Maha pet 7.3.2008 17:33

Kupujem ja i u jednom i drugom (vemil blizi) ali nikad nisam zadovoljan sa njihovom uslužnošću. Naime treba uvijek čekati 10 minuta da dodjes na red pitati nesto ako nemres nac to i obicno zaposlenici nis ne znaju sta imaju u ducanu itd.

Groza pet 7.3.2008 17:37

Ako nema u Vemila onda idem u HG Spot-a !


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
mainkic pet 7.3.2008 17:55

Između ove dvije trgovine uvijek biram ve-mil, ali za sebe najrađe kupujem u linxu. U HGspotu uvjek "baš to nemaju", pa su komplicirani za reklamacije,  duže  se  čeka  na  kupljeno, a i osoblje se pravi previše pametno. Bar je tako u mom mjestu.

HCSC ned 9.3.2008 11:49

Iz svega pročitanog vidim da HG spot treba u širokom luku izbjegavati. Inače kad god sam uzimao računalo uzimao sam privatnim kanalima, tako da nisam ni Vemil ni ovog koristio, a ako jesam za nešto ipak sam se odlučio za Vemil, dao mi je bolji dojam, a vjerojatno su imali i bolji cijenu.

 

... usput bratič mi je jednom uzeo u HG spotu komp pa su mu podval ili slabiji procesor ili disk, od onog što je kupio, dao reklamaciju, koja se uvažila i onda isprike... bla, bla, bla, možeš mislit


hcsc
Psiho246 sri 12.3.2008 23:12

Links je meni najbolji.

Izmedu HG spota i Ve mila biram Ve mil.

Ve milove stranice su uredjenije, ducan im je puno pristupacniji kupcima i puno blize mi je. :)

 

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
dark_wizz ned 16.3.2008 04:42
HCSC kaže...

Iz svega pročitanog vidim da HG spot treba u širokom luku izbjegavati...

 

 

 

 

Definitivno izbjegavat HGšrot. znam njihovu politiku posla i zejebawanja ljudi. kupio sam jednom komp tamo i zakleo sam se nikad više. i to ga ne bi ni kupio da nisam radio tamo. živi lopovluk. netko je gore u postu spomenuo djelatnike HGspota. mogu samo reći da su dečki (i cure) sasvim ok (barem dok sam ja radio tamo) i nisu oni krivi što su šefovi gamad i tjeraju ih da prodaju određeni brand robe.

 

There's no SAVE GAME in real life!!!
unknown ned 16.3.2008 10:07

bilo koji , koji god ima eftinu ponudu ne samo HG-spot ili ve-mil iako mi je nekako ve-mil draži ne pljačka puno tj. ne daje ogromne cijene na PDV a i ima dosta akcija i novih proizvoda samo žalosno što nema više trgovina u ZG osim jedne.

Jura iz druge galaksije ned 16.3.2008 10:35

Kada kupujem preko interneta obavezno idem u HG spot. Web dućan im je OK, cijene umjerene, a dostava brza i točna. Osobno kupujem i kod jednih i kod drugih i barem ovdje kod mene nema neke razlike. Djelatnici oba dućana su relativno slično pristojni i donekle isto se razumiju u asortiman što ga prodaju. Međutim, i kod jednih i kod drugih ima isti problem. Jako se slabo ili nikako javljaju na telefonske pozive.