HCMAA pet 10.7.2020 12:16

Interesantno je to da misec...dva karantene je slomilo svjetsko gospodarstvo...šta bi se tek desilo da se pojavi puno opasnija i ozbiljnija prijetnja...očito da civilizacije u kojima je panem et circenses glavna stvar je za kur_c

Kad triba potrošiti milijarde za uvođenje demokracije u Afganistanu onda se ima...

Antiseptik pet 10.7.2020 13:28

Ako ne umre, štajaznam, evo, recimo, Bolsonaro (koji je, uzgred, zaražen Covidom-19), svrstat ću se među pernariste, s mišlju da je, ako ne već smišljen, a ono (namjerno?) pušten da pocrkaju jadnici, bijednici i starci... koji su samo teret demokratski zamišljenog sustava vrijednosti znanog i kao američka noćna mora (ili ja imam, a tebe ko jebe).

Inače, uživao sam čitajući Docov txt :))

markoBT pet 10.7.2020 13:30

Je su li ti virusolozi ludi? Nazvati virus G4. Pa srušit će nam sve antene ovog svita. Telekomunikacija će otić u kurac.

 

Doktore, ako imate kakvog uticaja, poručite im da se ne zajebavaju s imenima. Ime nije samo tehnička stvar. Nomen est omen. 

syncmaster245b pet 10.7.2020 13:55

Jedno je sigurno, sva istrazivanja koja su u tijeku treba drzati u tajnosti i podalje od MSM-a, kretena koji bi da imalo pravde ima trebalo drzati odgovornima za sirenje panike i histerije.

 

Nigdje vise ne mozes procitati vijest,  svaki clanak misljenje.

 

Rekao sam vec u drugoj temi, da je pravde, novinarima bi trebalo biti dopusteno pisati o medicinskim temama samo u slucaju ako je interview sa doktorom ili strucnjakom u pitanju.

vladtepes975 pet 10.7.2020 17:58
HCMAA kaže...
Interesantno je to da misec...dva karantene je slomilo svjetsko gospodarstvo...šta bi se tek desilo da se pojavi puno opasnija i ozbiljnija prijetnja...očito da civilizacije u kojima je panem et circenses glavna stvar je za kur_c

Kad triba potrošiti milijarde za uvođenje demokracije u Afganistanu onda se ima...

 Slazem se, Rusi su stvarno licemjerni.

Voltaren20 pet 10.7.2020 18:49

Lijek protiv korone postoji te je vrlo efikasan.Naziv lijeka je Granitna Kocka © (Patent Pending),koja ako se dovoljno jako baci prema odredenoj skupini ljudi uništava koronu unutar 24h.To je jucer demonstrirano u Srbiji,korona se toliko naglo pocela širiti da je bilo potrebno uvodenje policijskog sata, ali nakon tretmana sa Granitna Kocka © korona se naprosto povukla i nije bilo potrebe za uvodenjem mjera.

Ako se Granitna Kocka © koristi neprestano kroz par tjedana korona ce u potpunosti nestati iz drzave.

 

Vidim spominje doca neke teoreticare apokalipse,pa me zanima kako se postaje teoreticar apokalipse posto sam ja atestirani (RSO atest) teoreticar zavjera.

Visak sub 11.7.2020 15:24

Tako je Gates upozoravao da bi jednog dana moglo doći do pandemije, pa kad je došlo su rekli da je on kriv. Znači ako dođe G4 Doc je kriv. Ubijte glasnika.

 

U Srbiji granit uništava koronu, a kod nas mladenke. Većina se zarazi po raznim svadbama, krizmama i sličnim okupljanjima, no to se ne može zabraniti, ali zato će nas stisnuti negdje bez veze, da se ne kaže kako nisu ništa poduzeli.

Al Crane čet 1.4.2021 17:59
HCMAA kaže...
Interesantno je to da misec...dva karantene je slomilo svjetsko gospodarstvo...šta bi se tek desilo da se pojavi puno opasnija i ozbiljnija prijetnja...očito da civilizacije u kojima je panem et circenses glavna stvar je za kur_c

Kad triba potrošiti milijarde za uvođenje demokracije u Afganistanu onda se ima...

 Ali ne može se reć da se ne isplati... nekima 

A ozbiljnija prijetnja po gospodarstvo tu već odavno čuči: dekomisija 200-400 dotrajalih nuklearnih reaktora (i drugog visokoradioaktivnog smeća) u periodu do 2040. godine (po najoptimističnijem scenariju koji će nestat čim iskrsne još nekoliko Černobila i Fukušima), za koju najrazvijenije države niti sada u naponu moći nemaju para.

Al Crane čet 1.4.2021 18:06
Visak kaže...

Tako je Gates upozoravao da bi jednog dana moglo doći do pandemije, pa kad je došlo su rekli da je on kriv. Znači ako dođe G4 Doc je kriv. Ubijte glasnika.

 

U Srbiji granit uništava koronu, a kod nas mladenke. Većina se zarazi po raznim svadbama, krizmama i sličnim okupljanjima, no to se ne može zabraniti, ali zato će nas stisnuti negdje bez veze, da se ne kaže kako nisu ništa poduzeli.

 
Ili zloglasna simulacija Event 201 - da što je to drugo za likove s aluminijskim kapicama nego skriveni dijabolični plan za porobljivanje/uništenje čovječanstva... objavljen unaprijed da ga svako živ s internetom može pročitat.