fler sub 24.11.2012 22:06
Cika Jova Zmaj kaže...

Ma daj, pa što je ovo?? Izgleda ko besramna kopija Cyborg R.A.T.-ova. Ruku na srce, oni su savršenstvo bez mane (imam peticu) ali ipak se ne može baš tako krasti tuđi dizajn. {#}

 

Očigledno može, i još k tome uz višu cijenu.

Ikarus01 sub 24.11.2012 22:20

Malo manje Rat i m60 kopiranja i malo manje Synapse drivera i miš zaključavanja kao i kvalitetnijih materijala i Razer je na konju.Ovako samo ih mazohist može kupovati koji voli provoditi vikend u otključavanju proizvoda koji je već platio.Nije to samo moje mišljenje to je i mišljenje i distributera i prodavača(Links npr.) al kaj ćeš kad ljudi to hoće moraš im udovoljit.Isto tak nisu ni informatičari htjeli prodavati i varat ljude za Y2k al kaj ćeš kad su ljudi ovce i vole pare za prazne vreće kumpira davat.

sashab sub 24.11.2012 23:00
Cika Jova Zmaj kaže...

Ma daj, pa što je ovo?? Izgleda ko besramna kopija Cyborg R.A.T.-ova. Ruku na srce, oni su savršenstvo bez mane (imam peticu) ali ipak se ne može baš tako krasti tuđi dizajn. {#}

 

Imam 7 i prezadovoljan, a ovo kad sam vidio prvo sam išao guglat da vidim da Razor nije kupio Cyborg firmu pa da smije tako očigledno kopirati!!!

PLASMAorLCD sub 24.11.2012 23:12
DuxTm kaže...

Neznam zašto toliko povećavaju dpi, kao da imamo 9 monitora sa 4k rezom :/

I 1000dpi na FullHD je puno.

 

Ozbiljno? Ja koristim najmanje duplo od toga. Kada stavim na 1000 imam osjećaj kao da se vuče i treba mi 5 sekundi da se pomakne kursor.

Navika valjda.

power_user sub 24.11.2012 23:44
PLASMAorLCD kaže...
DuxTm kaže...

Neznam zašto toliko povećavaju dpi, kao da imamo 9 monitora sa 4k rezom :/

I 1000dpi na FullHD je puno.

 

Ozbiljno? Ja koristim najmanje duplo od toga. Kada stavim na 1000 imam osjećaj kao da se vuče i treba mi 5 sekundi da se pomakne kursor.

Navika valjda.

Očito, ja svog fireglidera držim na 3600dpi(dignuo bi i na 5000 da mogu), a sestra ga drži na 600dpi što je po meni neupotrebljivo

77ari sub 24.11.2012 23:49
power_user kaže...
PLASMAorLCD kaže...
DuxTm kaže...

Neznam zašto toliko povećavaju dpi, kao da imamo 9 monitora sa 4k rezom :/

I 1000dpi na FullHD je puno.

 

Ozbiljno? Ja koristim najmanje duplo od toga. Kada stavim na 1000 imam osjećaj kao da se vuče i treba mi 5 sekundi da se pomakne kursor.

Navika valjda.

Očito, ja svog fireglidera držim na 3600dpi(dignuo bi i na 5000 da mogu), a sestra ga drži na 600dpi što je po meni neupotrebljivo

Ja držim miš na 3060 dpi, a ide do 5040. Ovaj razer je samo ljep napisali su samo koliko dpi i brzina odaziva. A koj senzor i sl nisu napisali. I bilo koj drugi miš je po preformansama bolji i R.A.T kojeg kopiraju i ostali popularni miševi.

77ari sub 24.11.2012 23:55
Luka Ivanković kaže...

nije u dpi-u sve, vazan faktor je i podloga, te osjetljivost (u igrama i na windowsu).

Najbolje bi bilo na misu postaviti maksimalni dpi, a u igri (ili windowsima) narediti odgovarajucu brzinu.

Naj bolje je na windowsima ništa ne dirati ostaviš normalno i na mišu imaš tipku za povečavati i smanjivati dpi. Jedino u igricama senzitivity smanjiš ili povećaš. Jer ako staviš max dpi i onda na windovsu smanjiš brzinu može ti biti da ti je u igri pre sporo i kada staviš na max brzinu pa onda moraš odmah na windovsu povećati.

axos ned 25.11.2012 00:52

Ja imam rat 7. Vrhunski mis. Drzim ga na 3400 dps sto mi je taman pogodjeno. Kad san vidija ovo odma mi je pa mrak na oci. Kad je cyborg napravija taj mis manji dio je ocjenija mis kao dobar, a vecina da je ruzan, ne lezi u ruci itd. A sad kad razr napravi isto po vecoj cijeni onda je pravi seksan XD koji je uz to cudo tehnologije. Btw prije toga san ima roccat pyra wireless. SMECE EPSKIH RAZMJERA. baterija je drzala 2 sata kasnije jedva jedan. Nakon 10ak mj od kupnje doslo ljeto i usred igre ruka mi se pocne ljepit (ne nije ono sto mislite). Ispod gumiranog dijela pocme curit ljepilo. Ok Skinem gumirane dijelove ocistim sredim i stavim trenutno lijepilo. I sve ok dok nakon nekih par mjeseci crkne ljevi klik. Nekad klikne jednom nekad dva puta. I sut u smece i po novi. Elecom nendo koji je od ispod jeftine izrade, senzor ne prati podlogu, i nakon 10 min vas uvati grc u ruci koliko je dobro anatomski napravljen. I napokon uzmem RAT 7 i same pohvale :)

puls4R ned 25.11.2012 16:51

Jedina stvar koja je valjala od razera je bio stari deathadder. Svi ostali proizvodi su im precijenjeni a o kvaliteti izrade da ne govorim... cak im i mehanicka tipkovnica (koja bi po pravilu trebala dugo trajat) ima najvise prituzbi. Placa se logo i nista vise.

Cika Jova Zmaj ned 25.11.2012 17:43

Slažem se s ljudima koji se žale na Razerovu kvalitetu. Prije RAT-a sam imao Copperheada, i nevjerovatno je da ti miš tog cijenovnog ranga "pusti dušu" u godinu-dvije. Kako nikad nisam ni bio oduševljen njime, uopće nisam tražio zadovoljštinu kod preprodavača/Razera, nego sam tipično naški ODUSTAO.
P.S.
Dobio sam i Abyssusa na poklon s laptopom, koje smeće procijenjeno na 270-300 kn.. OMG!

PLASMAorLCD ned 25.11.2012 18:16
DamageHigh kaže...

Kada bi se spojili Razerov dizajn i Logitechova kvaliteta, gdje bi im bio kraj u igračkom segmentu periferije...

 

Zašto bi želio nešto što je dizajnirano za djecu koja se na to pale na stolu? 

Potpuno subjektivno.

AA-d00d pon 26.11.2012 01:18
PLASMAorLCD kaže...
DamageHigh kaže...

Kada bi se spojili Razerov dizajn i Logitechova kvaliteta, gdje bi im bio kraj u igračkom segmentu periferije...

 

Zašto bi želio nešto što je dizajnirano za djecu koja se na to pale na stolu? 

 

Tako je.

Prije bih rekao steelseriesov dizajn + logitechova kvaliteta = dobitna kombinacija