dado16 ned 3.8.2014 13:44

1channel, mashup, project free tv, navi-x, usatvnow, pokraj ovih addonsa netreba ti nijedan vise, drugi povlace iste linkove kao i ovi... al jedan mozda od najboljih addona je xbmctorrent, preko torrenta direktno gledas film seriju, dok ga skida sastrane

maxy0 ned 3.8.2014 15:50
dado16 kaže...
1channel, mashup, project free tv, navi-x, usatvnow, pokraj ovih addonsa netreba ti nijedan vise, drugi povlace iste linkove kao i ovi... al jedan mozda od najboljih addona je xbmctorrent, preko torrenta direktno gledas film seriju, dok ga skida sastrane

sad sam probao xbmctorrent, pa ovo je cudo... sve filmove i serije ima, nade hd i full hd. mogu se i titlovi ubaciti.

netrebam vise skidati po par dana neki full hd film {#}

dado16 ned 3.8.2014 16:22

Evo drago mi je ako sam vam pomogao, naravno u samim opcijama xbmctorrenta mozete staviti da kad vam skine film dok ga gledate da vam ga i ostavi spremljenog, jer mozete staviti i da vam obrise automatski, ugl vrlo dobar plugin... Zgodna vam je i fora preko navi-x sto mozete gledati live stremove od programa, samo nadete dobru playlistu i gledate...Mozete i sami napraviti, tako da ja imam hrt1,hrt2, rtl,nova i ostale dokumentarne,filmske bla bla programe...

 

 

Budem napravio jos upute za razne pluginove na samom forumu ukoliko mi moderatori dozvole, posto su ti ipak i torrenti ukljuceni(neznam jel legalno)

TTCO ned 3.8.2014 18:14
dado16 kaže...
Budem napravio jos upute za razne pluginove na samom forumu ukoliko mi moderatori dozvole, posto su ti ipak i torrenti ukljuceni(neznam jel legalno)

Bilo bi odlično ako je moguće dodati kraj ovih "naj" pluginova par rečenica opisa za svakog - čemu služi, kako radi... Koristim XBMC već ~2-3 godine i stvarno je odličan ali zapravo nikad nisam koristio pluginove već sam na manje-više osnovnoj funkcionalnosti. Super mi služi u katalogizaciji TV Show-ova, pamćenju što sam sve pogledao no trenutno mi je samo na compu u sobi i ovo spomenuta mu je jedina namjena. Nadam se jednoga dana napraviti, baš što XBMC ekipa veli, "entertainment centar" sa nekim dediciranim "uređajem" (dakle ne nužno pc) za glazbu, video i slično (evo pred koji tjedan sam nabavio i chromecast)... Ali odlutao sam mislima, bio bih zahvalan ako je moguće ukratko opisati svaki od spomenutih pluginova da mi lijenčine ne moramo isprobavati svakoga zasebno {#}

Arnold Layne ned 3.8.2014 18:18
dado16 kaže...
1channel, mashup, project free tv, navi-x, usatvnow, pokraj ovih addonsa netreba ti nijedan vise, drugi povlace iste linkove kao i ovi... al jedan mozda od najboljih addona je xbmctorrent, preko torrenta direktno gledas film seriju, dok ga skida sastrane

to je odlicna fora
slicnu stvar radit sa utorrent + MPCHC :)

Bilal ned 3.8.2014 19:43
Arnold Layne kaže...
dado16 kaže...
1channel, mashup, project free tv, navi-x, usatvnow, pokraj ovih addonsa netreba ti nijedan vise, drugi povlace iste linkove kao i ovi... al jedan mozda od najboljih addona je xbmctorrent, preko torrenta direktno gledas film seriju, dok ga skida sastrane

to je odlicna fora
slicnu stvar radit sa utorrent + MPCHC :)

Sličnu stvar možeš sa MagicPlayerom, direktno iz browsera: http://magicplayer.torrentstream.org/index.php?lang=en#

Možeš i ekstenziju instalirati, koja ti odmah pored torrenta, na stranicama koje podržava, stavi play.

sebnov ned 3.8.2014 20:50
Arnold Layne kaže...

s obzirom da skidam samo sa privatnih torrent stranica kod kojih su ovakvi "torrent" programi zabranjeni ne mogu ga koristit ,ali i da mogu nebi
jer koristim MPC-HC + LAV + madVR radi najvece kvalitete moguce ;)

Koje postavke madvr-a koristiš default ili?

Arnold Layne ned 3.8.2014 21:28
sebnov kaže...
Arnold Layne kaže...

s obzirom da skidam samo sa privatnih torrent stranica kod kojih su ovakvi "torrent" programi zabranjeni ne mogu ga koristit ,ali i da mogu nebi
jer koristim MPC-HC + LAV + madVR radi najvece kvalitete moguce ;)

Koje postavke madvr-a koristiš default ili?

ne znam vise koje su default, ali .. znam da NNEDI3 kao chroma upscaling sa "32 neurons" nije default :)

zbuzanic pon 4.8.2014 13:08

Addon: Rom collection browser - pokretanje emulatora (C64, NES, SNES, PS, PS2, WII, ...) ili bilo čega sa PC-a. Naravno morate imati podešni emulator i sve posloženo kako treba. No, kad se jednom složi, samo jedan klik i igraš ;)

Porga pon 4.8.2014 15:37

Ekipa, ima li netko listu EX YU streamova koji se mogu gledati na XBMC-u ili nekakav gotovi plugin?

 

Možda čak gotov fajl za import? Ako ima, zalijepite ga negdje i dajte link, hvala.

 

P.S. Ovom kolegi koji je napisao XBMCtorrent 1000x hvala. Taj addon je zakon, sinoć sam ga prvi put probao, a XBMC koristim već koju godinu. Jednostavno sam previdio postojanje ovog savršenstva. ;)

HBomb uto 5.8.2014 19:06

Ja sam na navi-x našao playlistu domaćih streamova, ali niti jedan ne radi.. je li to do mene ili?
S time da sam prije toga pretraživao kanale i našao hrt1 i hrt2 sa dobrom kvalitetom (mojatv)

lazicki88 uto 5.8.2014 23:43
maxy0 kaže...
lazicki88 kaže...

ako netko zna kak da posložim postavke za č i ć ? hvala Vam ;)

system-settings-video-subtitles-central europe

opet ne želi,isprobano central europe(iso) i central europe(windows)

maxy0 uto 5.8.2014 23:47
lazicki88 kaže...
maxy0 kaže...
lazicki88 kaže...

ako netko zna kak da posložim postavke za č i ć ? hvala Vam ;)

system-settings-video-subtitles-central europe

opet ne želi,isprobano central europe(iso) i central europe(windows)

probaj drugi font staviti.. meni je arial.ttf

lazicki88 sri 6.8.2014 00:11
maxy0 kaže...
lazicki88 kaže...
maxy0 kaže...
lazicki88 kaže...

ako netko zna kak da posložim postavke za č i ć ? hvala Vam ;)

system-settings-video-subtitles-central europe

opet ne želi,isprobano central europe(iso) i central europe(windows)

probaj drugi font staviti.. meni je arial.ttf

hvala ti! sve štima,sam sam ponovo pokrenia player