77ari sri 30.5.2012 09:43

Svaka ćast razzeru na lošem dizainu. Ovo će kupovati samo ovisnici o BF3... po slikama izgledaju mi kao da su dosta neudobne. Ne izgledaju mi ćvrsto. A cjena im se duže radi brenda i radi BF3.

=xfact= sri 30.5.2012 10:12
77ari kaže...

Svaka ćast razzeru na lošem dizainu. Ovo će kupovati samo ovisnici o BF3... po slikama izgledaju mi kao da su dosta neudobne. Ne izgledaju mi ćvrsto. A cjena im se duže radi brenda i radi BF3.

kojeg brenda?onaj tko zna sto mu treba i sto je kvaliteta (zvuka i sl ) sig nece ni pogledati te wanna be proizvode.. (osobito za te smijesne cijene)

FaRk sri 30.5.2012 10:30
=xfact= kaže...
77ari kaže...

Svaka ćast razzeru na lošem dizainu. Ovo će kupovati samo ovisnici o BF3... po slikama izgledaju mi kao da su dosta neudobne. Ne izgledaju mi ćvrsto. A cjena im se duže radi brenda i radi BF3.

kojeg brenda?onaj tko zna sto mu treba i sto je kvaliteta (zvuka i sl ) sig nece ni pogledati te wanna be proizvode.. (osobito za te smijesne cijene)

a sta je po tebi kvaliteta zvuka?

 

Sale_ds sri 30.5.2012 11:02

Dizajn mi je super bez obzira kopirali oni nekog il ne.
No to ne umanjuje cinjenicu da su to i dalje slusalice upitne kvalitete te pre nabrijane cijene.

Kvaliteta zvuka sigurno nije bolja od jednih Platronicsovih Gamecom, a i ako nekim cudom je..sigurno nije toliko bolja da opravdava razliku od 700+kn, a da dizajn i ime kostaju toliko si mogu okacit macku o rep.

Jednom sam otplivao u skuplje vode kaj se tice slusalica i nikada vise no svaka roba ima svog kupca. Kvaliteta zvuka za gaming cisto dovoljna pa ko voli nek izvoli.
Osobno: za 700kn okrenem janje {#} 

ElektričnaOvca sri 30.5.2012 11:16

Meni dizajn uopće nije loš, no čisto sumnjam da cijena opravdava kvalitetu zvuka. Za tu lovu se uzme, ako već mora biti headset, recimo sennheiser pc350. Moje HD515 + clip-on mic dođu 400kn manje od ovih, a prilično sam siguran da ih pregaze u kvaliteti zvuka. 

77ari sri 30.5.2012 11:20
=xfact= kaže...
77ari kaže...

Svaka ćast razzeru na lošem dizainu. Ovo će kupovati samo ovisnici o BF3... po slikama izgledaju mi kao da su dosta neudobne. Ne izgledaju mi ćvrsto. A cjena im se duže radi brenda i radi BF3.

kojeg brenda?onaj tko zna sto mu treba i sto je kvaliteta (zvuka i sl ) sig nece ni pogledati te wanna be proizvode.. (osobito za te smijesne cijene)

Što je poznatij atvrtka ima veće cijene to je sigurno! Usporedi ound s nekim slušalicama od 400kn i razerovim od 900kn pa reci kolika je razlika u zvuku. 

Gamerxrxx uto 10.7.2012 03:10

Pozdrav trebale bi m islusalice za slusanje mmuzike bez mic  . moze preporuka 

 

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-sennheiser-hd-202-ii&option=artikl&id_kategorija=10050636&id_artikl=100.506.386

Slušalice SENNHEISER HD 202 II

 

 

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-steelseries-4h&option=artikl&id_kategorija=10050654&id_artikl=100.506.257

Slušalice STEELSERIES 4H

 

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-creative-labs-hq-1600-crne&option=artikl&id_kategorija=10050610&id_artikl=100.506.375

Slušalice CREATIVE LABS HQ-1600, crne 

 

 

 

 

trebale bi imati malo vise basa tehnija .. 

 

hvala

LP. ;)