PzKpfw čet 21.1.2021 20:12

 

Ovo će biti bomba.

Danas je stigla pozivnica za Bug Future Show 2021. 

Obaveze otkazane, Internet linija osigurane, sve je osigurano da budemo na BFS preko svojih kompjutera.

 

Tisuće ljudi na streamingu, serveri rade punom parom,....biti će ovo odlično.

drpetric čet 21.1.2021 23:44
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ima li neki posebni razlog zašto se ulaznice samo preko pozivnica mogu dobiti?

 

 

 Ima. I gledatelji ce biti u mogucnosti sudjelovati u programu pitanjima za predavače i osvojiti oko 200 nagrada sponzora. Želimo da to budu samo istinski ljubitelji Buga i tehnologije.

PzKpfw pet 22.1.2021 16:10

 

@Nikola63

 

O čemu ti druže? Šta koja ekipa?

Pa, na BUG uvijek imaš plejadu IT-evaca. Što bi ti? Zakaj ti nešto ne organiziraš, pozoveš ljude koje želiš, pozoveš sponzore, gledatelje i još im dijeliš nagrade.

Znači ljudi dolaze dažba i još imaju priliku slušati jako dobra predavanja i biti nagrađeni.

 

Tko to danas nudi? 

Odgovor je vrlo jednostavan. Nitko.

Osim BUG-a.

jozef sub 23.1.2021 01:26
Nikola63 kaže...

Koja ekipa, stvarno ste me razočarali Bugovci.

Mislim da bi baš zato moglo bit zanimljivo jer ima tu neočekivanih gostiju. Razumijem da neki ljudi možda nisu omiljeni, ali nije loše čuti nešto iz druge perspektive. Prošle godine su mnogi pljuvali Roberta Kopala koji je imao keynote speech a meni je baš bio OK i mislim da nažalost mnogi nisu uopće shvatili što čovjek priča.
Treba malo otvorenosti, multidisciplinarnost često daje dobre rezultate.

zelenapaprika sub 23.1.2021 11:38
jozef kaže...
Nikola63 kaže...

Koja ekipa, stvarno ste me razočarali Bugovci.

Mislim da bi baš zato moglo bit zanimljivo jer ima tu neočekivanih gostiju. Razumijem da neki ljudi možda nisu omiljeni, ali nije loše čuti nešto iz druge perspektive. Prošle godine su mnogi pljuvali Roberta Kopala koji je imao keynote speech a meni je baš bio OK i mislim da nažalost mnogi nisu uopće shvatili što čovjek priča.
Treba malo otvorenosti, multidisciplinarnost često daje dobre rezultate.

Rado bih komentirao iskreno, ali će mi opet zalijepiti karton, pa neću.

 

ante_etna sub 23.1.2021 16:45
zelenapaprika kaže...
jozef kaže...
Nikola63 kaže...

Koja ekipa, stvarno ste me razočarali Bugovci.

Mislim da bi baš zato moglo bit zanimljivo jer ima tu neočekivanih gostiju. Razumijem da neki ljudi možda nisu omiljeni, ali nije loše čuti nešto iz druge perspektive. Prošle godine su mnogi pljuvali Roberta Kopala koji je imao keynote speech a meni je baš bio OK i mislim da nažalost mnogi nisu uopće shvatili što čovjek priča.
Treba malo otvorenosti, multidisciplinarnost često daje dobre rezultate.

Rado bih komentirao iskreno, ali će mi opet zalijepiti karton, pa neću.

 

Neće. Daj slobodno, Drago se baš osvrnuo na jednoj temi kako neki modovi/admini samovoljno beniraju ljude, kako kreće s krupnim glavešinama, a završava na malome čovjeku tako da u ime slobode govora bubni sve što ti je na duši u svezi s ovom temom. Ni'ko ne sme da Vas bije.

nilatahk pon 25.1.2021 16:54

Pozdrav bugovcima,

 

prošle sam godine prvi puta bio na Future show i očekivanja su i više nego ispunjena. Iako zbog trenutne situacije isti nije u mogućnosti biti održan uživo, ponovo sam sretan jer ću zahvaljujući pozivnici moći barem online pratiti zanimljive teme! Naravno, nadam se da će na godinu isti biti ponovo u mogućnosti održati se uživo. I da ću tada opet imati izliku za dan godišnjeg! :-P Hvala BUG-u još jednom na ustupljenoj pozivnici! :)