EchoOne sri 12.9.2012 19:04

Evo i najnovijih vijesti kakav će biti novi iPhone!

 

Uživo:

 

Really nice... really fast... super fast... incredible amazing... awesome... new really incredible... amazingly easy... better, thinner... with super amazing.....

segregator sri 12.9.2012 19:13
zoharbizo kaže...
mar123 kaže...

svi serete po njemu a kad dođe pola foruma ce ga imat, a oglasnik ce bit pun iphona 5.

Nece bas svi ali velika vecina hoce.

 

Neće ni velika većina, evo ja ih često branim na forumu, a imam S3 :)

MarcelVertigo sri 12.9.2012 19:25

Prvi put komentiram nešto vezano uz Apple i iPhone, ali ovo što se tiče designa je po meni jako, jako loše. Dosta toga im je procurilo, a pusta kletva o svetosti 3.5" pada u vodu ovim 4" nasljednikom, nekarakteritične rezolucije. iPhone 5 je totalni flop, pa i 4s je imao više smisla nego što ovo sada ima. Lumije su što se dizajna tiče sad svjetlosnu godinu ispred Apple-a, pa i SGS III je mašina naspram 5-ce. Apple Iphone = VW Golf = precijenjen.

Volvox sri 12.9.2012 19:30
MarcelVertigo kaže...

Prvi put komentiram nešto vezano uz Apple i iPhone, ali ovo što se tiče designa je po meni jako, jako loše. Dosta toga im je procurilo, a pusta kletva o svetosti 3.5" pada u vodu ovim 4" nasljednikom, nekarakteritične rezolucije. iPhone 5 je totalni flop, pa i 4s je imao više smisla nego što ovo sada ima. Lumije su što se dizajna tiče sad svjetlosnu godinu ispred Apple-a, pa i SGS III je mašina naspram 5-ce. Apple Iphone = VW Golf = precijenjen.

  Dizajn je solidan, nokia je uvijek imala najljepše mobitele, ali da SGS 3 ima ljepši dizajn od ovog, nema. Kakva pusta kletva? Pa da je ostalo 3,5 ja neznam tko bi im kupio mobitel, sad sam čak i siguran da ću ga kupit zbog ova 4 inča, to mi je taman, ne one cigle da nosam koje ne stanu u džep.

Ima 4 jezgre, novi grafički čip, jedino da su male preinake u dizajnu napravili bilo bi odlično.

EDIT: bolja baterija napsram 4s-a, barem kako oni kažu, treba vidit u praksi:) i kamera je {#}