Mrežni hardver

Vip homebox (Huawei B260a) otključavanje

dxdandy ned 24.7.2016 15:45

Ljudi evo sam na prvoj stranici ovog posta dobio od emila cod za otkljucavanje ovog uredjaja i sad konacno ga trebam i ne mogu prokuziti dali sam ga otkljucao ili ne.
Dakle kupio sam bon bon karticu i aktovirali su mi paket od 5gb jos u tele trgovini i sve bi trebalo radi. Znaci samo treba podesiti poatavke u huaewiju i to je to....ima li gdje tutorijal sta sve treba podesiti da mi proradi net vodeci se mislju da je otkljucavanje proslo uredi. Moli vas pomagajte vec sam na moru i nemam koga molite za pomoc osim vas...hvala puno puno

kruskar pet 24.11.2017 16:33

Ekipa imam pitanje,dobio sam ovakva 2 homeboxa,zanima me dali oni meni mogu služiti za djeljenje postojećeg wi fi signala od t-coma?
Jer imam onaj ZTE shrot što čim 2 zida prepreka ima odma signal na 1 padne,pa me zanima dali bih mogao se poslužiti s tim homeboxom?

ljubisa.s pet 26.1.2018 10:23

Pozzz forumaši, potrebna  mi je pomoć oko Huawei b260.

imam 2 kom Huawei B 260  i B260a, kako mogu da primam i šaljem sms poruke. 

B260 je od Mtel 

B260a je VIP

 

kako da ubacim novi firmware, i sta dobijem sa tim. 

 

Hvala

fer-de-lance čet 22.2.2018 17:13
Bojan3000 kaže...

Imam Huawei B683 koji je na VIP nemam račun da mi se isti otključa kod operatera kako je moguće isti otključati da na njega ubacim karticu drugog operatera ,unaprijed hvala!

 Na B683 nemaš nikak besplatno, jedino kak je kolega napisao platiti otključavanje npr. dc unlockerom.

dunach kaže...

Imam Huawei B260A od VIP-a. Našao sam kalkulator na netu, ali neznam kako ukucati dobiveni kod? Nigdje ne vidim opciju?

 http://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-hardver/vip-homebox-huawei-b260a-otkljucavanje/198736.aspx?page=1&jumpto=5042127&sort=asc&view=flat

 

Pročitaj taj moj post, treba ti fmc unlock tool i spojiš router lan kabelo na pc i uneseš prek toga programa taj kod.

Ako si našao dobar kalkulator.

Ako ne radi, budem ja stavio link jednoga koji koristim i koji radi kad dođem doma.

Onaj hwcalc koji je bio na stranici na žalost više ne radi.

 

 

dunach čet 22.2.2018 20:17
fer-de-lance kaže...
Bojan3000 kaže...

Imam Huawei B683 koji je na VIP nemam račun da mi se isti otključa kod operatera kako je moguće isti otključati da na njega ubacim karticu drugog operatera ,unaprijed hvala!

 Na B683 nemaš nikak besplatno, jedino kak je kolega napisao platiti otključavanje npr. dc unlockerom.

dunach kaže...

Imam Huawei B260A od VIP-a. Našao sam kalkulator na netu, ali neznam kako ukucati dobiveni kod? Nigdje ne vidim opciju?

 http://www.bug.hr/forum/topic/mrezni-hardver/vip-homebox-huawei-b260a-otkljucavanje/198736.aspx?page=1&jumpto=5042127&sort=asc&view=flat

 

Pročitaj taj moj post, treba ti fmc unlock tool i spojiš router lan kabelo na pc i uneseš prek toga programa taj kod.

Ako si našao dobar kalkulator.

Ako ne radi, budem ja stavio link jednoga koji koristim i koji radi kad dođem doma.

Onaj hwcalc koji je bio na stranici na žalost više ne radi.

 

 

 Hvala uspio sam otključati B260A, sada mi je ostao još jedino Option Globesurfer II?

neukababa uto 6.3.2018 15:25

Pls. može li mi netko pomoći s kodom za Huawei B260a. Imam taj stari router još od Vip Homeboxa i sad bih htjela uzeti Pokućni od Tele2 bez ugovora, pa su mi rekli da mogu ako imam ruter koji nije zaključan. Kako bih ja to znala?! Ali pretpostavljam da jeste. I tako, evo već pola dana proučavam je li zaključan i kako ga otključati...U međuvremenu sam skinula taj FMC Unlocker i sad koliko vidim nekima ste pomogli da dobiju kod za otključavanje, pa me zanima može li ga netko i meni, neukoj babi, generirati, jer fakat više nemrem pimplati po netu i tražiti što i kako. Vidim da je bitan taj IMEI, pa evo s naljepnice: 358707030373029. Hvala unaprijed, gdje čuli i gdje ne čuli :)

neukababa uto 6.3.2018 18:08
fer-de-lance kaže...

Mislim da ne treba vaditi karticu.

Jesi sigurna da si dobro prepisala imei?

Trebao bi ti pisati i u FMC unlock toolu pa kopiraj iz njega.

 

 U međuvremenu sam probala i bez kartice. Opet ništa. Dakle, kad ruter spojim s računalom LAN kabelom, i startam FMC unlocker, on sam detektira device i izbaci IMEI u rubrici za IMEI (provjerila - okom svojim, taj je), prekopirala ove kodove i upisala u rubriku password i ništa, kaže wrong i tako 3x. Možda sam nešto krivo radim...ali fakat ne znam. Zvala još i neke dečke šta otključavaju mobitele, nitko ne zna ovo  - frigaj ga! Imam još negdje neki ušljivi vipov ruter, ali mislim da ću ispalit na živce od ovog pimplanja.

neukababa uto 6.3.2018 18:36
fer-de-lance kaže...

Provjerio sam s dva kalkulatora i oba mi daju iste kodove.

Meni je obično uvijek radio ovaj srednji (V2).

Tu ti je kalkulator pa probaj i sama unijeti:
https://huaweiunlockcalculator.com/v201-huawei-unlock-calculator-v3

 

E da, ovaj flash code nisam skužio prvi put, probaj i njega.

 Da, i meni je izbacio iste kodove kao i ovaj flash - probala i njega - ništa! Ne znam jesam li ispucala neki ograničeni broj pokušaja ili nešto u postupku nisam dobro skužila. Tebi hvala, a ja odoh jo jednom iščitati temu da vidim ako sam nešto fulala (sigurno je neka bedastoća koja se "podrazumijeva") ;)