Modding projekti

Projekt Cosmos 1000

nbafan ned 9.9.2012 17:24

Danas mi je u život došao Cosmos 1000 za 600kn ;)

Kupio sam ga za modanje,i eto da krenemo

Neznam koju da kombinaciju odaberem,crno-crvena mi je isfurana,mislio sam nvidia zelena-crna,narančasto-crna

Pa da vidim sto vi mislite

Kao prvo case cu ofarbati u crno,pa cemo ici dalje ;)

Evo par slika kucista

 

Možete i vi predloziti neku kombinaciju,iskreno meni se vise svida zelena-crna

VALVE pon 10.9.2012 20:38
nbafan kaže...
Bočna strana bi trebala nekako ovako izgledati

Baš bi bilo fora napraviti neki ekran sa strane, koji prikazuje nešto kao puls(bilo) u čovjeka, kad je pod največim opterečenjem ii kad je ugaše, spava itd... inaće ja sam za zeleno.crnu kombinanciju, go for it!

etnes pon 10.9.2012 20:50

Meni se osobno najviše sviđa neka crno-sivo-bijela kombinacija. Inače već dosta dugo nisam vidio niti jedan plavi mood. Od ostalih boja, crvena je izašla iz mode, te su sad najpopularnije zelena i žuta. Eh, da .. probaj ako možeš nešto žuto-crnog iskemijaj. Uglavnom, kaj god da odabereš, sretno s radom. :D 
P.S daj napiši koji hardware imaš, pa da malo i to uklopimo u cijeli mood ;) 

Pranja pon 10.9.2012 20:53
etnes kaže...

Meni se osobno najviše sviđa neka crno-sivo-bijela kombinacija. Inače već dosta dugo nisam vidio niti jedan plavi mood. Od ostalih boja, crvena je izašla iz mode, te su sad najpopularnije zelena i žuta. Eh, da .. probaj ako možeš nešto žuto-crnog iskemijaj. Uglavnom, kaj god da odabereš, sretno s radom. :D 
P.S daj napiši koji hardware imaš, pa da malo i to uklopimo u cijeli mood ;) 

 Da mi je znati samo od kud ti to? Najpopularnije boje u moddingu su trenutno crna i bijela,a crno-crvena kombinacija je uvijek puni pogodak.

etnes pon 10.9.2012 20:59
Pranja kaže...
etnes kaže...

Meni se osobno najviše sviđa neka crno-sivo-bijela kombinacija. Inače već dosta dugo nisam vidio niti jedan plavi mood. Od ostalih boja, crvena je izašla iz mode, te su sad najpopularnije zelena i žuta. Eh, da .. probaj ako možeš nešto žuto-crnog iskemijaj. Uglavnom, kaj god da odabereš, sretno s radom. :D 
P.S daj napiši koji hardware imaš, pa da malo i to uklopimo u cijeli mood ;) 

 Da mi je znati samo od kud ti to? Najpopularnije boje u moddingu su trenutno crna i bijela,a crno-crvena kombinacija je uvijek puni pogodak.

Prije sam dosta naletavao na te crno-crvene kombinacije (od kad asus izdaje svoje (crvene) rog matične). sad malo gledam po netu i nailazim da dosta tih narančasto-crnih i zeleno-crnih kombinacja. inače, da, znam da ima dosta i tih crno-sivo-bijelih moodova, al eto, to je samo moj zaključak ;)

Pranja pon 10.9.2012 21:03

Ja ti to gledam prema modding zajednici-sad su hitovi: crno-bijela boja,mITX,desk konfe i bench table. A i Steampunk se polako ufurava.

 

Prije par mjeseci je hit bila crno-crvena, metalni kejsovi i izvrnute konstrukcija(komponente vani,postavljene na središnju noseču strukturu).

etnes pon 10.9.2012 21:13

možda je i malo glupo govoriti što je u modi ako ona uopće postoji u casemoodingu. al uzmi samo na primjer sebe, zatim timmy-ja (cosmos s ftw), haf932 ... dakle malo veće moodove na ovom forumu. svi su oni u crveno-crnoj kobinaciji. tu ti tamo neko se sjeti promjeniti boju. ta crvena je već postala ... dosadnjikava?!

Pranja pon 10.9.2012 21:47
etnes kaže...

možda je i malo glupo govoriti što je u modi ako ona uopće postoji u casemoodingu. al uzmi samo na primjer sebe, zatim timmy-ja (cosmos s ftw), haf932 ... dakle malo veće moodove na ovom forumu. svi su oni u crveno-crnoj kobinaciji. tu ti tamo neko se sjeti promjeniti boju. ta crvena je već postala ... dosadnjikava?!

 Ja sam prvi na forumu napravio crveno-crnog Cosmos S-a. {#} 

 

Takvog sam htio,i takvog sam napravio. A iskreno to mi je najomiljenija kombinacija boja.

nbafan pon 10.9.2012 22:09
etnes kaže...

Meni se osobno najviše sviđa neka crno-sivo-bijela kombinacija. Inače već dosta dugo nisam vidio niti jedan plavi mood. Od ostalih boja, crvena je izašla iz mode, te su sad najpopularnije zelena i žuta. Eh, da .. probaj ako možeš nešto žuto-crnog iskemijaj. Uglavnom, kaj god da odabereš, sretno s radom. :D 
P.S daj napiši koji hardware imaš, pa da malo i to uklopimo u cijeli mood ;) 

Fx 6100

 

XFX 7770

 

ASROCK 970DE3/U3S3

 

Trascend 1333mhz 4 gb ram ddr3

 

Seagate 500 gb HDD

 

CX 430w

 

 

nbafan sri 12.9.2012 22:58

Kupio sam mat crnu u spreju,neku u baumaxu (jer zivim 50m od baumaxa...)

 

Zanima me koliko mi treba sprejeva samo za ofarbat kuciste iznutra?

 

Oce li 1 sprej biti dosta ili da uzmem jos koji?

 

Btw evo slike kako bi trebalo izgledati,ima par promjena,rucke ce biti zeleno-crne,isprekidano...

 

I mozda ce zelena biti malo tamnija...

Pranja sri 12.9.2012 23:21

Nemoj štediti na sprejevima. Imaš tri materijala od kojih je taj kejs složen-čelik,aluminij i plastika.

 

Trebat češ primer za metal i plastiku-za metal minimalno 3 komada,za plastiku 1-2.

Crne će ti (po slikama) trebati minimalno 5 komada,a zelene 1-2.

 

EDIT: To je računica za kompletan kejs.

elCid čet 13.9.2012 20:13

Nema tu puno razmišljanja sada ti mobu reći da će u sezoni proljeće/ljeto 2013 kombinacije kao siva-cijan, siva-žuta, siva-aquaplava biti hit. Tako da to ti je moja preporuka (ili možda neka kombinacija tri boje)

 

{#}

 

Pozdrav;