Dudu uto 26.1.2021 13:42

Evo "ukratko" da predstavim, tj. da otvorim novu temu ukoliko bi bilo zainteresiranih za ovu app, tocnije istoimeni token.

 

Ugl. radi se o Svicarskom projektu, rade manji broj developera, tim je super, radi se polako ali sigurno, apdejti su dosta cesti na samo app, imaju stranicu, twitter i sve to kao i drugi.

 

https://swissborg.com/

 

Na app ima manji broj coina, trenutno koliko su i oni naveli posto je app relativno nova.. ali glavna zvijezda po meni je SwissBorg.

Transakcije su za normalan racun, posto ima i premium 1%, a za premium za ove glavne coine 0% kod kupnje, trejdanja.

 

Cijena SwissBorg tokena trenutno varira izmedju 25 i 26 centi, a imaju i jednu po meni super stvar, a to je kada ljudi kupuju, tj. trejdaju unutar app, skupljaju sav fee od toga i jednom mjesecno taj sav novac od fee-jeva uloze u SwissBorg kada cijena bude u silaznoj putanji kako bi odrzali cijenu tokena. Oni to nazivaju protect & burn. Uvijek najave kad ce bit taj burn pa ko ima strpljenja moze i istrejdat podosta coina. Zadnji burn je bio sa 19 na 25 centi. Danas su najavili burn od 200.000$, tako da se to ceka.

Unutar app, sto oni nude.. ima kada uplatite 50 ili vise € na svoj racun, dobijete grebalicu u kojoj mozete dobiti (ovisno koje ste srece) free BTC u vrijednosti od 1 od 100€. Sad preko blagdana Bozic i nova god su imali duple nagrade, tipa ako ogrebes 44€, ti zapravo dobijes 88€, sto je super za novog korisnika koji dodje na app. 

Ako se netko zeli pridruziti u app, neka me kontaktira u PM, jer samo preko referala je mogucnosti da se dobije taj free btc, ako se registirate preko njihovih stranica, ne dobije se nista (provjereno) Referal necu ovdje stavit jer pravila tako nalazu.

 

 

Mozda se ovo nekome nece svidjet, jer je more takih aplikacija, ali meni se ovo dopalo jer sam vrlo rano usao u ovo, dok je cijena bila 8-10 centi pa sam izvukao do sad poprilicnu svotu novaca. Jedan dio sam ostavio za daljnji trejd, jedan dio isplatio.

Svakako mislim da ovo ima potencijala jer je projekt slican Celsiusu, a cijena Celsiusa je bila 4 i nesto $ jucer, koliko se sjecam. 

 

EDIT: 

zaboravio sam napomentu da unutar app ima stejk, trenutno samo za USCD, ali u planu im je uskoro i za Swiss, BTC, ETH. 
Trenutni postotak je 13% za USDC, a za premium acc (koji se dobije ako imas 50k Swiss-a) je 26%. 

 

 

Ako netko ima kakva pitanja u vezi app, neka pise. Tu sam da pojasnim sto budem znao. 

 

 

 

EDIT 28.01. = 

Da ne dupliram post, posto nema komentara bilo bi glupo.
Samo da se nadovezem na trenutnu situaciju, kako sam gore naveo za burn cijene. Dakle burn + update app za SwissBorg stejking, rezultirao je podizanje cijene sa cca. 0.25€ na 0.55€.  Trenutna situacija je 0.47€ sto je poprilicno super, ceka se noc i daljnji proces.

Eto, ako se uopce nasao neko da me poslusao u vezi coina, dobro bi (je) prosao. Plan Swissa je naredna dva velika updatea, koji se kao ovaj sad, ocekuje do minimalnih 1€ po coinu. LP!

Dudu ned 14.2.2021 21:32

Evo da se nadovezem dalje posto nitko do sad nije komantirao pa da updateam situaciju da se "osvjezi" post. I dalje vazi ovo za free Btc pa ako ima jos netko da zeli neka se javi na PM!

 

Dakle gore naveden burn od 200.000k i update aplikacije rezultirao je skok sa tih cca 25 centi na max. sto je bilo 83 centa. Do duse sve je islo gore drasticno, nije samo taj burn i update korigirao cijenu ali je pridonjelo. 
Trenutno se nalazimo na 75 centa +/- i prije par dana je najavljen ponovni burn od 500.000$, posto market i dalje nije krenuo prema dolje, za burn se nakupilo preko 700.000k$. 

 

Situacija sa Yieldom je presla gotovo 30% za premium acc za USCD, dakle preko 15% za obicne smrtnike, sto je dosta dobro. 
Sto se SwissBorg Yielda tice drzi se na oko 3.5-4% za smetnike i cca 7 +/- za premium. 

 

 

Zakljucak: sprema se ponovna pumpica, ovog puta target je prelazak 1€, a nadajmo se i vise. 

 

Sljedeci Yield update je navodno za ETH, uh.. to the moon ! 

 

 

 

Ko voli nek izvoli