The Unforgiven pon 1.2.2021 13:23

Mislim da je zaživio zbog discord grupe sa oko 300k+ članova koja se bavi Pump&Dump-om coinova (što je ilegalno). Naravno, admini unaprijed znaju koji coin će objaviti i uzrokovati hype pa ga kupe prije, a većina ostalih članova ostane stajati s pimpekom u ruci.

 

Isto su jučer napravili s PNT-om. 

 

DOGE možda zaživi malo više jer je poznati meme, imam i ja 100 ojra unutra.

 

 

Mitch sri 14.4.2021 23:38
MilkMan kaže...

Doge dotaknuo 0.13..

Malo je reć da sam skoro na guzicu pao kad sam vidio hahahah

 $15B market cap, a 24h volume je $20B uz konstantan rast. Ako to nije indikator pumpa ne znam sto je 

 

Sretno ljudima koji su ispratili, nadam se da cete uspjet profit takeat od kojih god fondova ovo rade...

danko99 sub 17.4.2021 09:47

Imal sam ih doslovno..BRDO!

prodal na 60-100 sat.

Jbg..ko bi ikad mislil da bi se tak nešto desilo..750 sat..šok,doslovno.To nije niko očekival.

Koliko je postal popularan,nebi me čudilo da poraste još više.

Doge je doveo brdo novih ljudi u kripto svijet,vjerovatno budu cijene svih ostalih valuta počele rast značajno.

Skrubitos sub 17.4.2021 11:23

dogecoin je čisti primjer da kriptovaluta ne treba imati nikakvu vrijednost niti pkriće, jer je ono napravljeno u tri sata i to kopiranjen blockchaina od bitcoina, ovo šta se sad dešava je sve krenilo iz zaeb... ali kako elon musk kaže fate loves irony

danko99 uto 20.4.2021 16:05
Boteli kaže...

Doge je sala i nemojte predugo cuvati DOGE 

Ako pogledate chart vidjecete da je ovakvih pumpi bilo 

Napumpaju ga i onda dodje do 0 i tako u krug 

 Istina.Hebeno je to kaj nikad neznaš kad izač.Jedno je sigurno,vratit če se on na svoju staru cijenu u roku od 6 mjeseci,možda više.
To če opet negativno utjecat na kripto valute,jer če miljuni ljudi ostat "bag holderi",svi kaj su kupili na "high",400-700 sat.

Bit če suza..

geronimo4661 uto 20.4.2021 17:28
danko99 kaže...
Boteli kaže...

Doge je sala i nemojte predugo cuvati DOGE 

Ako pogledate chart vidjecete da je ovakvih pumpi bilo 

Napumpaju ga i onda dodje do 0 i tako u krug 

 Istina.Hebeno je to kaj nikad neznaš kad izač.Jedno je sigurno,vratit če se on na svoju staru cijenu u roku od 6 mjeseci,možda više.
To če opet negativno utjecat na kripto valute,jer če miljuni ljudi ostat "bag holderi",svi kaj su kupili na "high",400-700 sat.

Bit če suza..

 Da, ovakva sranja nikako nisu dobra za kripto. Doge mi je bio fora kao meme coin kojeg sam i sam imao poprilicno prije jedno 6-7 godina ali ovo sada je cista ludost. Jedna adresa drzi skoro 30% svih coina, a moze se i pretpostaviti tko je to.