zoran123456 čet 3.5.2012 07:49

Moje mišljenje je da taj smartphone neće biti baš ništa posebno, i da će biti za mrvicu jači od do sada top smartphonea (HTC ?). I tako će taj preskupi gadget držati poziciju "najboljeg" i najskupljeg smatrphonea punih 3 mjeseca, kad će ga zamjeniti neki drugi - bilo da je to Apple, HTC, LG ili Nokia.

Genie čet 3.5.2012 08:03
zoran123456 kaže...

Moje mišljenje je da taj smartphone neće biti baš ništa posebno, i da će biti za mrvicu jači od do sada top smartphonea (HTC ?). I tako će taj preskupi gadget držati poziciju "najboljeg" i najskupljeg smatrphonea punih 3 mjeseca, kad će ga zamjeniti neki drugi - bilo da je to Apple, HTC, LG ili Nokia.

 

Hvala ti Zorane na tvojem Misljenju(tm)!

NEW_MAN čet 3.5.2012 08:44

Kod S2 mi fali razlucivost ekrana tak da ako to srede kupujem S3 bez razmisljanja. Veci ekran bi bil plus ali ne mora.

Inace da se tolko ne spama s tim kak bude danas taj event opce bi mi bilo sve jedno.

sudy_freak čet 3.5.2012 08:56
sirka666 kaže...

Apple patentirao a Samsung kopirao. {#}

Ne bi ti bio ti.
Btw. ne valjajmo bombe, Apple to nije patentirao (ne još) {#} 

Mirko935 kaže...
Ne kuzim stvarno sto moze biti toliko fascinantno na jednom mobitelu. Ili je cijeli clanak zapravo zajebancija?

Ni ja.
Mali komad plastike, koji ničemu ne služi.


Špekulacije o SGS III su počele još kada je predstavljen Galaxy Nexus, što znači, više od pola godine se nagađa.

Ovakvog hype se mogu svi posramiti, odličan PR i marketing Samsunga. 

sudy_freak čet 3.5.2012 09:29
GRDI-146 kaže...

Kolko mozete njatke o tome kak je mobitel nepotreban.  A svake godine svršavate po "novom Call of Dutyu".  Hvala bogu da se razvija sve, ko pati i ko ima para kupit ce. 

Ja se naravno igram master trolla. {#} NHF

Agent Rico kaže...

Nadam se da ce pored vec uglavnom znanih specifikacija imati i neki feature ili nesto sto ce ga od ostalih high-end Androida razlikovati i da se koliko toliko "opravda" sveopci hype oko njega..

Ja mislim da su nas dobro zahebali za specse.

Barem većinu.

 

Ali eto.

Preostaje nam vidjeti što su priredili Korejci

sudy_freak čet 3.5.2012 09:33
Lion King kaže...

"Čekanje na najtajanstveniji smartphone svih vremena bliži se kraju". Ja stvarno ne znam od kud ovo boldano..definitnivno zvuci ko neka zaeban*ija, al zivi bili pa vidjeli.

možda zato što nisi uključen?

Zato što su tako dobro skrivali informacije. 

Renesis čet 3.5.2012 10:07
Fake_Alert kaže...

Zasto uvijek na svim androidima lagga ( barem malo ) prilikom scrollanja izmedu ekrana i tak nekih banalnih gluposti. {#}

Zato jer nisu imali hardwersko iscrtavanje menua pomocu GPUa i OpenGL-a nego se za to brinuo procesor. Al je to popravljeno u Ice Cream Sandwichu (4.0) i sve fino i glatko radi.

Zato su npr. puno slabiji iPhonei imali brze prijelaze medu menijima jer su oni otpocetka imali HW ubrzano sucelje.