ZovemseZoranidolazimizRijeke pon 26.10.2020 15:08

Svaka ćas!

 

Ja planiram napraviti društvenu mrežu za introverte, neće se slati niti tekstualna poruka niti glasnovna poruka, a niti slika odnosno video uradak.

 

Kako introverti većinu vremena provode u izolaciji, mreža će 99.9% vremena biti posve pusta bez ikakvih informacija, a jedine povremene "poruke" biti će tu i tamo neka "emocija" u vidu nekog od 1945 vrsta žutih smajlića, i vrlo rijetko kakav filozofski proljev od 3 stranice većinom ljevičarske ideologije povezane sa seksualnošću.

 

 

Cansee pon 26.10.2020 15:20

ma to je sve živo govno za današnjeg modernog muškarca. Prije pošalješ dragoj poruku "upravo sam legao u krevet, mislim na tebe, laku noć" a zapravo bančiš sa ekipom u najvećoj rupi u gradu. A danas te zovu videopozivima, hoće da im šalješ te glasovne porukice da vide da si sam u tišini. Pa šta je sljedeće, da mi ugrade gopro kameru na kitu!??!? 

cvaja997 pon 26.10.2020 15:35

Treba bit iskren. Ako joj ne paše, nije za tebe. Gotovo, amen. Bolje prije odj.bat nego kasnije rastava, podjela imovine, djeca imaju različite reakcije... Drito u glavu, sa ekipom sam tu i tu. Radimo to i to. 

footballer pon 26.10.2020 15:38
Cansee kaže...

ma to je sve živo govno za današnjeg modernog muškarca. Prije pošalješ dragoj poruku "upravo sam legao u krevet, mislim na tebe, laku noć" a zapravo bančiš sa ekipom u najvećoj rupi u gradu. A danas te zovu videopozivima, hoće da im šalješ te glasovne porukice da vide da si sam u tišini. Pa šta je sljedeće, da mi ugrade gopro kameru na kitu!??!? 

 Nemaju gopro, ali imaju the next best thing. http://www.dudeiwantthat.com/style/jewelry/thetouch-real-time-heartbeat-rings.asp

Jarvan pon 26.10.2020 15:40
Cansee kaže...

ma to je sve živo govno za današnjeg modernog muškarca. Prije pošalješ dragoj poruku "upravo sam legao u krevet, mislim na tebe, laku noć" a zapravo bančiš sa ekipom u najvećoj rupi u gradu. A danas te zovu videopozivima, hoće da im šalješ te glasovne porukice da vide da si sam u tišini. Pa šta je sljedeće, da mi ugrade gopro kameru na kitu!??!? 

 Ili još gore, moraš biti iskren.

Cansee pon 26.10.2020 15:42
cvaja997 kaže...

Treba bit iskren. Ako joj ne paše, nije za tebe. Gotovo, amen. Bolje prije odj.bat nego kasnije rastava, podjela imovine, djeca imaju različite reakcije... Drito u glavu, sa ekipom sam tu i tu. Radimo to i to. 

 

Jarvan kaže...
Cansee kaže...

ma to je sve živo govno za današnjeg modernog muškarca. Prije pošalješ dragoj poruku "upravo sam legao u krevet, mislim na tebe, laku noć" a zapravo bančiš sa ekipom u najvećoj rupi u gradu. A danas te zovu videopozivima, hoće da im šalješ te glasovne porukice da vide da si sam u tišini. Pa šta je sljedeće, da mi ugrade gopro kameru na kitu!??!? 

 Ili još gore, moraš biti iskren.

 

ma šalim se malo, al zaista. oženjen sam, imam dijete, drugo na putu i vjeran ko mali ćuko. Ali jesam nekad znao mulajti da spavam al zapravo se opijam s društvom, al je društvo bilo muško i nisam nikad ništa izvodio sa strane