Onjegin čet 7.1.2016 00:24

Napokon ćemo imati kontakt s osobama suprotnog spola. 

 

Žene će za par godina s usavršavanjem ove tehnologije postati zastarjele, relikti prošlosti. Nepotreban biološki višak. 

 

Ulazimo u budućnost dragi moji. 

Antropofob čet 7.1.2016 07:54
Onjegin kaže...

Napokon ćemo imati kontakt s osobama suprotnog spola. 

 

Žene će za par godina s usavršavanjem ove tehnologije postati zastarjele, relikti prošlosti. Nepotreban biološki višak. 

 

Ulazimo u budućnost dragi moji. 

 Rift plus vibro vagina FTW!

mislav_01 čet 7.1.2016 08:03
DeniZg kaže...

Cijena Oculusa će pokazati koliko ima pravih, "hardcore" PC entuzijasta (čitaj: ekipe sa strojevima skupljim od 1000€, voljnih iskrcati još 700€ za VR uređaj).

 

Sony je na potezu, ali ako je vjerovati službenim najavama, za cijenu Oculusa, moći će se dobiti PS4+PSVR uređaj.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LPDP6l4weLc

 

 

 

 

 

Pogledaj MOJ PC, ne pada mi na pamet dat tolike novce za prvu generaciju ovog jednostavno je previše za nešto što je tek u začetku. Pogotovo ne preorderat, a pogotovo ne prije nego vidimo HTC Vive kakav je.

Stjepanj čet 7.1.2016 16:30
mislav_01 kaže...

 

Pogledaj MOJ PC, ne pada mi na pamet dat tolike novce za prvu generaciju ovog jednostavno je previše za nešto što je tek u začetku. Pogotovo ne preorderat, a pogotovo ne prije nego vidimo HTC Vive kakav je.

 pa nije prva, oculus se jako dugo razvija i sad izlazi u nekakvoj "finalnoj" verziji za mase! zadnja je dk2 koja je meni odlicna, ima tona igara! ali za djecu i svega par naslova za nas ozbiljnije!lp

asale sub 29.4.2017 13:07

namjeravam kupit oculus rift pa ako može neki savjet.već par godina imam 3d tv i kolekciju 3d sbs filmova pa me interesira da li se ti 3d filmovi mogu gledat na oculus.da li za to treba jače računalo od laptopa windows 10