Gamer-gts uto 13.1.2009 22:19
crolisco kaže...

ok nije to baš tako, ali nije niti idealno

mene zanima druga stvar

kak radi HD maxtv

da li to netko ima i da li steka

ja osobno ne znam nikoga tko moze uopće dobiti HD

 Za HD trebaš TV kojipodržava HD
ne možeš na katodnom(CRT) gledati HD
pajic3 uto 13.1.2009 22:43

Evo ja sam se stvarno začudio kako meni malo šteka.. malo mi puca veza.. ne mogu vjerovat, mora da je neka zamka..( živim u predgrađu pule)... još će i mi to naplatit.Izlanuo se

ali me full iritira ovaj daljinski upravljač. uopće ne reagira i ond ako neki konj držim tipku i poludim..

i nervira me što ne funkcionira ona tipka za pojačavanje/smanjivanje zvuka već moram koristiti i onaj stari..

Uglavnom nisam uopće zadovoljan.. jedino što gledam su oni discovery i ta sra** a ovo ostalo je smeće.. dobro i sport nije loše ko voli pogledat

kao fol 90 programa.. tu mi stave neke lokalne kanale */*

 

a dobro znam ljude koji stvarno imaju jako jako puno problema i šteka im naveliko.. tako da mi je sve jasno

martin uto 13.1.2009 22:45

Moje iskustvo je vrlo slično ovome - jedino što traje oko 2 i pol godine :-) Za to vrijeme su mi serviseri bili doma 10-tak puta, promijenili  STB-a i 2 routera - htjeli su promijeniti još jednom STB, već ga je serviser donio u stan, ali nekako se stvar sama od sebe sredila. Ja sam već bio spreman to sve skupa otkazati ali ukućani nisu dali - zbog snimalice. To je jedina svjetla točka, puno bolje rješenje od bilo kojeg HDD recordera zato jer kod nas ne postoji EPG (TV vodič) a koji postoji na MAXtv snimalici.

 

IPTV na ovaj način je pušiona, ona nije nikakva zamjena za zemaljsku TV. Prije bi rekao da je Youtube+torrent zamjena za MAXtv ako već želite provoditi sate i sate uz TV, a ako želite pogledati nekoliko sati kvalitetnog TV programa tjedno ili sport onda je zemaljska TV još uvijek najbolje rješenje. Kad saživi DVB-T SD i HD biti će još bolje.

 

 

toma uto 13.1.2009 23:10

Moram priznati da sam ja u onoj maloj nekolicini kojima MaxTV radi normalno(moram pokucati o drvo).Imam ga 3 mjeseca i moram reći da se je nakon sastavljanja upalio za cca. 3 minute,i od onda radi normalno.Niti jedanput nisam u ta tri mjeseca morao resetirati uređaj,ili ga gasiti,isto tako slika mi je samo jedanput zatrzala na 0.5 sekundi i to je to.Nemojte misliti da zagovaram T-com,jer da postoji neki drugi operater kod mene već bi odavno prešao na njega,isto tako bes problema koristim internet i telefon,a da Max-TV normalno radi.

Valjda ima puno ljudi kod vas koji koriste Max-TV pa dolazi do trzanja.

zzivac uto 13.1.2009 23:47

Hm... meni radi HDTV. Zamislite. (živim u Puli)

Inače, ne radi savršeno, slika se raspada nakon nekog vremena na vreću izudaranih piksela (posebno kada nešto radim na ADSL-u), nepredvidivo. Kada prebacim kanal, sve se sredi za neko vrijeme, onda opet. 

Inače, uopće nisam zadovoljan: grozomorna Scientific Atlanta, promijenio sam nekoliko modema, najnovije, na Sveta Tri Kralja mi je zagorio D-Link...

Bio sam po 7-8 dana bez programa, nitko mi nije objasnio zašto, slika trza kao da glumci imaju veliki napad epilepsije i sl.

O krčanju iz zvučnika da i ne govorim.

Iritantni ispadi u rasporedu programa, slika koja kasni i tako dalje.

Ne znam kako su njemcima (ako su) tipovi iz TComa uspjeli prodati ovakav IPTV?  Ili im je to samo specijalitet za balkansku upotrebu?

infinityzg sri 14.1.2009 00:27

Ja nisam nikada imao ista od T COMa (osim dial upa), ali sam dosta dobro upoznat sa T COM maxTV i adslom. Uglavnom, ono sto ja smatram je da T COM forsira taj maxTV kao i svoj ADSL. Pa i sami vidite da svako malo imaju nekakve akcije. Jedna zavrsi, odmah zapocnu s novom. Prodati ce vam svoju uslugu i na lokaciji di jos ni valjda tel prikljucak nema posten nego MGSM (tako nekak se zove :D ). Tam mozete dobiti brzinu 9.6kbps, a kakav adsl. Uglavnom, na jednoj centrali previse korisnika, zagusenost, propusnost za u govna i zato je to sve sada DO 2, DO 8 i DO 16. Jel se sjecate onih brzina bez DO? E skupo su oni to platili kad su im ljudi stali srati zasto mi brizina nije 1Mbit?! Nego u pola manja? Sad su se naucili pa sad je DO. Pa vas mogu u nedogled prcati. Ista i jos gora stvar je sa maxTVom. Za maxTV treba linija imati dobru propusnost. Veeeeelika vecina ima oko 8Mbit (nazovite sluzbu u vremenu kao sto je receno u clanku jer tijekom dana nema sanse da ce te dobiti osim ako ne zelite cekati oko pol cuke) propusnost. Tu je minimalna oko 5 ili 6Mbit te brzina za ADSL. Dakle, recimo da je to 5Mbit i 2Mbit za net. Pardon... DO 2Mbit. Ne zelim da me t com tuzi :D Uglavnom, to je 7Mbit na parici koja jedva progura 8Mbit. Neki sretnici, iako su rijedji od crvenih pandi, imaju brzine od 20ak Mbit i njima radi sve perfektno pa su i kandidati za taj famozni HD signal koji, kao sto je jednom u BUGu napisano, nemaju ni vasi najblizi prijatelji tj. ne poznajete nikoga tko poznaje nekoga da ima HD. Ali ok, to im oprstam dok je usluga besplatna :D Ako zelite pravi ipTV, preporuka je od vodatela tj. sada je metronet da uzmete triple play. Je, dostupnost je nikakva, ali ja sam ga imao i boot STBa njihovog, koji je btw puno ljepsi i elegantiji od one grdosije koja me podsjeca na polovicu 90ih godina proslog stoljeca, svodi na UKOPCAO SAM GA U STRUJU i... 20 sekundi kasnije eto mi TV programa. Sve super i sve odlicno. Zasto? Mislim da je za to "kriva" optika koja je kod njih FTTH. Sve je na optici i to radi. A ne bakrene parice (iako ADSL2+ podrzava dovoljne brzine za HD) i centrale spore kod T COMa. Nije to jos pravi ipTV i bojim se da nece biti jedno vrijeme. Sve se bojim na sto ce liciti njihov triple play kad ga uvedu :D

 

P.S. - Ajd da kazem nesto u obranu T COMa :D Svi koji budete narucili maxTV, dajte procitajte upute. U njima pise da inicijalizacija traje desetak minuta :D HVALA I LAKU NOC :D

Strontium sri 14.1.2009 00:27

Meni ne daju da raskinem ugovor bez odštete, nekih 2 tjedna zaredom mi nije radio uopće MaxTV, serviser s kojim sam razgovarao mi je rekao da nemam ja šta seliti uređaj na drugu utičnicu(razlog zbog kojeg sam otvorio pandorinu kutiju kao fol) ,promjena 3 routera, ljudi dolazili 4 puta i ništa ,sad radi a T-Scum mi je lijepo poslao pismo da oni od prvog dana ne vide nikakve greške na centrali, i da oni nisu odgovorni za greške nastale kod mene.....

Prejadno, na žalbu mi nisu odgovorili već jedno 7 tjedana zaredom, a nemam love da se tužakam s njima ,jer ću vjerojatno popušiti žešće ako uopće probam to raditi s njima, debelokošci, korporativna đubrad BogatašBogatašBogataš

 

Nemaju uopće QoS ,i netko im je j*** uvaljao sajntifik atlantu, ili su to namjerno htjeli pa koji milionček u džep.

 

Uglavnom mogao bih napisati na nekoliko stranica što osjećam prema njima,al neda mi se ,

djeco ,nemojte imati ugovor s T-Comom ,nikakav ako je ikako moguće.

 

B.J.

infinityzg sri 14.1.2009 00:31
Strontium kaže...

Meni ne daju da raskinem ugovor bez odštete, nekih 2 tjedna zaredom mi nije radio uopće MaxTV, serviser s kojim sam razgovarao mi je rekao da nemam ja šta seliti uređaj na drugu utičnicu(razlog zbog kojeg sam otvorio pandorinu kutiju kao fol) ,promjena 3 routera, ljudi dolazili 4 puta i ništa ,sad radi a T-Scum mi je lijepo poslao pismo da oni od prvog dana ne vide nikakve greške na centrali, i da oni nisu odgovorni za greške nastale kod mene.....

Prejadno, na žalbu mi nisu odgovorili već jedno 7 tjedana zaredom, a nemam love da se tužakam s njima ,jer ću vjerojatno popušiti žešće ako uopće probam to raditi s njima, debelokošci, korporativna đubrad BogatašBogatašBogataš

 

Nemaju uopće QoS ,i netko im je j*** uvaljao sajntifik atlantu, ili su to namjerno htjeli pa koji milionček u džep.

 

Uglavnom mogao bih napisati na nekoliko stranica što osjećam prema njima,al neda mi se ,

djeco ,nemojte imati ugovor s T-Comom ,nikakav ako je ikako moguće.

 

B.J.

 Ako se ne varam, rok za odgovor na prituzbu pismenu je tam negdje oko prvog mjeseca do drugog :D A treba sve to tuziti... ali na zalost, nisu oni jedini takvi. Ovi "manji" su jos gori. Covjek bi pomislio da ce se manji boriti za svakog korisnika.. sve je to isto s**** kao i ova drzava.
post sri 14.1.2009 07:43

Potpisujem sve navedeno u clanku, imam istih problema vec mjesecima. Ne zivciram se previše jer poznajem tehnologiju "u pozadini" i znam da to ni izdaleka ne može raditi onako pouzdano kako to ocekujemo nakon desetljeca analogne TV. Dodao bih jedino problem sa nedostupnošću HDTVa - razloga zbog kojeg sam u originalu i uzeo MaxTV. I naglasio to da maxtv jednostavno ne radi - trza, prekida - istovremeno kad i (opterećenija) Internet veza. Kolko god svi "oni" lagali suprotno.

 

Nakon 7, 8 mjeseci gotovo uopce ne gledam MaxTV. Žali bože HBO pretplate na 12 mjeseci. S pozitivne strane, u posljednje vrijeme kad je maxtv ugašen, njegovih 4Mbit/s postaje dostupno za Internet. Tako za manje novaca nego što bi platio 8Mbit/s, imam 6Mbit/s. Pitam se koliko je to "slucajno". Ako to ikad "poprave", zbogom maxtv ...

erar sri 14.1.2009 08:32

Ima jedna priča:

Imao sam jednog majstora za pločice, koje mi je postavio u kupaonici. Tako me je zaribao da svaki put kada ga sretnem negdje u gradu, platim mu piće i hvalim ga pred "prijateljima", tako da ne zaj... samo mene, nego i druge.

Toliko o hvaljenju MaxTV-a.

Friday sri 14.1.2009 08:48

Ja sam neko vrijeme razmišljao o tom prokletom "maksteveu" i bio sam na granici da nazovem i naručim (jer živim u plitkoj depresiji i nemam baš solidan analogni signal). I sva sreća da sam prije samog poziva vidio vaterpolo utakmicu kod šogora na njegovom MaxTV-u. Mislim da bi svi koji razmišljaju o tome trebali svakako prije toga pogledati vaterpolo utakmicu. Išla je u kojih 10-ak (odokativno) fps a zbog problema sa kodekom (ili propusnošću) slika se činila kao da je u rezoluciji cca 100*100 (ako i toliko). Katastrofa!!! I to se nije desilo samo jednom - kad god je vaterpolo na tv-u kod njega je slika takva. Problem je što se na takvom video sadržaju ne može "uštedjeti" korištenjem kompresije - gotovo svaki piksel se mijenja u svakom frameu (zbog iznimno nemirne vode). Užasno sam razočaran bio ali vrlo sretan jer nisam naručio. Nadam se da oni koji ga koriste mogu ovo potvrditi...

Faerdhur sri 14.1.2009 09:12

 

A ja sam mislio da Drago G. živi u Zagrebu! Pa jel nije velegrad opremljen vele-tehničkim mogućnostima?!

 

Ja MAXtv imam već 15 mjeseci u VUKO'EBINI GORNJOJ i nisam u prosjeku ni jednom mjesečno resetirao set-top-box, niti ikakve probleme s routerom (D-Link 584T), niti ikakve kvadratne artefakte, itd. o čemu piše Zagrepčanac Drago.

 

Toliko.

 

 

Carpe Diem sri 14.1.2009 10:16

Od dana preseljenja u naš novi dom isprobali smo sve dostupne TV varijante: analognu zemaljsku TV (uz dobar antenski sustav), DVB-T, DIGI-TV, DVB-S i konačno MaxTV (prva 3 mj. sa svom opcijama, kasnije samo sa snimalicom i HD-om).

Od u tekstu spomenutih problema prošli smo gotovo sve nabrojeno, ali vjerojatno zahvaljujući udaljenosti od oko 80m od relativno nove digitalne tel. centrale, u daleko manjoj mjeri. I da, HD radi skoro savršeno (osim National Geographic HD kanala koji se nakon 10-tak minuta gledanja pretvori u kockice. Uprkos tome, za ovaj broj i sadržaj kanala koji se nudi u HD-u, da nije besplatno, ne bih platio niti lipe. U vrijeme EURO nog. prvenstva HRT2 koji je preko MaxTV-a išao u HD pucao je po šavovima svako malo, a razlog sigurno nije bila slaba propusnost linije između centrale i nas (ako se dobro sjećam u opcijama routera, pad signala bio je 4dB). Imam dojam da je ukupni bandwith T-coma na ADSL2 infrastrukturi preslab za ciljani broj korisnika Interneta i IPTV-a.

 

D-Link 584T radi od prvog dana uz resetiranje cca. 1X mjesečno.

Scientific Atlanta zamijenjena 1x. Resetiranje u prosjeku 1xtjedno, uz iritirajuće 10-minutno bootanje.

Jedna korisna stvar koji nisam znal, ali nakon tjedan dana maltretiranja SZK bijah prosvijetljen:

Prilikom posljednjih problema sa snimalicom i videotekom, potrebno je bilo Atlanti skinuti novi firmware. Nakon potpunog isključenja i STB-a i routera (uz nekoliko min. čekanja), prvo ukapčanja routera, čekanja da uspostavi vezu (2-3 min.), ukapčanja STB-a, boot sekvenca bila je bitno duža (kao prilikom prvog priključenja i traje i preko 20 min.), a stvari su se vratile u normalu. Moja konačna ocjena: kolko god da mi ide na žifce, od trenutno dostupnih varijanti, kombo MaxTV + DVB-T mi je najbolji.

 

U usporedbi čiste kvalitete slike (MaxTV vs. analog TV vs. DVB-t vs. DVB-S vs. DIGI-TV) IMHO:

1.-2. DVB-T i DVB-S

2. analog TV

3. MaxTV

4. DIGI-TV (vjerojatno u isti bandwidth pokušavaju strpati previše kanala - kompresija i gubitci su grozni)

 

U usporedbi mogućnosti: (MaxTV vs. analog TV vs. DVB-t vs. FTA-STA vs. DIGI-TV) IMHO (broj dostupnih kanala namjerno ne spominjem, 10-tak kanala koje pratim su mi i više nego dovoljni, osim toga, imam i život :-)

1. MaxTV (funkcionalni EPG, snimalica, podsjetnik, teletext, videoteka s SD i HD sadržajem, dodatni free sadržaji)

2. DVB-T i DVB-S (teletext, EPG na nekim kanalima)

3. analogna TV (teletext)

4. DIGI-TV (nema EPG, vječito u najavi, nema teletext)

 

Sorry na malo konfuznom i razbacanom postu. Pozdrav z Međimurja!

southy sri 14.1.2009 10:59

Ja sam imao testni period na 3 mjeseca i odustao sam od MaxTV-a. Nisam imao nekih većih zastoja (trebao sam ga par puta resetirati jer nije reagirao) posebno me iritira sporost u radu. Ok, možda to jest njegova karakteristika koja piše u uputama, ali mi je to bezveze. Posebno mi je glupo što kad stisnem tipku na daljinskom, za par desetinki se tek pojavi na ekranu.

 

Izbor programa mi se definitivno ne sviđa. Uz standardne koje mogu dobiti i preko DVB-T-a, u standardnom paketu još vrijedno spomena su dokumentarci koje ionako mogu dobiti preko satelita. Od svih tih silnih programa realno gledano vrijedi njih maksimalno 10, a ostalo su neki lokalni smeće-kanali i slične gluposti. Sve ostalo što nešto vrijedi se dodatno plaća pa ako želiš cijeli paket i računaš još standardnu TV pretplatu to ispada preko 200 kn što mislim da nije baš realna cijena koju bi čovjek trebao plaćati za TV.

 

Možda ovo nisu mane samog MaxTV-a nego IP TV-a, ali jednostavno mi se sve to ne sviđa.

 

Što se tiče kašnjenja slike, to mi je isto iritantna pojava, ali to sam primjetio i kod DVB-T-a (doduše, u manjoj mjeri) pa mi nije jasno zbog čega do toga dolazi. Zar i to isto tako mora biti ... ?

 

Zanimljivost u svemu tome mi je i to da kad sam vraćao MaxTV prijemnih nitko nije pitao zašto ga ne želim uzeti. Možda su već navikli na to da ljudi vraćaju

Strontium sri 14.1.2009 11:02

Ako netko iz BUG-a čita ove postove i dalje molio bih da se obratite T-Comu sa normalnim ili opcionalno sarkastičnim stavom u vezi ove problematike, pa da dobijemo neko očitovanje u vezi ovoga ili čisto da vidimo kako se laže kad radiš u korporaciji.

hogar strašni sri 14.1.2009 11:04

jednu stvar ne kužim...svi su mogli uzet maxtv na probni rok i vratit ga ako nisu zadovoljni, a oni koji to nisu mogli ugovori su im već istekli i mogu vratit to smeće...ja sam to uzel na probna tri mjeseca, i prvi dan kad mi je tip instaliral to sranje(došao k meni u 20h),radilo je 2 sata u komadu uz povremenu nedostupnost kanala i onda krepalo (12.11. 2007 oko 22h) i idućih 36 sati, na telefonu korisničke podrške, vrtila se poruka da je maxtv, zbog tehničkih poteškoća, nedostupan u cijeloj Hrvatskoj...onda je ta čarobna kutija proradila i radila je tak da, kad bi se najbolje ufural u film ili dokumentarac, na ekranu bi skočilo ono famozno-kanal je trenutno nedostupan...ono kaj sam pri tome izgovoril, ne bi podnesel ni najliberalniji  admin foruma, tak da to ne bum ni ponavljal....jedino kaj sam se ta dva mjeseca(nisam ga zadržal tri, da me ne sjebu, jer je bila fora da ako zadržiš to smeće duže od tri mjeseca,automatski to znači da si potpisal ugovor i da ti počinje teći ugovorna obaveza od 24 mjeseca...znam ih puno koji su tak popušili)veselil, kaj sam znal da to smeće mogu vratit...btw.ADSL-a...to je posebna priča...svako malo sam ostajal bez linije i svako malo je dolazil k meni tip kojeg  je zaposlil sam Mudrinić, jer samo tak mogu objasnit uvjete pod kojim je on dobil posao u t-com-u, uz svoje znanje...tip je moral zvati nekog od svojih na mob u firmu, da ga vodi korak po korak kak da ponovo konfigurira modem(zyxel, a oslije Thompson), a kad sam mu ja rekel da ne mora zvati, da to mogu i ja sam,  da mi se konačno makne iz kuće, rekel je da ja samo mislim da to znam...e i trajalo je to do 11 mjeseca 2008 kad mi je istekao ugovor za ADSL  i od onda sam prešel na optimu...od tada kod mene nije bilo nikog, niti sam ja koga zvao i na brzina od 3Mbps na optimi je otprilike tri put brža u downloadu od 2Mbps-a na t-com-u...ne znam kak to uspijevaju, ali to je moje iskustvo s njima...ne bi prešel na optimu, jer sam se bojal da je to isto sranje, samo još gore od t-com-a, ali sam dva mjeseca pratil stanje kod susjeda, koji je bil prešel na optimu ...kad sam videl da mu je download na optimi od 1Mbps brži od 2 na t-com-u...kaj da velim...sretan i veseo i ne visim na besplatnim telefonima za korisnike...ne znam, možda sam preeuforičan, kaj se optime tiče, možda netko ima loša iskustva, ali meni je osvanulo od kad sam na optimi...ako neto zna kaj loše o optimi, nek slobodno ovdje napiše, tak da se malo spustim na zemlju... :)

n300x sri 14.1.2009 11:11

Mislim da je problem sto si korisnik premalo vremena. Tranutno koristim max tv vec skoro dvije godine, a proces je isao slijedecim tijekom:

- prvih 1-2 mjeseca malo je stekalo i zastajkivalo, te bilo gledljivo. Zovem ih, a oni "prociscavaju" linkove i sl.

- slijedecih 6 mjesece sve je radilo idealno

- slijedecih 6 mjeseci nije radilo nikako, stvar je bila negledljiva i dosadjivao sam im na tjednoj bazi; nedjelja popodne, idealno vrijeme jer telefon odmah zazvoni, a i zovem obavezno s mobitela (nisam na t-mobile). Cijela prica zavrsava promjenom kablove do moje kuce.

- unazad godinu dana sve radi OK, jer sam jos odmah na pocetku trazio i HD (nek se nadje, a osigurava dovoljno propusnosti za regularnu televiziju)

 

Trenutni problemi su sa snimalicom koja ponekad izgubi sve sto je snimljeno ili ne mozes pristupiti snimljenim sadrzajima ili EPGom koji mi ne bi uopce trebao da se snimalica na oslanja na njega pa onda fali prvih 10 ili zadnjih 10 minuta emisije.

 

Sve u svemu za maxtv treba strpljenja da proradi jer je ocito rijec o poluproizvodu i sada se nalazimo u finalnoj fazi razvoja i testiranja. Jos kojih godinu dana i radit ce fenomenalno :)

 

 

Drazen sri 14.1.2009 11:24

MaxTV je VELIKO SMECE !!!!!!!!!!!!!

 

Imam ga od prvog dana (cak na dvije lokacije) gdje je propusnost linka maximalna (ADSL je 8Mbs, a linija moze ici do 16Mbs), te sam na obe lokacije ukljucio i HD MaxTV. Sve sto je napisano je istina. Kao prvo kvaliteta slike. Po kompresiji mi se cini da radi kao moj DVD recorder na LP nacinu rada (mislim da je to nekih 3 - 4 Mbs). Rezoluciju ne znam ali sumnjam da je DVDova (7xx x 5xx). NAJVECI problem su kriva vremena EPGa (znaci popisa emisija). T-Comovci upisuju program na tjednoj bazi i UOPCE ga ne updateaju u slucaju promjene. Izgleda da nisu culi za TeleText i da se tamo moze dobiti najtocniji program. To je naravno OGROMAN problem kod snimalice. Npr, prekjucer su Oteti poceli sa 30min zakasnjenja i snimljeno je - nis!

Najnoviji problem koji mi se javlja je da snimalica ODREZE prvih 20 - 30min snimanog programa. To je, mozda, uzrokovano krivim programom. To naravno snimalicu cini bezkorisnom. O brzini i daljinskom je gotovo sve receno. Moja obzervacija na daljinski: samo totalni kret...en je mogao tako nesto napraviti ili upotrijebiti za svoj uredjaj. Daljinski se moze prebaciti na TV mode. To se radi istovremenim pritiskom na crveni i zuti bumb (prvi i zadnji pofarbani gumb) i traje nekih 30 sek. Naravno, ak je daljinski usmjeren u Atlantu onda ce ova prihvatiti, i izvrsiti, pritisak na prvi pofarbani gumb. Naravno, nigdje ne svijetli dioda da je daljinski u TV modu pa ne znate kad se ovaj ugasil. SMECE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ima jos jedan problem sa HDMIom. Kad mi je spojen HDMIom (obican program ne HD) tada mi svako malo nestane zvuka na jedno 2 sek. To se ne javlja u slucaju DVDa.

Ima jos toga ali sto me najvise nervira je transparencija crne linije. U slucaju kada su titlovi jednostavno se NE VIDI sto pise jer su bijela slova i sve se spopetlja. To nije nikakav problem rijesit ali izgleda da ni to ne znaju vrli T-Com strucnjaci.

 

Miha LA sri 14.1.2009 11:32

Tko nije imao DIGI-TV nezna što je resetiranje. Kao korisnik ''See More'' imao sam prioritet na prelazak na DIGI, u prvih dva mjeseca znao sam resetirati reciver svakih pola sata (u prosjeku). Račun nisam dobivao 3 mj., dabi odjednom poslali na naplatu sve, zatim su instalirali  29. prosinca kada sam vidio da nisam imao prvi mjesec besplatno, rekli su dasm imao besplatno od cijeli prosinac (od 29. do 31. prosinca). Poslije godinu i pol prešao sam na Max-TV i nisam požalio bez obzira na taj daljinski koji spominjete, u nekih šest mjeseci koliko koristim resetirao sam zbog zamrzavanja uređaja možda tri puta. Živim u mjestu kojem su rekli da centrala i vodovi nemogu podržavati DSL, a kamoli Max-TV.

pixelatem sri 14.1.2009 11:34

hehe. Ja sam ga uzeo u ovoj novogodisnjoj ponudi, tri mjeseca za 1kunu.

Prvih dan-dva sam bio pomalo odusevljen kolicinom programa i kvalitetom slike, ali on ne posustaje da izgubi signal jednom dnevno, obicno se to desi kada promjenjim program... tako da imam strah od mjenjana programa.

 

Za sada ga imam vec dvadesetak dana i ponosno mogu reci da sam se vratio svom digi TV-u koji mi ne zadaje glavobolje i nemam strah od skakanja po programima.

 

 

Friday sri 14.1.2009 12:08
Miha LA kaže...

Tko nije imao DIGI-TV nezna što je resetiranje. Kao korisnik ''See More'' imao sam prioritet na prelazak na DIGI, u prvih dva mjeseca znao sam resetirati reciver svakih pola sata (u prosjeku)

 
Ja ga koristim cca 6 mjeseci. NI JEDNO JEDINO resetiranje! Moji roditelji isto tako - a koriste ga još duže!
Smoto sri 14.1.2009 12:14

da, i moji doma su uzeli novogodisnji paket - 3 mjeseca za 1 kunu. Ono sto nisu citali, a tiskano je sitnim slovima jest da u to ne ulazi instalacija. Naravno da nitko od nas to ne zna spojiti i pristali smo platiti 500tinjak kuna instalacije. No ni to nije problem. Problem je sto sad vec mjesec dana cekamo instalatera. I čekamo i čekamo i čekamo. A vrijeme ide i ide i ide, i sve manje nam ostaje od onih 3 mjeseca za 1 kunu. Zapravo 500tinjak + 1 kunu :D