DamageHigh sri 27.10.2010 18:04

"...no ni ovog puta ne otkriva razloge odgađanja..."

Marketing...

 

"...osim već poznate izjave kako je proizvodnja bijelog iPhonea mnogo zahtjevnija nego što je to kompanija očekivala..."

Da, boja stvarno otežava proizvodni proces..-.-

MrBlc sri 27.10.2010 18:09

Reinventanje bijele boje ispada puno zahtjevnije nego su mislili. Ne bi me začudilo da u isto vrijeme izađe crni iPhone5 (4GS ili koji god da je sljedeći) i bijeli iPhone4, pa tko želi bijelog, za veće pare dobije gori mob.

Psiho246 sri 27.10.2010 18:19
MrBlc kaže...

Reinventanje bijele boje ispada puno zahtjevnije nego su mislili. Ne bi me začudilo da u isto vrijeme izađe crni iPhone5 (4GS ili koji god da je sljedeći) i bijeli iPhone4, pa tko želi bijelog, za veće pare dobije gori mob.

Hahahah!

Odlicno!

A da ne kazem nevjerojatno ili pak revolucionarno!

 

Apple je izmislio bijelu boju! I to tri put!

nj0fra sri 27.10.2010 18:49
MrBlc kaže...

Reinventanje bijele boje ispada puno zahtjevnije nego su mislili. Ne bi me začudilo da u isto vrijeme izađe crni iPhone5 (4GS ili koji god da je sljedeći) i bijeli iPhone4, pa tko želi bijelog, za veće pare dobije gori mob.

 

Ma bit će 4GS, ali ovo S neće značiti speed, nego signal.

Psiho246 sri 27.10.2010 18:56
artfull kaže...
to samo govori o tome kakvi perfekcionisti tamo rade. Nijansa nije ista na kučištu i na home tipki i ne ide, sve iznova po tko zna koji put. Tako i treba. Ili kako treba ili nikako!

Hahaha perfekcionisti. xD

Ja nekad ne mogu vjerovat kakve ti izjave dajes. xD

Mirko935 sri 27.10.2010 18:58

Mislim da su oni jedina firma u svijetu koja nije sposobna napraviti bijeli telefon. Neka se odu natrag igrati sa mp3 playerima, a proizvodnju telefona neka ostave velikim dečkima, nije taj posao za djecu. :P

EZY-E sri 27.10.2010 19:07

kako apple voza zainteresirane za bijeli iphone, samo budale ne kuze da je to sve marketing...
na sta su se vijesti na bugu svele pa to nije normalno... dajte vise vijesti o kompovima i novim tehnologijama a ne vijesti o appleovom recikliranju postojecih.. s*re mi se vise od njega i ajfona!

Paolo2612 sri 27.10.2010 19:24
tnakir kaže...
perosima91 kaže...
tnakir kaže...

Ionako je crni ljepsi :)

da, ali je bijela Apple boja (mislim Macbook boja) Cool

Ebes boju koju patentiras kad je nemos proizvest. Onda ju ni netreba patentirat :)

A kako bi onda kasnije tužio ostale tvrtke da su bezlično kopirali tvoju magično bijelu boju?