Kupnja - Mobiteli i oprema

[Kupovina] Kupujem mob do 1000kn

EpicFailGuy pon 30.12.2019 14:03

Evri ,Kune.. ista stvar..

Trebam laptop sposoban za odigrat The Outer Worlds(ma, moze 15,6"@ 1366x768@60hz, al distance view i texture treba bit High ) i Xiaomi Redmi Note8 Pro  6/64 ...

Za sve to imam 1068kn, poslje kad odigram Outer Worlds bacit cu lap kroz prozor, a strgat cu ekran u roku 3 tjedna pa ce ležat u ladici s ostalima(ima ih jedno 7-8..sve s strganim ekranom).

Silent horror1992 pon 30.12.2019 15:36
EpicFailGuy kaže...

Evri ,Kune.. ista stvar..

Trebam laptop sposoban za odigrat The Outer Worlds(ma, moze 15,6"@ 1366x768@60hz, al distance view i texture treba bit High ) i Xiaomi Redmi Note8 Pro  6/64 ...

Za sve to imam 1068kn, poslje kad odigram Outer Worlds bacit cu lap kroz prozor, a strgat cu ekran u roku 3 tjedna pa ce ležat u ladici s ostalima(ima ih jedno 7-8..sve s strganim ekranom).

 

Aaaa

Vi gospodine imate bačen informatički urok.

Urok ti je bacila baba Stana iz Skugrića. Evo vidim, ima protezu u ustima i kezi se sad, smije ti se jer te zlodusi svaki put nagovore da strgaš sve što kupiš.

Ali...

To može da se riješi.

Slušaj sada.

Mora da ne ideš na wc velikonuždit sedam dana i sedam noći, znam da će biti teško izdržat, ali moraš.

Tad kad sazrije u tebi đubre, moraš podrezati nokte na oba kažiprsta ruku, te točno kad otkuca podne, krenuti sa seansom.

Dok jedan prst držiš u dupetu, drugi držiš u ustima i naglas vičeš”baba Stano jebem li ti majku", prste mijenjaš svakih 5 minuta i tako puna 2 sata dok ne skineš kletvu.

Eto tako, idemo, sljedeći gledalac...