Općenito o ICT biznisu

Kupovina u inozemstvu (vani)

vexx5555 pet 23.4.2010 21:48

Može li mi netko preporučit dobre shopove u Sloveniji i Austriji koji imaju svoju stranicu i koji su smješteni negdje kod granice (Slovenija-npr. Novo Mesto, Austrija-Graz).

Za one koje zanima razlog-razočaran sam ponudom i cijenom u našim trgovinama.

JosephBullet pet 12.11.2010 17:14

Pozdrav,
I mene bi zanimalo di u susjedstvu (Slovenija, austrija, Srbija) uzeti graficku? Nedavno sam vidio neki post na forumu sa dva ducana (jedan u sloveniji a drugi u Novom Sadu), ali ga sada kad mi treba ne mogu naci :)

Hvala

Agent Rico uto 28.8.2012 23:49

Dostava ti je uvijek drugi dan, tako da ako imas neku adresu gdje ce ti dostaviti (rodbina,hotel..) nebi trebalo biti problema.

U Hamburgu ces sigurno naci trgovine tipa mediamarkt.de , saturn.de ali oni ti nemaju bas neki veliki izbor kumpjuterskih komponenti. Uglavnom imaju dosta multimedije, potrosacke elektronike i sl.

Ducane tipa nas Links ili Adm (znaci bas za komponente sa vecim izborom ces teze naci, i vjerojatno takvi ducani nisu negdje u centru i dosta ces vremena izgubiti da ih nades)

Uglavnom, ako si umogucnosti najjednostavnije i najjeftinije ti je preko nekog webshopa a imas ih milijun. Samo pazi da su artikli dostupni da bi ih mogao odmah slijedeci dan dobiti..

 

I da jeftinije je sigurno.