Monitori

Sto mislite o ovom monitoru

dadododo sri 2.9.2009 13:19

mali offtopic ali jel zna neko gdje ima kupiti monitor lcd ali ne onaj standardni sa mutnim ekranom nego da ima onako glatki ekran poput laptopa,ako me shvacate,mislim da nije onako mutan dok je ugasen,vidio sam i da ovi novi laptopi isto imaju mutne ekrane ali oni stariji imaju onako lijepe glatkea taj bi si htio kupiti jer mi je puno bolji dozivljaj slike nego na sadasnjem

nfsbaby sri 2.9.2009 13:23
Section31 kaže...

AOC 22"

 

molim vase komentare i misljenja kosta 1300 kn tako da je to razumna cijena za ovoliku veličinu monitora

22 incha za 1300kn se čini primamljivo,ali mislim da će te kvaliteta proizvoda možda iznevjeriti,jer osobno nikad nisam čuo za brend AOC,pa ako imaš vremena pogledaj po forumima mišljenja o toj firmi i njihovim monitorima možda sam u krivu,možda su ti monitori zaista kvalitetni.Dakle prije ikakve kupnje prošvrljaj malo internetom i naći ćeš potrebne informacije u vezi kupnje monitora..

 

Uživaj..Cool

miro_xfx sri 2.9.2009 15:02
Section31 kaže...

AOC 22"

 

molim vase komentare i misljenja kosta 1300 kn tako da je to razumna cijena za ovoliku veličinu monitora

znas mozda koju matricu posjeduje taj monitor....ni ja nisam cuo za tu firmu ali.....tko zna mozda je bolji od ostalih.....Smijeh

pod009 sri 2.9.2009 17:11
miro_xfx kaže...
Section31 kaže...

AOC 22"

 

molim vase komentare i misljenja kosta 1300 kn tako da je to razumna cijena za ovoliku veličinu monitora

znas mozda koju matricu posjeduje taj monitor....ni ja nisam cuo za tu firmu ali.....tko zna mozda je bolji od ostalih.....Smijeh

Najvjerojatnije ima TN matricu koja pruža osrednju kvalitetu slike i solidan odaziv. Za 1400 kn uzmi ovaj monitor,jer sigurno pruža bolju sliku,boje itd. Ako baš treba 22" onda ovaj