Tau pon 21.5.2012 23:35

E pa sretan mu rođendan! :D YT je Googleova najbolja investicija po meni. Tražilicu bi još nekako moga zamjeniti, ali ovaj video servis ne. To je gotovo postao standard za djeljenje videa na internetu. Nadam se da će i kroz iduće godine donositi nove inovacije i postajat sve bolji.

Tionio pon 21.5.2012 23:49

ti oglasi izgledaju tako spamerski da je to nešto strašno, nebim na njega kliknuo niti da je nešto stvarno jako zanimljivo...najčešće il X il instaliram neki plug in na browseru koji miče oglase

Vapor uto 22.5.2012 00:09
Tionio kaže...

ti oglasi izgledaju tako spamerski da je to nešto strašno, nebim na njega kliknuo niti da je nešto stvarno jako zanimljivo...najčešće il X il instaliram neki plug in na browseru koji miče oglase

Oglasi kod ne partnera izgledaju očajno. Ali oglasi kod partnera su slike i vrlo često me znaju privuć.

boxer uto 22.5.2012 09:32

I ja sam mislio da je prošlo više od 7 godina, ali eto ostao sam iznenađen. Joj kada se sjetim čekanja loadinga videa u očajnoj mobitel kamera kvaliteti na dial upu...ehhh

 

YouTube je stvarno vrlo dobar i vrlo često krenem neobavezno slušati muziku ili gledati video i onda završim sa oko 2 sata gledanja videa i zanimljivih sadržaja. Kada god sam loše raspoložen, odem na YT i pogledam fail i ine compilatione i odmah mi se popravi raspoloženje...