Markić7 sub 5.8.2017 09:42

I ako nisam u bazi

 

ja sam sada upisao mail, oni su spremili. 

kasnije sam upisao barem 10 lozinki, i oni su to spremili.

 

Ja ne promjenim lozinku a oni su u mogučnosti te podatke prodati ili iskoristiti da provale u moj mail i iskoriste lozinke koje sam ja isprobavao. 

 

Znate li što je najgore što ljudi rade, Sto koriste istu lozinku za više stvari, naprimjer Istu lozinku koristite za mail i reicmo online kladionicu. I onda su oni iz kladionice upoznati koji pass koristite i koji mail i ići probati dali mogu uči u vas mail. 

 

Ovako se jedan poznanik opekao. svugdje je koristio istu lozinku i tako su mu provalili u paypal. 

 

Zechina sub 5.8.2017 22:54

Meni ovo zvuči kao bazični test inteligencije.
Ako negdje daješ svoju lozinku, da bi provjerio da je nitko nema... U just failed.
Već I samo provjeravanje e-mail adrese jel` hakirana je problematično.
Naprosto, daješ povoda za fishing: većina koja će to probati uradit će to zato jer nije sigurna nije li nešto glupo uradila, što znači da su podoban materijal za pokušaj "obrade".
S druge pak strane, zakon velikih brojeva nalaže da su šanse da netko baš tebe od 4 MILIJARDE nafitilji manje vjerojatne nego li da te pogodi cigla iz vedrog neba (da, i to se dešava, češće nego li bi vjerovali). A za mission critical projekte ne koristiš ofrlje mail. Dobro, ako nisi Hillary Clinton.

sisko93 sub 5.8.2017 23:18

Zanimljivoi korisno

Ovdje se zapravo radi o tome je li mail koristen u nekim od hakiranih servisa.

Npr. ako je ovaj forum bio hakiran, email koristen za prijavu bi bio pwned.

Također detaljno objasnjeno kada se desio napad, koliko je korisnickih racuna i koji podatci kompromitirani.

Envy ned 6.8.2017 11:35
marko_27 kaže...
Hm, a sto ako mi je mail na popisu, ali aktualni pass nije?

Trebam li ga mijenjati ili ne?

 

xtimex kaže...

Jako zanimljivo, provjeriš svoju lozinku i več si u bazi hekera

 

Hahhaha.. i ja sam slično pomislio. Koji LOL i koja budala trebaš biti da upišeš bilo šta svoje na toj stranici.

Username: Cisco. Password: Class

lovac82 ned 6.8.2017 15:44
Zechina kaže...
Meni ovo zvuči kao bazični test inteligencije.
Ako negdje daješ svoju lozinku, da bi provjerio da je nitko nema... U just failed.
Već I samo provjeravanje e-mail adrese jel` hakirana je problematično.
Naprosto, daješ povoda za fishing: većina koja će to probati uradit će to zato jer nije sigurna nije li nešto glupo uradila, što znači da su podoban materijal za pokušaj "obrade".
S druge pak strane, zakon velikih brojeva nalaže da su šanse da netko baš tebe od 4 MILIJARDE nafitilji manje vjerojatne nego li da te pogodi cigla iz vedrog neba (da, i to se dešava, češće nego li bi vjerovali). A za mission critical projekte ne koristiš ofrlje mail. Dobro, ako nisi Hillary Clinton.

 Kolegu od mojeg oca je ubila obicna elektroda koja je pala s oko 30m visine, probila mu je sljem.... mrtav na mjestu, tako da, cigla je definitivno veca vjerojatnost.

valisaurea pon 5.11.2018 16:57

da ne otvaram novu temu evo o čemu se radi

danas sam otvorio jedan email račun koji se na nalazi na net.hr

račun ne koristim često ,poruka je stigla 1.11.2018 i evo sadržaja:

 

Od: <........@net.hr>

Za: "753a3b85517e48dcc46b4e65a08b7156" <............@net.hr>

Naslov: Change your password 753a3b85517e48dcc46b4e65a08b7156 immediately. Your account has been

hacked.

Datum: 01. 11. 2018 19:26

Veličina: 4,1 kB

I greet you!

I have bad news for you.

11/28/2018 - on this day I hacked your operating system and got full access to your account

............@net.hr

On that day you r account (............@net.hr) password was: 753a3b85517e48dcc46b4e65a08b7156

It is useless to change the password, my malware intercepts it every time.

How it was:

In the softwa re of the router to which you were connected that day, there was a vulnerability.

I first hacked this router and placed my malicious code on it.

When you entered in the Internet, my trojan was installed on the operating system of your device.

After that, I made a full dump of your disk (I have all your address book, history of viewing sites, all files,

phone numbers and addresses of all your contacts).

A month ago, I wanted to lock your device and ask for a small amount of money to unlock.

But I looked at the sites that you regularly visit, and came to the big delight of your favorite resources.

I'm talking about sites for adults.

I want to say - you are a big pervert. You have unbridled fantasy!

After that, an idea came to my mind.

I made a screenshot of the intimate w ebsite where you have fun (you know what it is about, right?).

After that, I took off your joys (using the camera of your device). It turned out beautifully, do not he sitate.

I am strongly belive that you would not like to show these pictures to your relatives, friends or colleagues.

I think $935 is a very small amount for my silence.

Besides, I spent a lot of time on you!

I accept money only in Bitcoins.

My BTC wallet: 1FF2wjexfHHii uWwaA6dSEeA4WzAb4ezjU

You do not know how to replenish a Bitcoin wallet?

In any search engine write "how to send money to bt c wallet".

It's easier than send money to a credit card!

For payment you have a little more than two days (exactly 50 hours).

Do not worry, the timer will start at the moment when you open this l etter. Yes, yes .. it has already

started!

After payment, my virus and dirty photos with you self-destruct automatically.

Narrative, if I do not receive the specified amount from you, then your device w ill be blocked, and all

your contacts will receive a photos with your "joys".

I want you to be prudent.

- Do not try to find and de stroy my virus! (All your data is already uploaded to a remote server)

- Do not try to contact me (this is not feasible, I sent you an email from your account)

- Various security services will not help you; formatting a disk or destroying a device will not help either,

since your data is already on a remote server.

P.S. I guarantee you that I will not disturb you again after payment, as you are not my single victim.

This is a hacker code of honor.

From now on, I advise you to use good antiviruses and update them regularly (several times a day)!

Don't be mad at me, everyone has their own work.

Farewell.