Bugofil čet 22.7.2010 11:12

čestitke !

 

iako sam nedavno prešao na tomato s tele2 ipak mi je drago, jer su prvi operater koji je drastično skinuo cijene poziva.

 

da nisu došli na tržište, plaćali bi mi bome minut kod Vip-a i Tmobilea još uvijek po 3 kn.

tnakir čet 22.7.2010 11:20
Buffer Overflow kaže...

Imao sam sve mreže, ali Tele2 se pokazao najboljim u svim segmentima.

Da... jedino sto je T-Mobile imao bolju ponudu telefona do sada... vjerovatno i ja prelazim na Tele2 cim mi pretplata zavrsi.

Buffer Overflow čet 22.7.2010 11:25
tnakir kaže...

Da... jedino sto je T-Mobile imao bolju ponudu telefona do sada... vjerovatno i ja prelazim na Tele2 cim mi pretplata zavrsi.

Popravljaju se i sa time. Neki dan sam pokušao kupiti tele2 stick za mob internet, ali tolika je potražnja da ga nigdje u zagrebu nije bilo.

 

 

Nećeš požaliti, stvarno su super.

tnakir čet 22.7.2010 11:36
Buffer Overflow kaže...
tnakir kaže...

Da... jedino sto je T-Mobile imao bolju ponudu telefona do sada... vjerovatno i ja prelazim na Tele2 cim mi pretplata zavrsi.

Popravljaju se i sa time. Neki dan sam pokušao kupiti tele2 stick za mob internet, ali tolika je potražnja da ga nigdje u zagrebu nije bilo.

 

 

Nećeš požaliti, stvarno su super.

Cura mi je na tele2... skresala je racune za nekoliko puta otkad je presla sa T-Mobilea na njih. 

mrjimmypage čet 22.7.2010 11:36
lukavg kaže...

Tele2 već 3 godine, u 9. mjesecu ističe pretplata i uzimam xperiu x2. Odlični su.

možeš li zvati ljude na tomatu bez problema? Ja imao tele2 godinu dana i od toga barem 10 mjeseci nisam mogao skoro nikad uputiti poziv bilo kome na tomato mreži, a svi mi prijatelji i cura koriste tomato XD

TranceMight čet 22.7.2010 11:45
mrjimmypage kaže...
lukavg kaže...

Tele2 već 3 godine, u 9. mjesecu ističe pretplata i uzimam xperiu x2. Odlični su.

možeš li zvati ljude na tomatu bez problema? Ja imao tele2 godinu dana i od toga barem 10 mjeseci nisam mogao skoro nikad uputiti poziv bilo kome na tomato mreži, a svi mi prijatelji i cura koriste tomato XD

Najlakse i najpametnije je da svi oni sa tomato mreze prijedju na tele2...  :))) salim se, ali nije daleko od istine...

 

naime Tomato mreze ogranicava pozive sa tele2 prema sebi, upravo zbog diskreditacije te firme a i upitne ponude koju nude(punjenje racuna prilikom primanja poziva s drugih mreza)...

upravo zato nikad necu otici s tele2 mreze, od prvog sam dana kod njih na pretplati i nisam imao nikakvih problema, al ovo bahacenje VIPa je nesto najljigavije sto sam vidio a agencija za telekomunikacije mudro suti.... svasta!

woodgamesfx čet 22.7.2010 12:14
TranceMight kaže...
mrjimmypage kaže...
lukavg kaže...

Tele2 već 3 godine, u 9. mjesecu ističe pretplata i uzimam xperiu x2. Odlični su.

možeš li zvati ljude na tomatu bez problema? Ja imao tele2 godinu dana i od toga barem 10 mjeseci nisam mogao skoro nikad uputiti poziv bilo kome na tomato mreži, a svi mi prijatelji i cura koriste tomato XD

Najlakse i najpametnije je da svi oni sa tomato mreze prijedju na tele2...  :))) salim se, ali nije daleko od istine...

 

naime Tomato mreze ogranicava pozive sa tele2 prema sebi, upravo zbog diskreditacije te firme a i upitne ponude koju nude(punjenje racuna prilikom primanja poziva s drugih mreza)...

upravo zato nikad necu otici s tele2 mreze, od prvog sam dana kod njih na pretplati i nisam imao nikakvih problema, al ovo bahacenje VIPa je nesto najljigavije sto sam vidio a agencija za telekomunikacije mudro suti.... svasta!

 

Da zanimljivo koga god znam da koristi Tele2 , a da su prije toga koristili usluge drugog operatera kažu da je nevjerojatno prihvatljiviji po cjeni i uslugama.

Očito se isplati prijeć na Tele2.

 

 

 

 

 

seneka čet 22.7.2010 12:52
Buffer Overflow kaže...

Imao sam sve mreže, ali Tele2 se pokazao najboljim u svim segmentima.

isto tako,ali to nije točno..
tele 2 je bolji u svemu osim u tehničkom segmentu i problemi s roamingom
inače tele 2 - apsolutna preporuka
ali od kad ga koristim počeo sam telefonirati i surfati internetom, jer na ostalim mrežama to nije moguće,zbog abnormalnih cijena

woodgamesfx čet 22.7.2010 12:54
viper kaže...

Jel ko napravio kakav test dostupnosti na tele 2 .Znam da je njihova mreža prije par godina bila u banani naspram t mobilea i vipa sto se tice dostupnosti u manjim mjestima...

 

Misim da je to još uvije problem, ali nisam siguran.

lukavg čet 22.7.2010 13:01
seneka kaže...
Buffer Overflow kaže...

Imao sam sve mreže, ali Tele2 se pokazao najboljim u svim segmentima.

isto tako,ali ta tvrdnja nije točna..
tele 2 je bolji u svemu osim u tehničkom segmentu
ali od kad ga koristim počeo sam telefonirati i surfati internetom, jer na ostalim mrežama to nije moguće,zbog abnormalnih cijena

Ne znam koliko su ostali tu dobri, ali Tele2 ima odličan 3g, pokrivenost gsmom po cijeloj Hrvatskoj (ja čak i u Ljubuškom kod rodbine lovim Tele2). U Velikoj Gorici i Zagrebu 3G bez greške puni signal. Brzo i stabilno. Imam paket (za mobitel) - 25kn=200mb. Super jeftino u usporedbi s t-mobileom (25kn=125mb) i vipom (20kn=100mb). Pretplata im je isto odlična i raznovrsna, imaju odlične mobitele za relativno male novce.

lukavg čet 22.7.2010 13:12
viper kaže...

Jel ko napravio kakav test dostupnosti na tele 2 .Znam da je njihova mreža prije par godina bila u banani naspram t mobilea i vipa sto se tice dostupnosti u manjim mjestima...

Istina, i meni je u početku bilo problema (čak recimo u Zadru i Vinkovcima, dakle gradovima), ali sada ne bih rekao da uopće zaostaju za vipom i t-mobileom, jer imaju cijelu novu infrastrukturu. Meni jaaaaako rijetko gubi signal.

Bukva čet 22.7.2010 13:12

Sa VIPa na Tele 2, račun i više nego osjetno manji, signal nikada nisam izgubio (obitavam većinom na sjevernom djelu RH).

 

A da ne kažem da su me mobilnim internetom do te mjere razmazili da ne znam kako sam mogao bez njega... 

benko čet 22.7.2010 13:26
Bukva kaže...

Sa VIPa na Tele 2, račun i više nego osjetno manji, signal nikada nisam izgubio (obitavam većinom na sjevernom djelu RH).

 

A da ne kažem da su me mobilnim internetom do te mjere razmazili da ne znam kako sam mogao bez njega... 

A?

 

Ja nisam na Tele2 iskljucivo zato jer kod njih int kosta ko svetog petra, barem za ove na bonove(?)

lukavg čet 22.7.2010 13:27
benko kaže...
Bukva kaže...

Sa VIPa na Tele 2, račun i više nego osjetno manji, signal nikada nisam izgubio (obitavam većinom na sjevernom djelu RH).

 

A da ne kažem da su me mobilnim internetom do te mjere razmazili da ne znam kako sam mogao bez njega... 

A?

 

Ja nisam na Tele2 iskljucivo zato jer kod njih int kosta ko svetog petra, barem za ove na bonove(?)

Nedavno su uveli pakete koji su super jeftini - 10kn =50mb, 25kn=200mb i ne znam kolko kn je 500mb al uglavnom dosta jeftinije od vipa i t-mobilea (na bonove).

Minos čet 22.7.2010 13:34

sa 98 na 95 isto zbog interneta

 

 

                                      obračunska jed.

Vip         -1kn za 1mb        10 kb

Tmobile  -1kn za 1mb        10 kb

Tele2      -0,69 za 1mb        1 kb

 

nadoplata sa 100kn spušta cjenu na 0,39 za 1mb

TranceMight čet 22.7.2010 13:35
viper kaže...

Jel ko napravio kakav test dostupnosti na tele 2 .Znam da je njihova mreža prije par godina bila u banani naspram t mobilea i vipa sto se tice dostupnosti u manjim mjestima...

Ima malenih problema sa signalom, al to su kriticne zone, koje problema imaju i s konkurencijom...

na nekim mjestima je malo bolji jedan, na nekima drugi, na nekima treci... (podrucje sjeverno-zapadne istre)

 

iskreno,,, VIP je na ovom podrucju najjaci bio sa signalom kad sam ga koristio... presao sam na tele2 koji je tada imao VIP roaming i nisam nista izgubio... kad je Tele2 presao na tmobile roamingu, osjetio sam to malo losijom pokrivenscu, ali posljednjih godinu dana sam rijetko kad vidio na zaslonu mobitela t-mobile, jako, jako rijetko...

Bukva čet 22.7.2010 13:36
benko kaže...
Bukva kaže...

Sa VIPa na Tele 2, račun i više nego osjetno manji, signal nikada nisam izgubio (obitavam većinom na sjevernom djelu RH).

 

A da ne kažem da su me mobilnim internetom do te mjere razmazili da ne znam kako sam mogao bez njega... 

A?

 

Ja nisam na Tele2 iskljucivo zato jer kod njih int kosta ko svetog petra, barem za ove na bonove(?)

Misliah na ovaj net preko mobitela, ne na mobilni kao na one USB stickove pa da se na komp spajaš preo 3Ga.

Tu su daleko najjeftiniji - 0,10 kn / 100 kB s time da imaš posebne pakete - 50 MB za 10 kn, 200 MB za 25 i 500 MB za 50 kn.

 

Podatkovni promet, ne mobilni internet. Moja greška.

ferovca1 čet 22.7.2010 13:44

Korisnik sam tele2, kako privatno, tako i poslovno, od kada su se pojavili na tržištu:

 

Pozitivno:

 

cijene poziva

kvaliteta poziva

pokrivenost (tu računam i t-mobile mrežu, briga me na kojoj radi, bitno da ima signala)

 

Negativno:

 

podrška korisnicima

pregled troškova u realnom vremenu

 

benko čet 22.7.2010 13:51
Bukva kaže...
benko kaže...
Bukva kaže...

Sa VIPa na Tele 2, račun i više nego osjetno manji, signal nikada nisam izgubio (obitavam većinom na sjevernom djelu RH).

 

A da ne kažem da su me mobilnim internetom do te mjere razmazili da ne znam kako sam mogao bez njega... 

A?

 

Ja nisam na Tele2 iskljucivo zato jer kod njih int kosta ko svetog petra, barem za ove na bonove(?)

Misliah na ovaj net preko mobitela, ne na mobilni kao na one USB stickove pa da se na komp spajaš preo 3Ga.

Tu su daleko najjeftiniji - 0,10 kn / 100 kB s time da imaš posebne pakete - 50 MB za 10 kn, 200 MB za 25 i 500 MB za 50 kn.

 

Podatkovni promet, ne mobilni internet. Moja greška.

Pa na to i mislim preko moba, nisam zna da ima pakete, jer 0,1kn za 100kb je jako jako puno

woodgamesfx čet 22.7.2010 13:55
benko kaže...
Bukva kaže...
benko kaže...
Bukva kaže...

Sa VIPa na Tele 2, račun i više nego osjetno manji, signal nikada nisam izgubio (obitavam većinom na sjevernom djelu RH).

 

A da ne kažem da su me mobilnim internetom do te mjere razmazili da ne znam kako sam mogao bez njega... 

A?

 

Ja nisam na Tele2 iskljucivo zato jer kod njih int kosta ko svetog petra, barem za ove na bonove(?)

Misliah na ovaj net preko mobitela, ne na mobilni kao na one USB stickove pa da se na komp spajaš preo 3Ga.

Tu su daleko najjeftiniji - 0,10 kn / 100 kB s time da imaš posebne pakete - 50 MB za 10 kn, 200 MB za 25 i 500 MB za 50 kn.

 

Podatkovni promet, ne mobilni internet. Moja greška.

Pa na to i mislim preko moba, nisam zna da ima pakete, jer 0,1kn za 100kb je jako jako puno

 

Znaći da te jedan clip s Youtube-a košta kao da si otišao u Cinestar :)  

 

 

 

Bukva čet 22.7.2010 14:02
benko kaže...

Pa na to i mislim preko moba, nisam zna da ima pakete, jer 0,1kn za 100kb je jako jako puno

Ostali operateri su daleko skuplji (letimičan prelet - 5-9x)

 

Pa nejdeš na youtube sa mobitelom. Odeš na wiki / google / neki news portal (s time da po mogućnosti killaš CSS).

woodgamesfx čet 22.7.2010 14:04
Bukva kaže...
benko kaže...

Pa na to i mislim preko moba, nisam zna da ima pakete, jer 0,1kn za 100kb je jako jako puno

Ostali operateri su daleko skuplji (letimičan prelet - 5-9x)

 

Pa nejdeš na youtube sa mobitelom. Odeš na wiki / google / neki news portal (s time da po mogućnosti killaš CSS).

 

He od mog frenda klinci su nabili oko 1000 kuna računa za podaktovno skidanje , mislim da su tu bile neke java igre, društvene mreže isl.....