Wooki čet 31.3.2016 10:54

Novi suradnici, nova zapošljavanja. Čini se da se rast proizvodnje i izlazak iz recesije vidi i u Bugu.

Je li to zasluga četverogodišnjeg rada bivše vlade ili pak ove nove, vrijeme će pokazati.

PzKpfw čet 31.3.2016 17:01

Evo ga, došao je napokon, naš novi Bug na kioske.

 

Tema broja softverska, pa nek' sada žale oni koji vele da je malo softverskih tema u Bug.

Nadalje, ovaj mjesec svi su dobitnici u nagradnoj igri, ako kupe Bug. Tu je i vruća tema oko drnova, hrpa dobrog opisanog hardvera, između ostalog i nova zvijezda u gradu Samsung Galaxy S7. Puno se može naći opisa tog mobitela po webu, al' ja vjerujem samo Bug.

A, tu je još i onaj mali comp Raspberry Pi 3, uz kolumne koje ja čitam sa posebnom pažnjom i zanimanjem.

 

I ovaj mjesec je Bug izvršio blitzkrieg za nas čitalačke sladokusce dobrog teksta.

Kako god bilo i ovaj mjesec Bug rula nadmoćno.

Hvala, bugovci!

Lucius Aelius C. čet 31.3.2016 18:36
dastefan kaže...

Obzirom da je dosta informatičara proteklih godina otišlo za Irsku ovo je bila moja pretpostavka a ne tvrdnja, zato i je upitnik na kraju. Nisam nikoga prozvao, niti se mora osjećati tako, jelte ;)

 je li big deal reci javno ime firme za koju sada rade? :)

uuY pet 1.4.2016 01:11

Koja tema broja:

"znate, WP nije samo blog alat" - ponovljeno 3-5 puta

"neki misle ovo, neki misle ono, morat ćete sami odlučiti" - uvijek korisne informacije, ali znali bi ih i bez da su napisane.

"Kako živimo od WP-a" - mali promo nekih faca bez korisnih informacija.

Instalacija preko cpanela u 101 sličici - pa onaj tko ima Cpanel valjda zna to i sam napraviti, ako mu treba takav tutorijal onda je bolje da i ne razmišlja o samostalnom hostanju bilo čega.

Popis zgodnih proširenja - ajde, neki pregled koji može biti koristan.

Intervju s nekim likom o tržišnom i filozofijskom smislu i neke nove razvojne platforme/ frejmvorka za, valjda, pristup WPu od strane developera - trla baba lan.

 

I onda - theEnd ?

 

Pa što niste bar nešto napisali o razvoju tema/pluginova za WP?

Ako potencijalni developeri nisu ciljana publika, čemu onda priče o životu od WP-a, o frameworku/APIju i davež o zajednicama, kongresima i sl. ?

 

Ovo je tema - napiši što više, reci što manje, izreklamiraj koliko može.