klimama ned 16.11.2008 17:51
Radeon PRO kaže...

al to nije cijeli photoshop zar ne?

To je cijeli Photoshop, potpuno funkcionalan, samo što bez aktivacije radi 30 dana.
Oni koji instaliraju ovaj trial ne moraju ništa drugo skidati i instalirati kada kupe serijski broj i aktiviraju ga.

A naravno da Adobe na svojim stranicama ne drži crackove i patcheve za svoje proizvode (ukoliko to misliš pod cijelim).
ivan_1995 ned 25.1.2009 19:38

jedno pitanje...ne primam bug niti ga  kupujem pa me zanima to u bugu dali je to neka beta verzija od photoshop cs4 ili kako ...ja sam skinuo photoshop cs4 na adobe sluzbenim str...instalirao sam ga i unio licencu sve je bilo dobro i kad sam otiso u photoshop on se odma povezivao na internet i provjeravao dali je licenca valjana...mora biti piratska verzija pa me zanima kaka je verzija na bug-cd. adobe photoshop cs4 kosta u vemilu 10.980,00kn...hm el nije to malo previse...ko je lud toliko za  to dati osim onih koji moraju imati orginal verziju

vjeko ned 25.1.2009 19:41
ivan_1995 kaže...

 adobe photoshop cs4 kosta u vemilu 10.980,00kn...hm el nije to malo previse...ko je lud toliko za  to dati osim onih koji moraju imati orginal verziju

 Postoje ljudi koji žive od Photoshopa!