Beno uto 30.10.2012 14:20
gin.tonic kaže...
Nekako ne vjerujem da će ove godine biti gužva jer: a) oni koji žele mobitel unaprijed su ga naručili, b) situacija u državi (životni troškovi su znantno porasli)

Ja nekako ne sumnjam da ce bit dosta ljudi u redovima, jer

a) to je novi ajfoun, dakle revulucionarna stvar bez koje si nitko i nista

b) nasi ljudi zive na kredit i uzimaju svasta, na 60 rada ako treba

Perpetum uto 30.10.2012 18:23

nasjeo sam prošle godine od 00 do 3 i 30 min iphone 4s koji je bio neispravan i nakon 1 mj po servisima sam poludio.

Otišao u oglasnik .

I sad nakon 6 mj imam pretplatu ogromnu a telefona nema jer mi je dignuo živce .

Dobio pokvareni telefon .

Sad da stojim za drugu pretplatu koja nije 200 vec 222 kn ne hvala .

Telefon da mi se ove godine ljušti .

Zato ljudi koji ste bili prošle godine uzmite narukvice i idite doma spavat a drugi dan sa narukvicom odite kao ljudi po telefon .

Iphone 4s u 200 bez limita je bio 1799 kn minu 500 kn i poklon geer4 docking station .

Ove godine je telefon 2399 kn NE HVALA !

Novi mobitel bi trebao biti jeftiniji jer zarade oni na pretplati .

 

Primjer : prošle godine aktualni Iphone 4 u 9 mj je u Sloveniji na pretplati 28 eura bio 1 € a ja u 11 mj tocno 25.11 u istoj tarifi kad se preračuna tečaj ista preplata ja platio 1799-500 kn-3% za cah .

Lopovluk .

Na tarifi 222 kn trebao bi biti kunu a ne da ljudima magle oči 2399 kn kaj su ljudi idioti ?

Dajte mi recite Samsung galaxy s3 po njuškalu šta je 3200 kn pa na dalje do 3500 kn na kojoj to pretplati ljudi uzimaju i prodaju da zarade a ionako troše taj iznos ?

Po toj logici samo firme uzimaju govore a njihovi djelatnici dilaju po njuškalu .

 

Sramota koliko su velike pretplate a telefoni skupi .

Zato 1 euro i pretplata 222 kn može ostalo ne .

Evo ja imam sad racune 300 kn naravno ne žalim se ali kad malo izračunate 300 kn jer mi je start 200 +10 radiska frekva da ne biram broj ili da pošaljem sms je koliko ? a treba biti 18 mj na toj tarifi i samo bjednih 6 pola manje .

Koliko oni zarade na telefoniji i otplate te aparate .

da se sad ne nađe neki pametan mozes se spustit tarifu dolje sve znam mozes i otplatit telefon ja trosim ali zato fixni vise ne dizem niti zovem meni je ok ali zelim reci da ovih 500 kn je ništa samo navlakuša za one koji imaju minuse do grla pa je država u k..... a to što žive kao Grci iznad svojih mogučnosti koga briga .

 

ZATO USTANAK ! NE KUPUJTE U NOCI TELEFONE NITI U DANU SKUPO I NAVLAČE VAS NA PROSJAČKI ŠTAP .{#}

Ne derem se ali sam namjerno napiso štampanim slovima .

bojot na iphone ludnicu mada ga ja isto volim i više nemam . haha !

 

drveni krastavac uto 30.10.2012 18:27
nine kaže...

možda se i ja prošetam gajevom prije ponoći ... curu za ruku, u drugu samsung .. baš da vidim te kamper-njuške {#}

mislim da će supruga ostati doma, pa se prošećem Gajevom i pokupim K* (i neku spolnu bolest)

na ovom portalu nitko to nema... a i jeftinije je :)

bus uto 30.10.2012 18:35
kach kaže...

Ja cekam lumiu 920:D! Jer kad sam otkrio da ce imat mikrofon ko Nokia 808  odma sam zakljucio da je to sigurno moj sljedeci mobitel. Slusajte ovce kako ljep zvuk ima 808..Ima li takav zvuk iphone5 kod snimanja?! trolololo. http://www.youtube.com/watch?v=LAO4yWOz3BU

 

isto čekaš u redu, kad izađe ??

 

ne kužim šta vi toliko pričate da vam trebaju te velike tarife?, ajde ako radiš u državnoj firmi pa te zaboli,, 

berofx uto 30.10.2012 19:20
zoki.zlikowski kaže...
Ja bih ga i uzeo na pretplatu, ali me smeta sto je zakljucan. Onda kad putujem van RH ne mogu staviti tudju SIM karticu.

 

Ima nanoSIM, gdje misliš dobiti nanoSIM vani? Bonbon i Tomato ga neće imati godinama.

Dwyane Wade uto 30.10.2012 19:46
berofx kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Ja bih ga i uzeo na pretplatu, ali me smeta sto je zakljucan. Onda kad putujem van RH ne mogu staviti tudju SIM karticu.

 

Ima nanoSIM, gdje misliš dobiti nanoSIM vani? Bonbon i Tomato ga neće imati godinama.

Škare ili skalpel ima sigurno.. {#}

zoki.zlikowski uto 30.10.2012 20:08
berofx kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Ja bih ga i uzeo na pretplatu, ali me smeta sto je zakljucan. Onda kad putujem van RH ne mogu staviti tudju SIM karticu.

 

Ima nanoSIM, gdje misliš dobiti nanoSIM vani? Bonbon i Tomato ga neće imati godinama.

 

Kakve veze ima BonBon ili Tomato s roamingom? Sta ima BonBon u Austriji?
Dwyane Wade uto 30.10.2012 22:18
SupremeCommander kaže...

A kad bi jedna prosjecna ovca trebala stici na pasu da ima barem 1σ(68.3%) sanse da dobije telefon? 23:00 dovoljno?

 

 

?? Pa svi na ponoćnoj bi trebali dobiti mobitel. Kad sam bio prošle god na onoj od 4s došao sam malo prije 11 i red je na trgu bio dole do one knjižare. Ušao sam unutra oko 1:15..

SupremeCommander uto 30.10.2012 22:23
Dwyane Wade kaže..

?? Pa svi na ponoćnoj bi trebali dobiti mobitel. Kad sam bio prošle god na onoj od 4s došao sam malo prije 11 i red je na trgu bio dole do one knjižare. Ušao sam unutra oko 1:15..

Kazu da prodaja traje samo do 1:00, a s obzirom da je za iPhone5 veca navala nego ikada...