Monitori

LG 32GK850G 31.5" 2560x1440 165 Hz VA G-Sync

tomglo pet 4.10.2019 11:28
HowYesN0 kaže...

zamrla ova tema odavno, ali ima li netko ovdje da je kupio ovaj monitor.

jel se uopće isplati to kupiti danas s obzirom da ima hrpa novijih?

 Vidio sam da si u prvom postu spominjao edigital.

Zaobilaziti u širokom luku. Ako te zanima zašto, imaš temu na forumu o toj trgovini.

 

Ako bi naručivao izvana, gledaj alzashop i computeruniverse. Uzimam od tamo baš sve (od monitora do memorije) i nikad nikakvih problema. Stigne poštom prije nego kad naši šalju 

ansha pet 4.10.2019 12:57
tomglo kaže...

 Vidio sam da si u prvom postu spominjao edigital.

Zaobilaziti u širokom luku. Ako te zanima zašto, imaš temu na forumu o toj trgovini.

 

Ako bi naručivao izvana, gledaj alzashop i computeruniverse. Uzimam od tamo baš sve (od monitora do memorije) i nikad nikakvih problema. Stigne poštom prije nego kad naši šalju 

U toj temi su uglavnom pozitivne ocjene u zadnje vrijeme i osudjuje se iracionalna masovna histerija upucen prem edigitalu i to uglavnom od strane onih koji s njima nikad nisu ni poslovali. Tolko o tome....

tomglo pet 4.10.2019 13:20
ansha kaže...
tomglo kaže...

 Vidio sam da si u prvom postu spominjao edigital.

Zaobilaziti u širokom luku. Ako te zanima zašto, imaš temu na forumu o toj trgovini.

 

Ako bi naručivao izvana, gledaj alzashop i computeruniverse. Uzimam od tamo baš sve (od monitora do memorije) i nikad nikakvih problema. Stigne poštom prije nego kad naši šalju 

U toj temi su uglavnom pozitivne ocjene u zadnje vrijeme i osudjuje se iracionalna masovna histerija upucen prem edigitalu i to uglavnom od strane onih koji s njima nikad nisu ni poslovali. Tolko o tome....

 Ne znam ništa o iracionalnoj masovnoj histeriji. Znam samo za iskustva kolega i ljudi s foruma koji su imali potrebu za reklamacijama proizvoda kupljenih na spomenutoj trgovini i imali probleme. 

Ukoliko je to u zadnje vrijeme popravljeno, super za nas kupce. 

ansha pet 4.10.2019 15:27
tomglo kaže...
ansha kaže...

Kako samo znadoh da nikad nisi kupovao kod njih...

 Kako znaš da nisam? 

Jesam, ali je fala Bogu sve bilo okej. 

Jos gore, imas dobro iskustvo a siris paniku... Uostalom, sta se onda ne drzis onog sta sugeriras drugima, trebao si ih zaobic u sirokom luku, sta ne?

tomglo pet 4.10.2019 15:48
ansha kaže...
tomglo kaže...
ansha kaže...

Kako samo znadoh da nikad nisi kupovao kod njih...

 Kako znaš da nisam? 

Jesam, ali je fala Bogu sve bilo okej. 

Jos gore, imas dobro iskustvo a siris paniku... Uostalom, sta se onda ne drzis onog sta sugeriras drugima, trebao si ih zaobic u sirokom luku, sta ne?

Jedno moje iskustvo nije relevantnije od velikog broja ostalih ljudi. Može meni i veš mašina raditi koji se u većini slučajeva brzo kvari pa nisam lud da ti ju preporučim. 

Nisam ju zaobišao u širokom luku jer prije te moje kupovine nisam nit vidio temu na Bugovom forumu niti išta loše čuo od drugih ljudi. Za pretpostaviti je da bi ju inače izbjegao, zar ne? 

Ne razumijem tvoju očitu emocinalnu vezanost za edigital.

Pa jesam rekao da je super za sve nas ako je slučaj da su problemi nestali i sad dobro posluju i da Bogu hvala ako je tako?

Moje isprike ako sam u krivu. Drago mi je što je situacija bolja nego prije. 

 

Između ostalog, kad sam ja kupovao u toj trgovini tema na Bugovom forumu vjerojatno nije ni postojala. 

ansha pet 4.10.2019 16:05

Strasno sam emocionalno vezan za edigital, nema sta :)

 

Emocionalno reagiram na masovne histerije kao sta je ovo oko edigitala, daleko od toga da su cvijece, al ako je nesto tamo znacajno jeftinije, kao sta zna bit slucaj, onda nema razloga ne uzeti. 

 

Dolus ned 2.2.2020 12:22

Je li ko kupio ovaj monitor? Ja ga gledam za kupit ali ppreko.nabave nasao cijenu njedinu od 7000kn? 

Usputno, koji evropski ducani su dobri i pouzpouzdani za kuplnju monitora? Je li alza ok?

HowYesN0 ned 2.2.2020 17:51
Dolus kaže...

Je li ko kupio ovaj monitor? Ja ga gledam za kupit ali ppreko.nabave nasao cijenu njedinu od 7000kn? 

Usputno, koji evropski ducani su dobri i pouzpouzdani za kuplnju monitora? Je li alza ok?

izgleda da ga neki dućani više nemaju.

bila je cijena oko 4000kn.