Kućišta i napajanja

Cooler master haf922 [mini]

Stoja sub 4.7.2009 21:45

Evo sad vidim da je ovo kučište došlo kod nas ima ga za kupit u ADM-U ta 800kn.Po meni ovo kučište je najbolji odabir za one koji žele odličan propuh u njemu(ispred 200mm,na boku 200mm,na krovu 200mm i na kraju 120mm vent).Te ima mogučnost sprovođenja kabela iza matične te ima i rupu kod mjesta za proc za stavljanje jačih hladnjaka.također mu je i napajanje na dnu postavljenjo.Sve u svemu za 800kn meni se čini kao odlično kućište i da već nisam uzeo starijeg mu brata,vjerojatno bi njega uzeo.

BORG ned 5.7.2009 00:29
kc-kb kaže...

joj ja sad sam u dvoumici dal da uzmem cm 690 ili taj 922

razlika je negde oko 150-200kn

Haf uzmi pogledaj kako samo izgleda, btw ja da sad kupujem ono

bi mi bilo prvi izbor Cool

 

Pogledaj si review pa ces vidit koja je to kvaliteta izrade

a i vjerovatno je i velik propuh u kucistu od onih silnih ventova.

giga ned 5.7.2009 02:41
kc-kb kaže...

joj ja sad sam u dvoumici dal da uzmem cm 690 ili taj 922

razlika je negde oko 150-200kn

to san i ja razmišlja ali kad sam vidija hafa koliko je to ćudo jednostavno pre velik za stavit na stol pokraj monitora a sljedeći izbor mi je bija 690 koji je također obilatih gabarita ali ipak manji po meni elegantniji za stavit na stol i sad imam coolermaster690 i nežalin što nisan uzeja hafa usput pogledaj u samogradnja coolermaster 690

labrovic uto 7.7.2009 16:41

jedina mana jest sto nema filtere za ventove ali koliko san vidija reviewova o 932 stvarno je kvalitetno kuciste

zanima me jos jedno pitanje oceli ti masivni 230mm ventovi nakon nekog vrimena poceti stvarati buku

i nekako mi je coolmaster cosmos s vise prirasta srcu mislim da bezobzira koliko kosta cu ga kupiti kad tad

 

Radikal uto 7.7.2009 16:54
labrovic kaže...

jedina mana jest sto nema filtere za ventove ali koliko san vidija reviewova o 932 stvarno je kvalitetno kuciste

zanima me jos jedno pitanje oceli ti masivni 230mm ventovi nakon nekog vrimena poceti stvarati buku

i nekako mi je coolmaster cosmos s vise prirasta srcu mislim da bezobzira koliko kosta cu ga kupiti kad tad

 

Pa filtere lako sam kupis, to bar nije skupo. A ako hoces, mozes ih i sam napravit - hint: zenska najlonka - bilo je vise rijeci negdje na forumu o tome, ne da mi se sad bas trazit.

A ventovi mogu prozujati, to nikad ne znas. Dosta njih je na sharkoonu prozujalo onih 250 mm na boku dok recimo neki rade vec par godina i ne cuju se. Nema tu bas nekog pravila.

Nikad ne znas kakav primjerak ce te zapast.

Stoja uto 7.7.2009 21:11

Za sad moji na hafu932 ne zuje(mada ga imam nekih 2 mjeseca xD),a kad i ako prozuje vam javim heheBelji se

Kod ovog hafa 922 mi se sviđa što čak ima odiza i predviđeno za vodeno hlađenje ko i na hafu pune veličine,doslovno su smanjili haf932 i time mu spustili cijenu al bome i masu za nekoliko kila(932 teži samo 16kila prazan,dok ovaj teži 10)

Oly_E3 uto 7.7.2009 21:17

Ma Coolermaster kučišta su zakon!!! Daleko bolja od konkurencije

 

Meni dva najdraža su

 

Coolermaster Storm Scout i HAF932

 

Ovaj HAF 922 mi je isto prava liga (da zamjeni CM-690, koji je isto super kučište)

Yamayka čet 9.7.2009 02:50

to san i ja razmišlja ali kad sam vidija hafa koliko je to ćudo jednostavno pre velik za stavit na stol pokraj monitora a sljedeći izbor mi je bija 690 koji je također obilatih gabarita ali ipak manji po meni elegantniji za stavit na stol i sad imam coolermaster690 i nežalin što nisan uzeja hafa usput pogledaj u samogradnja coolermaster 690

omfg. ak ja tebe kaj razmem...moze mi netko prevest?