ažurirati ću ovaj post s dobrim ponudama jer će često biti i akcijskih, promo kupona samo za čitatelje foruma.
Pa stoga, pratite ovu temu 

majdo pon 26.1.2015 00:22

Osobno sam kupovao s alija 3 puta, sva 3 puta bio prevaren i to od navodno provjerenih prodavaca, dobio fejk korištene stvari, umalo pa cjepanicu da nisam dobio kao što se događalo likovima koji preko njuskala kupe nešto.. Tako da što se toga tiće, hvala ali ne hvala, držim se ebaya za sitnice i nekolicine provjerenih web trgovina kad je riječ o tech stvarima veće vrijednosti..

 

Što god da nekoga zanima, ukoliko je rijec o nekoj većoj cifri slobodno se javite pa ćemo vidjeti postoji li mogućnost dobivanja promo koda s određenim popustom na traženi proizvod.. 

zhUPer_C18 uto 27.1.2015 20:10

Evo, ja sam se registrirao, dobio sam 10x5USD kupone, što mi je baš fora i pohvaljujem taj marketinški potez. 

 

htio bi si uzeti ulefone Be Pro

po onome što sam vidio i čitao, uređaj mi se jako sviđa i vjerujem kako će to biti moj novi smartphone. 

 

samo me zanima kakva je baterija, koliko uređaj izdrži, to nisam mogao nigdje pročitati ni čuti, pa ako netko zna, bio bi zahvalan. 

sudy_freak sri 28.1.2015 21:30
kayros kaže...

kakva su iskustva s kupovanjem na Gearbest i kakva je ocjena za taj sajt, dali se dobje ono što se naruči

Budući je riječ o prilično novoj i mladoj Internet trgovini iskustva mogu biti podijeljena. 
No, pokriva te 45 dana povrata novca od strane PayPal-a, a definitvno si tako mlada trgovina ne želi negativna iskustva u početku.

Kupio sam do sada već nekoliko stvari s Gearbesta i mogu reći da stvarno nema frke što se tiče njih 


Ukoliko imaš još pitanja, slobodno pitaj.

majdo pet 30.1.2015 12:46

Sve vas koje zanima navedeni mobitel, uleFone Be Pro sa sljedećim specifikacijama:

 

Brand: Ulefone
Type: Phablet
OS: Android 4.4
CPU: MTK6732
Cores: Quad Core, 1.5GHz
RAM: 2GB RAM
ROM: 16GB

GSM 850/900/1800/1900MHz

WCDMA 850/900/1900/2100MHz

FDD-LTE 800/1800/2100/2600MHz

Back camera: 13.0MP, with flash light
Front camera: 8.0MP

Battery: 1 x 2600mAh Battery

 

Lollipop Ready : Ulefone Be Pro will be updated (OTA) to Android 5.0 in February 2015
State of the Art 64-Bit CPU: MTK6732 processor with advanced 64-bit ARM Cortex-A53 (@1.5GHz) Quad Core CPU (nearly twice as fast as MTK6582).

Next-Gen 16 Core GPU: New flagship ARM Mali-T760 GPU @ 695MHz (400% more efficient than T604) based on cutting edge Midgard (3rd gen) architecture

 

 

Navedeni mobitel mozete kupiti na stranici Gearbest.com, i uz korištenje promo koda ulefoneRX1 možete ga kupiti po cijeni od 146.99$

xstrom pet 20.2.2015 10:12

Imam jedno pitanje ako može netko odgovorit,ne razumijem se baš u "rootanje" i slično,

naručujem Cubot X9 preko gearbesta pa me zanima da li treba što napomenuti prilikom narudžbe što se tiče nekih nepotrebnih kineskih aplikacija i slično?

Naime u gearbestu kažu da je mob "not root install odnosno nije rootan

Da li ima to ikakve veze?

majdo pet 20.2.2015 11:51

Do sada svaki mobitel koji mi je stigao od njih ej došao bez ijedne jedine kineske aplikacije, sve uredno prevedeno, čak i na hrvatski, nemam zamjerke. I svaki je do sada došao rootan unaprijed.. Ali svakako se cuj jos s njihovom korisnickom podrskom, i racunaj da je trenutno kod njih kineska nova godina, i da do 26.2 mislim ne šalju ništa.. ;)

xstrom pon 23.2.2015 23:51
majdo kaže...

Do sada svaki mobitel koji mi je stigao od njih ej došao bez ijedne jedine kineske aplikacije, sve uredno prevedeno, čak i na hrvatski, nemam zamjerke. I svaki je do sada došao rootan unaprijed.. Ali svakako se cuj jos s njihovom korisnickom podrskom, i racunaj da je trenutno kod njih kineska nova godina, i da do 26.2 mislim ne šalju ništa.. ;)

 Čuo sam se s njima i rekli su mi da ne rade rootanje.

Vidjet ćemo.

Clueso pet 13.3.2015 22:23

Moj savjet je da ne kupujete s ove stranice. Izgleda da je njima u redu naznaciti lazne specifikacije i kasno isporucuju narudzbe. Evo ja cekam vec 41 dan da posalju paket, a jos dok dodje...

 

ps. nisam narucivao mobitele

CyberDemonVZ pet 13.3.2015 22:27
Clueso kaže...

Moj savjet je da ne kupujete s ove stranice. Izgleda da je njima u redu naznaciti lazne specifikacije i kasno isporucuju narudzbe. Evo ja cekam vec 41 dan da posalju paket, a jos dok dodje...

ps. nisam narucivao mobitele

 Moguće da si u pravu za specifikacije. Obavezno naručivat nešto za što znate detalje.

 

A brzina je drugima više manje OK koliko vidim, možda je tvoje slučajno zapelo.

Clueso sub 14.3.2015 20:47

Nije slucajno zapelo jer su poslali samo jedan dio od ukupne narudzbe nakon 30 dana, a drugi nakon 42 dana jos nisu ni poslali. Znaci oni nemaju na stanju, a reklamiraju kao da imaju. Ostavio sam im losu ocjenu za proizvod koja nije ni objavljena, a to znaci da oni kontroliraju sto se pise. Za taj proizvod je prije bio jedan pozitivan komentar sa 5 zvjezdica sto nema veze s pamecu. Cista prevara!!!

majdo čet 19.3.2015 01:02

Ekipa;

za sve vas koje zanimaju neki kineski mobiteli (i ostali kineski gadgeti), na stranici GearBest.com je trenutno akcija pod nazivom March Markdown.

  

Cilj akcije je trenutno ponuditi u prvome krugu 81 najprodavaniji proizvod po akcijskim cijenama.

Drugi dio akcije je pod nazivom Spin & Win. Svi registrirani korisnici imaju pravo sudjelovati u drugome dijelu akcije.

Cilj je okrenuti "kolo sreće" i vidjeti što će te osvojiti. Moguće je samo jedno besplatno okretnje po korisničkom računu, i svaki okret nešto donosi.

Ukoliko kupite nešto iznad 60$ dobit će te mogućnost 2 besplatna spina, a ukoliko potrošite iznad 150$ dobit će te mogućnost 3 besplatna spina.

 

Nagrade od najveće prema najmanjoj su:

  • - ONEPLUS ONE 64GB Phablet x 1
  • - ZTE Blade S6 Android 5.0 4G Phablet x 2
  • - L12S OLED Bluetooth Bracelet x 30
  • - UltraFire Cree Q5 LED Flashlight x100
  • - 50 GB Points x 1000
  • - 10 GB Points

 

Kolo sreće možete zavrtjeti na sljedećem LINKU. Nagradna igra traje od 18.03 do 1.4.2015, te će sredni dobitnici biti objavljeni na GearBest Facebook stranici 1.4.2015.

 

Sretno svima koji budu sudjelovali. 

 

 

DŽonvejn uto 24.3.2015 12:06

Kupio sam mob preko gearbesta...doslovno su bombardirali sa zte blade s6 eu stock, 24 h isporuka.... Plaćen, danima ne potvrđuju da je isporučen...da bi na kraju poslali mail da ga nemaju na eu skladištu ....katastrofa

majdo sub 23.5.2015 19:17

Za sve zainteresirane Gearbest je na svom GearBest RC facebook page-u objavio veliku nagradnu igru. Vaše je samo da odete na njihovu RC stranicu, lajkate ju, i podjeliteOVAJ post, te u komentaru napisete za koju od nagrada se "kandidirate". 

 

Nagrade su sljedeće: 

1)Participants is 20--prize:one Syma X12--1 winner
2)Participants is 50--prizes:two M9912,one Syma X12--3 winners
3)Participants is 100--prizes:tow M9912,one Syma X12 and one Syma X11C--4 winners
4)Participants is 200--prizes:three M9912,two Syma X11C--5 winners
5)Participants is 500--prizes:three M9912,two Syma X11C and one Syma X5SC --6 winners
6)Participants is 1000--prizes:five M9912,three X11C and one JJRC H9D and one Hubsan X4 H107D--10 winners

 

Znaci ukratko, za svaku nagradu je potreban minimalan broj sudionika, ukoliko se ne skupi znaci nema vas dovoljno koji bi ste htjeli navedeni proizvod, za njega nece biti izvlačenja. Primjera radi, Syma X12, zahtjeva da se 20 ljudi odluci na sudjelovanje za tu nagradu, ukoliko ih se skupi 10 samo, izvlacenja nece biti.. itd..

 

Pobjednici će se birati puten stranice http://www.random.org, pa eto okušajte svoju sreću.. ;)

mitah sri 17.6.2015 01:37

pozdrav, evo naručio sa gearbesta moby i bio zadovoljan sa brzinom isporuke (12 dana), i sa mobyem također bio zadovoljan.

zadovoljan uslugom naručio sam nešto više raznih stvari, za nešto veću sumu novaca. prva narudžba je prošla bez problema , međutim kod druge narudžbe dobivam mail da stopirali moju narudžbu, te da traže presliku moje osobne ili vozačke!! i presliku moje kartice kojom plaćam !!! kao za sigurnost !? i to nakon što im već uplatio novac !! u strahu od raznih internet prijevara molim vas da mi se javi netko ako imao slična iskustva.

nije mi jasno zašto mi kod prve kupnje to nisu tražili, a sada da ??

CyberDemonVZ sri 17.6.2015 07:13
mitah kaže...

pozdrav, evo naručio sa gearbesta moby i bio zadovoljan sa brzinom isporuke (12 dana), i sa mobyem također bio zadovoljan.

zadovoljan uslugom naručio sam nešto više raznih stvari, za nešto veću sumu novaca. prva narudžba je prošla bez problema , međutim kod druge narudžbe dobivam mail da stopirali moju narudžbu, te da traže presliku moje osobne ili vozačke!! i presliku moje kartice kojom plaćam !!! kao za sigurnost !? i to nakon što im već uplatio novac !! u strahu od raznih internet prijevara molim vas da mi se javi netko ako imao slična iskustva.

nije mi jasno zašto mi kod prve kupnje to nisu tražili, a sada da ??

 I oni to rade??

Vidio sam da su to radili neki CD key shopovi.

Neki ljudi pošalju preslike, neki zatraže povrat novca, a neki ulaze u prepirke da zašto bi im morao slati privatne podatke, da je platio i zeli svoju robu.

 

Izaberi jedno od ovog troje.

 

A ako ćeš slati kopiju dokumenata prefarbaj sve podatke osim imena, prezimena i slike. Ništ drugo im ne treba.