digitall sri 23.9.2020 11:28
zelenapaprika kaže...
digitall kaže...
Neki ovdje misle da je bolje da se ekipa uhvati lopate i šljakerskih poslova, nego da se bave nekim tamo softverom...

 Koji si softver doručkovao danas? :-) Virtualni parizer u rezoluciji 8K? :-)

 najskuplji mogući doručak sam jeo, jer mi je posao developera to omogućio 

Horatio_Hornblower sri 23.9.2020 13:53

Bez nekog proizvoda da se to moze primjenit to ce i dalje sklapat hans u sttutgartu a ako hans postane skup onda ce zaposlit nekog naseg a ako i on bude skup onda ce to outsourcat mumbai tech guy from india...  Samo da dionicari dobiju dividendu jer operativni troskovi su prvi sto se režu... Tome nas je bar naucila ova kriza da ljudi jedino na sto trose pare su lijekovi i hrana a onda jbg korporacija firma treba uvijek ici naprijed ili propada cisti kapitalizam.... 

DOme123 sri 23.9.2020 14:12
BarbaVeli kaže...
To su gluposti. Mi trebamo više ekonomista, pravnika i kroatista.

Zapravo, mi trebamo više kvalitetnih ekonomista pravnika i kroatista. Fakulteti su nam kriminalno loši, te izbacujemo loš kadar. Nažalost većini naših fakulteta studenti služe samo kako bih primili državnu subvenciju za njih, te time dolazi do hiperprodukcije diploma. Ali na kraju krajeva, svatko je svjestan stanja na tržištu i ponude i potražnje za raznim znanjima samim time je valjda sposoban kao pojedinac odlučiti.

 

HCMAA sri 23.9.2020 15:46
digitall kaže...
zelenapaprika kaže...
digitall kaže...
Neki ovdje misle da je bolje da se ekipa uhvati lopate i šljakerskih poslova, nego da se bave nekim tamo softverom...

 Koji si softver doručkovao danas? :-) Virtualni parizer u rezoluciji 8K? :-)

 najskuplji mogući doručak sam jeo, jer mi je posao developera to omogućio 

 Čokolino?

digitall sri 23.9.2020 17:43
HCMAA kaže...
digitall kaže...
zelenapaprika kaže...
digitall kaže...
Neki ovdje misle da je bolje da se ekipa uhvati lopate i šljakerskih poslova, nego da se bave nekim tamo softverom...

 Koji si softver doručkovao danas? :-) Virtualni parizer u rezoluciji 8K? :-)

 najskuplji mogući doručak sam jeo, jer mi je posao developera to omogućio 

 Čokolino?

 da, i to onaj skupi s lješnjakom