zelenapaprika pon 28.9.2020 13:50

Praktično pitanje: kakve radne stolove imate na kojima držite tako velike monitore? Imam trenutno monitor od 22" i to mi je više ili manje maksimum s obzirom da sam od njega udaljen do pola metra. Podnio bih ako moram i 24" (taman ovaj moj minus debeli rubovi) ali 27" i više stvarno ne bih.

digitall pon 28.9.2020 14:01
zelenapaprika kaže...

Praktično pitanje: kakve radne stolove imate na kojima držite tako velike monitore? Imam trenutno monitor od 22" i to mi je više ili manje maksimum s obzirom da sam od njega udaljen do pola metra. Podnio bih ako moram i 24" (taman ovaj moj minus debeli rubovi) ali 27" i više stvarno ne bih.

 100cm dubine i 140cm sirine, i prostor za noge je bitan

 

32 inch mi je na stolu, i taman je ok, moze i veci

BigD_Cro pon 28.9.2020 14:15
zelenapaprika kaže...

Praktično pitanje: kakve radne stolove imate na kojima držite tako velike monitore?

 60 dubine, 200 širine, gore je 32". Da se raditi bez problema, ali još bolje bi bilo da je dubina 80 cm.

Mitohondri pon 28.9.2020 14:31
zelenapaprika kaže...

Praktično pitanje: kakve radne stolove imate na kojima držite tako velike monitore? Imam trenutno monitor od 22" i to mi je više ili manje maksimum s obzirom da sam od njega udaljen do pola metra. Podnio bih ako moram i 24" (taman ovaj moj minus debeli rubovi) ali 27" i više stvarno ne bih.

200x80 34" UW monitor i stol mi je prevelik u oba smjera 

 

180x60 bi mi bilo optimalno, posto nemam nista na stolu osim monitora, misa i tipkovnice

 

on topic, vrlo vrlo dobar gaming monitor za stvarno malo para

veliki pero pon 28.9.2020 14:40
zelenapaprika kaže...

Praktično pitanje: kakve radne stolove imate na kojima držite tako velike monitore? Imam trenutno monitor od 22" i to mi je više ili manje maksimum s obzirom da sam od njega udaljen do pola metra. Podnio bih ako moram i 24" (taman ovaj moj minus debeli rubovi) ali 27" i više stvarno ne bih.

 60cm je udaljen monitor od ociju. Stol je 180cm x 120cm.

 

2 x 32" monitora.

ZovemseZoranidolazimizRijeke pon 28.9.2020 14:56
zelenapaprika kaže...

Praktično pitanje: kakve radne stolove imate na kojima držite tako velike monitore? Imam trenutno monitor od 22" i to mi je više ili manje maksimum s obzirom da sam od njega udaljen do pola metra. Podnio bih ako moram i 24" (taman ovaj moj minus debeli rubovi) ali 27" i više stvarno ne bih.

 

34 inhcni Ultrawide nije ništa drugo nego 2 "5:4" 21.5 inch monitora spojena u jedno. Tako da, gdje god može obični monitor, može i ultrawide. Osim ako nemaš mikrostolić 60x40cm ili slično. 

absolon pon 28.9.2020 15:04

Ja mislio da Xiaomi proizvodi samo

mobitele, a kad ono monitor.

Na prvu mislio promo članak

za njih i links, ali nigdje ne

mogu nać promo!

Sve u svemu bravo Xiaomi,

bit će frke za ovim panelom

od strane drugih proizvođača

i "bitke" oko cijene.

DarthMarkus pon 28.9.2020 15:11
picajzla0707 kaže...
Sad će ona budaletina koju su nogirali s foruma više puta nego ima dlaka u glavi sa svojim idiotarijama, te nema 6,94 mililisekunde, te ništa to ne valja, te va je smeće... :)))

 Nije da ne valja, ali nije baš ni da valja za 144hza. 

 

Odličan value monitor, ali s dobro poznatim manama buđet curved VA panela.

 

Pravi review sa pravim manama i prednostima:

(ovo gore je ko neki detaljni promo, (nhf Davoru koji si je dao truda) 

Btw, već su naljepili bug preopruku na web shop

 

Perfomanse 9  (prije 6 ili 7)

 

Isplativost 10  (ovo je OK)

 

https://www.youtube.com/watch?v=1hMAw8xCd0Y

picajzla0707 pon 28.9.2020 15:44

Ma jasno, ograničenja su poznata i tko treba brzinu ili ne podnosi ni mrve ghostinga uzet će neki kvalitetni ips ili recimo čak i onaj va samsung g7, samo onda i cijena značajno raste. Ali za casual gejmere od kojih je dosad većina gejmala na kojekakvim drlozima od monitora, pogotovo za sp igre i one koje nisu živčana napucavanja, ovo je itekako dobra opcija

mislioc pon 28.9.2020 15:46

Najzad, Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” ne podbacuje ni kad je u pitanju input lag. Baš suprotno – izmjerili smo maksimum od 16,67 milisekunde, minimum od 8,33 ms te prosjek od 11,67 ms. Te vrijednosti smještaju ga u prvu klasu monitora za igranje, koji akciju s podloge do ekrana prenose toliko brzo da ni eSports profesionalci neće osjetiti nikakvu zadršku.
Tako kaže recenzent.

Grozni_Zabac pon 28.9.2020 15:54

Hvala Davoru na recenziji, bas gledam u zadnje vrijeme da si uzmem drugi 34" monitor ali 1440p. Ovaj clanak je dosao kao narucen posto je cjenovno jako prihvatljiv u odnosu na neke druge monitore koje sam gledao. Upravo narucen jedan is Linksa, jedva cekam da dode pa da ga isprobam.

DarthMarkus pon 28.9.2020 16:00
mislioc kaže...
Najzad, Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” ne podbacuje ni kad je u pitanju input lag. Baš suprotno – izmjerili smo maksimum od 16,67 milisekunde, minimum od 8,33 ms te prosjek od 11,67 ms. Te vrijednosti smještaju ga u prvu klasu monitora za igranje, koji akciju s podloge do ekrana prenose toliko brzo da ni eSports profesionalci neće osjetiti nikakvu zadršku.
Tako kaže recenzent.

 Baš to. Ovo je krinđ na kubik. Još kad se vidi response time na 144Hza, ne znam tko je ovdje lud.

 

P.S. ovo je input lag današnjih teveja. Dosta njih ga i šije.

 

Dodao bih još i ovo :"što ste bliže 144 FPS, to će vas Mi Curved Gaming Monitor 34” više oduševiti svojim gejmerskim mogućnostima."

 

Budući da na 144 fpsa ima jako izražen black smear ovo je za upišat se. Promo na kubik.

 

Dobili smo nasljednika mva AOCa po neutemeljenim hvalospjevima.

picajzla0707 kaže...
Eto, daj reci sad kad ga već neko vrijeme koristiš, kakav je za gejmanje

 Pitao sam ga da uslika tamnu scenu ili kad ga pali, ali veli da mu je kamera na mobitelu loša.

mzopg pon 28.9.2020 16:26
zelenapaprika kaže...

Praktično pitanje: kakve radne stolove imate na kojima držite tako velike monitore? Imam trenutno monitor od 22" i to mi je više ili manje maksimum s obzirom da sam od njega udaljen do pola metra. Podnio bih ako moram i 24" (taman ovaj moj minus debeli rubovi) ali 27" i više stvarno ne bih.

Ne treba ti ništa posebno velik stol. Evo kod mene HP 34" Curved AiO, na stolu 120 x 60cm i imam još prostora koliko želim.

Na drugom stolu imam Dell XPS 27" i isto sasvim dovoljno prostora.

Ranije sam imao stol 160 x 80cm i to mi je bio overkill, uglavnom je pola stola bilo prazno, ali to sad ovisi kakve tko ima potrebe, nekome ni tri stola nisu dovoljna. 

 

absolon kaže...

Ja mislio da Xiaomi proizvodi samo

mobitele, a kad ono monitor.

Na prvu mislio promo članak

za njih i links, ali nigdje ne

mogu nać promo!

Sve u svemu bravo Xiaomi,

bit će frke za ovim panelom

od strane drugih proizvođača

i "bitke" oko cijene.

 Proizvodi Xiaomi sve i svašta od igle do lokomotive, i što je najbolje sve što sam do sada od njih kupio je povoljne cijene i odlične kvalitete.

Mitch pon 28.9.2020 16:53
mislioc kaže...
Najzad, Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” ne podbacuje ni kad je u pitanju input lag. Baš suprotno – izmjerili smo maksimum od 16,67 milisekunde, minimum od 8,33 ms te prosjek od 11,67 ms. Te vrijednosti smještaju ga u prvu klasu monitora za igranje, koji akciju s podloge do ekrana prenose toliko brzo da ni eSports profesionalci neće osjetiti nikakvu zadršku.
Tako kaže recenzent.

 Haha, istina ima TVa danas s boljim input lagom (QLED itd...)

Luka123 pon 28.9.2020 17:14
picajzla0707 kaže...
Eto, daj reci sad kad ga već neko vrijeme koristiš, kakav je za gejmanje

 Ima par bug-ova sa widescreenom jer ga igre općenito nepodržavaju. Input lag mi je odličan i fluidan, boje sa custom .icm profilom su skoro na rangu premium modela.

Bleeding je prenapuhan na reviews-ima, ipak se radi o monitoru od 3K kn. Meni je i nevidljiv, stvarno moraš naregnut oči i gledati svaki dio monitora da bih uopće uočio ga.

Imam GTX 1080 za gaming, pa mi je nadogradnja neizbježna jer zahtjeva skoro kao i 4K monitor snažniju grafu.

Sve je bilo plug and play, monitor ima osjećaj premium proizvoda s kvalitetom izgrade.

Meni je najbolji multitasking koji monitor pruža. Ima mali odsjaj na ekranu, najbolje ga je koristiti kad su svjetla prigušena u sobi i uživati jednostavno.

Nemam što reći nego, za ove pare nevjerujem da još dugo vremena neće izaći konkurencija dostupna u Hrvatskoj.

Davor pon 28.9.2020 17:39
DarthMarkus kaže...
mislioc kaže...
Najzad, Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” ne podbacuje ni kad je u pitanju input lag. Baš suprotno – izmjerili smo maksimum od 16,67 milisekunde, minimum od 8,33 ms te prosjek od 11,67 ms. Te vrijednosti smještaju ga u prvu klasu monitora za igranje, koji akciju s podloge do ekrana prenose toliko brzo da ni eSports profesionalci neće osjetiti nikakvu zadršku.
Tako kaže recenzent.

 Baš to. Ovo je krinđ na kubik. Još kad se vidi response time na 144Hza, ne znam tko je ovdje lud.

 

P.S. ovo je input lag današnjih teveja. Dosta njih ga i šije.

 

Dodao bih još i ovo :"što ste bliže 144 FPS, to će vas Mi Curved Gaming Monitor 34” više oduševiti svojim gejmerskim mogućnostima."

 

Budući da na 144 fpsa ima jako izražen black smear ovo je za upišat se. Promo na kubik.

 

Dobili smo nasljednika mva AOCa po neutemeljenim hvalospjevima.

picajzla0707 kaže...
Eto, daj reci sad kad ga već neko vrijeme koristiš, kakav je za gejmanje

 Pitao sam ga da uslika tamnu scenu ili kad ga pali, ali veli da mu je kamera na mobitelu loša.

 

Da pojasnim par stvari vama kojima je smiješno pročitati da se radi o Class 1 monitoru za igranje. Kad monitor (ili televizor) ima prosječni input lag manji od 16 ms, on upada u Class 1, prvu klasu ekrana za igranje. Zašto baš 16 ms - zato jer je to ekvivalent jednom frameu kašnjenja (laga) pri 60 Hz. Od 17-32 ms su Class 2 monitori (dobri za prosječne korisnike), a 33+ ms su Class 3 monitori (čak i prosječni korisnici će osjetiti da im miš "pliva"), koji nisu dobri za igranje.

 

To što moderni televizori u Game modu imaju niži input lag od 16 ms samo znači da su to odlični televizori za igranje. To ni na koji način ne mijenja činjenicu da je Xiaomijev monitor također odličan za igranje, u pogledu input laga. Posljednje, no itekako važno - kad na drugim webovima čitate o mjerenju input laga (što malo tko uopće mjeri, većina ih prepisuje od nas koji mjerimo), tada morate iskopati i kako je input lag izmjeren. Moja metoda u finalnu brojku uvrštava sve bitne faktore u jednadžbi, dakle ne samo brzinu elektronike monitora, već i prosječnu latenciju klika miša i USB polling rate. Čitava metodologija je objašnjena ovdje.

 

dd.inc kaže...
Žalosno da i BUG laže čitatelje sa svojim ocjenama (jasno da nisu sad počeli, već vidim komentare). Bila bi korisna neka usporedba s ostalima, pa onda i realna ocjena.

 

U prva dva paragrafa je monitor uspoređen s LC Powerovim modelom, koji mu se jedini približava cijenom. Ocjena je realna - sveukupne performanse monitora su, s obzirom na cijenu, za čistu devetku, isplativost je za 10. Koje ti misliš da bi bile realne ocjene i kako si došao do njih? Pošalji slobodno neke svoje rezultate testova, bumo pogledali i prokomentirali!

 

Mitch kaže...
mislioc kaže...
Najzad, Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” ne podbacuje ni kad je u pitanju input lag. Baš suprotno – izmjerili smo maksimum od 16,67 milisekunde, minimum od 8,33 ms te prosjek od 11,67 ms. Te vrijednosti smještaju ga u prvu klasu monitora za igranje, koji akciju s podloge do ekrana prenose toliko brzo da ni eSports profesionalci neće osjetiti nikakvu zadršku.
Tako kaže recenzent.

 Haha, istina ima TVa danas s boljim input lagom (QLED itd...)

 

Vidi gore.

DarthMarkus pon 28.9.2020 18:00
Davor kaže...
DarthMarkus kaže...
mislioc kaže...
Najzad, Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” ne podbacuje ni kad je u pitanju input lag. Baš suprotno – izmjerili smo maksimum od 16,67 milisekunde, minimum od 8,33 ms te prosjek od 11,67 ms. Te vrijednosti smještaju ga u prvu klasu monitora za igranje, koji akciju s podloge do ekrana prenose toliko brzo da ni eSports profesionalci neće osjetiti nikakvu zadršku.
Tako kaže recenzent.

 Baš to. Ovo je krinđ na kubik. Još kad se vidi response time na 144Hza, ne znam tko je ovdje lud.

 

P.S. ovo je input lag današnjih teveja. Dosta njih ga i šije.

 

Dodao bih još i ovo :"što ste bliže 144 FPS, to će vas Mi Curved Gaming Monitor 34” više oduševiti svojim gejmerskim mogućnostima."

 

Budući da na 144 fpsa ima jako izražen black smear ovo je za upišat se. Promo na kubik.

 

Dobili smo nasljednika mva AOCa po neutemeljenim hvalospjevima.

picajzla0707 kaže...
Eto, daj reci sad kad ga već neko vrijeme koristiš, kakav je za gejmanje

 Pitao sam ga da uslika tamnu scenu ili kad ga pali, ali veli da mu je kamera na mobitelu loša.

 

Da pojasnim par stvari vama kojima je smiješno pročitati da se radi o Class 1 monitoru za igranje. Kad monitor (ili televizor) ima prosječni input lag manji od 16 ms, on upada u Class 1, prvu klasu ekrana za igranje. Zašto baš 16 ms - zato jer je to ekvivalent jednom frameu kašnjenja (laga) pri 60 Hz. Od 17-32 ms su Class 2 monitori (dobri za prosječne korisnike), a 33+ ms su Class 3 monitori (čak i prosječni korisnici će osjetiti da im miš "pliva"), koji nisu dobri za igranje.

 

To što moderni televizori u Game modu imaju niži input lag od 16 ms samo znači da su to odlični televizori za igranje. To ni na koji način ne mijenja činjenicu da je Xiaomijev monitor također odličan za igranje, u pogledu input laga. Posljednje, no itekako važno - kad na drugim webovima čitate o mjerenju input laga (što malo tko uopće mjeri, većina ih prepisuje od nas koji mjerimo), tada morate iskopati i kako je input lag izmjeren. Moja metoda u finalnu brojku uvrštava sve bitne faktore u jednadžbi, dakle ne samo brzinu elektronike monitora, već i prosječnu latenciju klika miša i USB polling rate. Čitava metodologija je objašnjena ovdje.

 

dd.inc kaže...
Žalosno da i BUG laže čitatelje sa svojim ocjenama (jasno da nisu sad počeli, već vidim komentare). Bila bi korisna neka usporedba s ostalima, pa onda i realna ocjena.

 

U prva dva paragrafa je monitor uspoređen s LC Powerovim modelom, koji mu se jedini približava cijenom. Ocjena je realna - sveukupne performanse monitora su, s obzirom na cijenu, za čistu devetku, isplativost je za 10. Koje ti misliš da bi bile realne ocjene i kako si došao do njih? Pošalji slobodno neke svoje rezultate testova, bumo pogledali i prokomentirali!

 

Mitch kaže...
mislioc kaže...
Najzad, Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” ne podbacuje ni kad je u pitanju input lag. Baš suprotno – izmjerili smo maksimum od 16,67 milisekunde, minimum od 8,33 ms te prosjek od 11,67 ms. Te vrijednosti smještaju ga u prvu klasu monitora za igranje, koji akciju s podloge do ekrana prenose toliko brzo da ni eSports profesionalci neće osjetiti nikakvu zadršku.
Tako kaže recenzent.

 Haha, istina ima TVa danas s boljim input lagom (QLED itd...)

 

Vidi gore.

 Akhm, ovo je promo. Cijena je oko 3200-3400 u Mi shopu bez promo popusta i iste takve recenzije.

 

 

Dakle osim LC imamo https://www.nabava.net/search.php?q=Monitor+Philips+34"%2C+345B1C

 

Istina - 100Hza, međutim 144 Hza je ionako za ovaj panel sranje čisto radi smeara (kako je i istestirano u HW unboxed-u i rečeno)

 

Kod ocjena, mislim da bi trebao biti neki univerzalni sistem ocjenjivanja. Ne može prosječan čitatelj čitati misli recenzenta.

 

Ono jedem burek za 7kn, prilično je loš, ali je 7kn pa mu je ocjena za ukusnost 9.

 

E Šuštinjo, Sustinho...

 

Da, što misi malo o response timeu pisao. Mislim da je to dosta bitna stavka ako ga reklamiraš kao super gaming monitor ?

 

rambox pon 28.9.2020 18:20
zelenapaprika kaže...

Praktično pitanje: kakve radne stolove imate na kojima držite tako velike monitore? Imam trenutno monitor od 22" i to mi je više ili manje maksimum s obzirom da sam od njega udaljen do pola metra. Podnio bih ako moram i 24" (taman ovaj moj minus debeli rubovi) ali 27" i više stvarno ne bih.

Da nisi možda patuljak, ili u mojem slučaju sve ispod 27 je bilo premalo.Šest godina buljil sam u 27, ili sa svakim novim monitorom išel sam na još veči model ili sa 22 na 24 pa na 27 itd.

 

Sad mi je i 43 zaslon ne baš veliki, a ubuduče vjerojatno bit če minimalno 55 TV ili zaslon u ulozi PC monitora.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/televizor-kao-monitor/277514.aspx?page=0&jumpto=6192188&sort=asc&view=flat

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/ps5-novi-xbox-bolji-pc-gaminga-60fps-4k/277592.aspx?page=0&jumpto=6194691&sort=asc&view=flat

Davor pon 28.9.2020 18:25
DarthMarkus kaže...

 Akhm, ovo je promo. Cijena je oko 3200-3400 u Mi shopu bez promo popusta i iste takve recenzije.

 

 

Dakle osim LC imamo https://www.pcshop.hr/monitor-philips-34-345b1c-uhd-2xhdmi-dp-usb32100hz/phi-345b1c/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Istina - 100Hza, međutim 144 Hza je ionako za ovaj panel sranje čisto radi smeara (kako je i istestirano u HW unboxed-u i rečeno)

 

Kod ocjena, mislim da bi trebao biti neki univerzalni sistem ocjenjivanja. Ne može prosječan čitatelj čitati misli recenzenta.

 

Ono jedem burek za 7kn, prilično je loš, ali je 7kn pa mu je ocjena za ukusnost 9.

 

E Šuštinjo, Sustinho...

 

Ovaj Philips je 100 Hz, dakle to nije isti monitor, a nije čak ni sličan - nema FreeSync Premium i 1000 kuna je skuplji. Dakle usporedba ti je ništavna. Uhvatio si se za smearing pri 144 Hz, koji je toliko malen da ga neće doživjeti apsolutno nitko osim mjernog instrumenta, što bi znao da si proveo četiri i pol sekunde ispred ovog monitora (a ne nula sekundi, koliko si proveo ).

 

Opasku za ocjenjivanje mogu prihvatiti, istina je da bi bilo zgodno da negdje postoji objašnjenje koji princip ocjenjivanja koristimo. No isto je tako prilično jasno da ocjene dijelimo u skladu s cijenom uređaja. Da nije tako, nastao bi totalni kaos. Primjerice, svi monitori jeftiniji od 1000 eura bi imali ocjenu kvalitete slike u rasponu od 1-5, što bi čitatelje navelo na zaključak da su osrednji ili loši, a to nema veze sa stvarnošću. Ovaj sustav ocjenjivanja koristimo od prvog dana pa vjerujem da većina ipak kuži kako stoje stvari.

 

Najzad, tvoje inzistiranje da je ovo promo recenzija je izravno sranje po mojem radu - recenziji s gomilom činjenica i vrlo konkretnim rezultatima mjerenja. Stoga ću svaki tvoj idući takav komentar obrisati, a tebe ukloniti s foruma. NHF, kak' se ono kaže.

DarthMarkus pon 28.9.2020 18:35
Davor kaže...
DarthMarkus kaže...

 Akhm, ovo je promo. Cijena je oko 3200-3400 u Mi shopu bez promo popusta i iste takve recenzije.

 

 

Dakle osim LC imamo https://www.pcshop.hr/monitor-philips-34-345b1c-uhd-2xhdmi-dp-usb32100hz/phi-345b1c/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Istina - 100Hza, međutim 144 Hza je ionako za ovaj panel sranje čisto radi smeara (kako je i istestirano u HW unboxed-u i rečeno)

 

Kod ocjena, mislim da bi trebao biti neki univerzalni sistem ocjenjivanja. Ne može prosječan čitatelj čitati misli recenzenta.

 

Ono jedem burek za 7kn, prilično je loš, ali je 7kn pa mu je ocjena za ukusnost 9.

 

E Šuštinjo, Sustinho...

 

Ovaj Philips je 100 Hz, dakle to nije isti monitor, a nije čak ni sličan - nema FreeSync Premium i 1000 kuna je skuplji. Dakle usporedba ti je ništavna. Uhvatio si se za smearing pri 144 Hz, koji je toliko malen da ga neće doživjeti apsolutno nitko osim mjernog instrumenta, što bi znao da si proveo četiri i pol sekunde ispred ovog monitora (a ne nula sekundi, koliko si proveo ).

 

Opasku za ocjenjivanje mogu prihvatiti, istina je da bi bilo zgodno da negdje postoji objašnjenje koji princip ocjenjivanja koristimo. No isto je tako prilično jasno da ocjene dijelimo u skladu s cijenom uređaja. Da nije tako, nastao bi totalni kaos. Primjerice, svi monitori jeftiniji od 1000 eura bi imali ocjenu kvalitete slike u rasponu od 1-5, što bi čitatelje navelo na zaključak da su osrednji ili loši, a to nema veze sa stvarnošću. Ovaj sustav ocjenjivanja koristimo od prvog dana pa vjerujem da većina ipak kuži kako stoje stvari.

 

Najzad, tvoje inzistiranje da je ovo promo recenzija je izravno sranje po mojem radu - recenziji s gomilom činjenica i vrlo konkretnim rezultatima mjerenja. Stoga ću svaki tvoj idući takav komentar obrisati, a tebe ukloniti s foruma. NHF, kak' se ono kaže.

1000kn skuplji ? Ne - Philips je 3460.  Pogledaj ponovo nabavu. Razlika u regularnoj cijeni(bez promo popusta Linksa) je 100-200kn.

 

 

Da kritika je inače nepoželjna. Kad kažem promo, ne mislim da si plaćen za hvalospjeve, nego si otišao toliko daleko da si ga uvrstio među esports monitore što je suludo. Ispričavam se ako sam te uvrijedio.

 

Napravio si odličnu reklamu, a nisi spomenuto rt GtG što je dosta bitno kod VA panela i sveukupnu ocjenu perfomansi.

 

Btw, svi u toj klasi 32-34" monitora imaju manje više iste panele, osim novih g7 i g9 za koje bih volio pročitati tvoju recenziju,.

 

Slobodno me obriši ako te bilo kakva kritika smeta.

rambox pon 28.9.2020 18:48
picajzla0707 kaže...
Ma jasno, ograničenja su poznata i tko treba brzinu ili ne podnosi ni mrve ghostingauzet će neki kvalitetni ips ili recimo čak i onaj va samsung g7, samo onda i cijena značajno raste. Ali za casual gejmere od kojih je dosad većina gejmala na kojekakvim drlozima od monitora, pogotovo za sp igre i one koje nisu živčana napucavanja, ovo je itekako dobra opcija

 Žuti su vjerojatno na nekakvim tabletama,ili ukratko gleda se samo uloženo-dobiveno kaj drugo.

 

Skuplje nema smisla niti spominjat, dakle imaš razinu cijene i za tu lovu "Xiaomi 34 je dobar monitor ispiganac".Na kraju realno, ima dosta ljudi koji nikad niti neče moč shvatit famoznu formulu uloženo-dobiveno.

 

https://youtu.be/1hMAw8xCd0Y

 

 

 

 

Drago pon 28.9.2020 19:21
DarthMarkus kaže...

 Baš to. Ovo je krinđ na kubik. Još kad se vidi response time na 144Hza, ne znam tko je ovdje lud.

 

P.S. ovo je input lag današnjih teveja. Dosta njih ga i šije.

 

Dodao bih još i ovo :"što ste bliže 144 FPS, to će vas Mi Curved Gaming Monitor 34” više oduševiti svojim gejmerskim mogućnostima."

 

Budući da na 144 fpsa ima jako izražen black smear ovo je za upišat se. Promo na kubik.

 

Dobili smo nasljednika mva AOCa po neutemeljenim hvalospjevima.

 



Znaš šta je smiješno - ja gledam Davora u labu kako danima testira taj (i druge) monitore, mjeri sondom sekcije ekrana, zapisuje, uspoređuje s drugima, ponovo mjeri i - napiše tekst. I kojemu je prije toga prošlo u tom istom labu na takvom isto režimu testiranja stotine monitora.

Dođe anonimac s foruma koji je taj monitor vidio izlistan negdje na webu i - zna! Jednostavno zna on kakav je to stvarno monitor. I to ne samo taj, nego još deset drugih koje je također "vidio" izlistane na webovima, a testirao ih je onaj dan kad je Margot Robbie i Megan Fox izveo na piće.

"Promo". Čisti.

Svaka ćas!