Kriptovalute

Kako kupiti kriptovalute i koje su najbolje kripto

Paco PG sri 12.5.2021 16:43

Kripto je ponovno popularan!

 

Kako najjednostavnije kupiti kriptovalute?


Dana apsolutno svatko u par klikova može do svojih prvih kriptovalute. Najlakši i najsigurniji način kako kupiti kriptovalute objasnio sam u sljedećem blog postu:

Blog post: Najjednostavniji način kako kupiti Bitcoin i kriptovalute

 


Najbolje kripto mjenjačnice

Ako već duže trguješ kriptovalutama, vjerojatno znaš koliko je bitna platforma preko koje trguješ.

Na svom blogu složio sam listu najboljih kripto mjenjačnica za kupnju, prodaju i trgovanje kriptovalutama. Ako si već kupovao ili tek planiraš kupiti svoje prve kriptovalute, svakako preporučujem da pročitaš članak kako bi maksimalno smanjio troškove kod kupnje i prodaje, te pronašao kripto brokera koji odgovara tvojim potrebama:

Blog post: 10 Najboljih kripto mjenjačnica za kupnju kriptovaluta u 2021.

 


Najbolji kripto novčanici

Ako planiraš dugoročno ulagati u kriptovalute za sigurnos pohrane bitno je izabrati kvalitetan i siguran kripto novčanik. U ovom blog postu istražio sam i pronašao trenutno najbolje kripto novčanike na tržištu:

Blog post: 6 Najboljih kripto novčanika (za Bitcoin, Ethereum, Litecoin…)

 


Uložio sam puno truda i vremena u ove blog postove, nadam se da će nekome pomoći.

Dok sam testirao kripto mjenjačnice uložio sam neke minimalne iznose u svaku, no uskoro planiram uložiti više novca u kripto pa me zanima što vi mislite.

Pitanje za sve: Ulažete li u kripto? Koliko ste uložili u koje kriptovalute i zašto?

PS: Cilj ove objave je isključivo pomoći korisnicima InternetZarada foruma. Ako je postanje linkova na blogove zabranjeno neka admin obriše temu.