sudy_freak čet 5.9.2013 00:51

Zanimljive specifikacije, ali uštrb svim "predviđanjima", dizajn je zadržan što se tiče S serije sa S4 modelom.

Bojim se da kombiniramo li sve za što mi mob služi i u kakvom okruženju radim, ovo je prevelik zalogaj, čini mi se.

 

Ali, očekivao sam ipak redizajn.

Nisam razočaran, nisam iznenađen.
Manje-više, nastavlja se Samsungova politika i njihov već uhodani slijed.
Malo me to iritira, ponaosob, ali dobro.

Vidjet ćemo do proljeća što će biti s "metalnim" i "neplastičnim" kućištem za nove modele njihovih uređaja. 

luka28 čet 5.9.2013 08:29

fora uređaj, ali stvar koja kvari dojam je samsungov touchwiz i KOŽA na stražnjoj strani, hej koža, i to kao fejk prošivena koža... pa koga to oni zaj...... i kome to može biti dobro? ovo je jednostavno smješno

Mitsuoka čet 5.9.2013 08:35

Meni je ova umjetna koža daleko bolja i od plastike i od bilo kakvog metala.

 

Metal nipošto ne želim na svojim uređajima, osim možda u omjeru kao na Desireu. Ona dizajerova gumirana plastika je bila vrh i tu negdje je i Note3 pozadina na dodir.

jumboY čet 5.9.2013 08:37
Mitsuoka kaže...

Meni je ova umjetna koža daleko bolja i od plastike i od bilo kakvog metala.

 

Metal nipošto ne želim na svojim uređajima, osim možda u omjeru kao na Desireu. Ona dizajerova gumirana plastika je bila vrh i tu negdje je i Note3 pozadina na dodir.

 

Meni se umjetna koza cini kao pun pogodak. No ponavljam, cini. Nisam jos uvijek Note3 ni vidio uzivo, kamo li tek da znam kakav je osjecaj u ruci. Gdje si ga ti isprobao kad vec sad znas da je tu negdje sa gumiranom plastikom?