KIKI3ooo uto 8.11.2011 20:18
sliver kaže...

Angry Birds je besplatan, nije prodan 500 milijuna puta. Da dođe i 5kn ne bi imao niti 100 milijuna. Bez obzira na to, i dalje je njegova popularnost impresivna.

Ista se može i kupit.

 

to što u proizvode koji dolaze iz Kine, pa tako i one koje radi Huawei, Europljani nemaju povjerenje kao u dokazano pouzdane, ali i skuplje uređaje iz Skandinavije i Njemačke.

Ovo je dobro rečeno. Kakva je STVARNA kvaliteta Huawei-a? Naravno kad se usporedi sa skupljim proizvođaćima iz Skandinavije i Njemačke??

MaTek666 uto 8.11.2011 21:12

旅行一次,他們是的人在錯誤的工作幸運的人現在是時候找工作,愉快地彼得里奇,不要讓你的飛機墜毀避免可疑的飲料,並在你的口袋裡什麼可以{#}

DigiMagic uto 8.11.2011 22:39

Kako se posjetom par kineskih gradova, ali ne i npr. Microsoftu kako se čini, može otkriti može li Microsoft biti više kineski od kineskih kompanija? Što ako sve ispadne kako je planirano i otkrijemo da može ili da ne može? Ozbiljno - zar ne bilo zanimljivije posjetiti npr. njihov raketodrom ili slično?

 

HCSC uto 8.11.2011 22:55
Dragan kaže...

Očekujem da ću vidjeti veliku količinu iPhonea, iPada, BlackBerryja i renomiranih uređaja s Android OS-om ili Windows Phoneom među poslovnim korisnicima u glavnom gradu Kine.

 

Dragane, vjerujem da ćeš vidjeti puno više no što očekuješ Nokija uređaja? A nebi me ni iznenadilo da sretneš kineske "Android" uređaje?

alen-c sri 9.11.2011 00:34
sliver kaže...

Angry Birds je besplatan, nije prodan 500 milijuna puta. Da dođe i 5kn ne bi imao niti 100 milijuna. Bez obzira na to, i dalje je njegova popularnost impresivna.

Stvar je u tome što ne prodaju više samo igru vec i maske, zvucnike, dockove, plišanje igracke i koješta drugog u obliku raznih pticurina i svinja {#}, a na tome se da zgrnut fina lova.
U svakom slucaju, skrumpali su se na veliko s tom igrom. Baš me zanima kako su se snašli u Kini, ocito dobro..

 

Kina je trenutno jedna od najzanimljivih zemalja. Samo da se riješe firma s jeftinim kopijama i proizvodima loše kvalitete, pa ce djelovati puno ozbiljnje u ostatku svijeta i bez nekog dodatnog marketinga.

brainiac sri 9.11.2011 11:58

Dragane kad dolazis u Shenzhen?

Obavezno mi se javi pa da popijemo pivu na kineski nacin... :D

 

Par savjeta za put u Kinu (mainland):

- neznam koliko ces dugo biti ovdje ali obavezno pokusaj dobiti multiple entry vizu, za HK i Maccao ti netreba viza.

- ponesi lijekova (painkillere, najdraze antibiotike, kremu za hemoroide i slicno)

- ako imas nekoga tko tecno prica mandarinski/kantonski povedi ga sa sobom, u HK se mozes sluziti eng. ali su pi..e pa nece da koriste eng iako ga znaju. ako nemas onda obavezno nadji prevoditelja prije dolaska u Kinu.

- putovnicu neispustaj iz ruke, nikada... u Shenzhenu i nije tako strasno ali ako te u Pekingu uhvate bez nje 48h si u pritvoru...

- nejedi jaja, nemoj se praviti hrabar, znas kako hrabri zavrse...

- i ako si covjek ponesi mi sira bar 200g imas free cugu od mene cijelu noc u SZ...

 

 

Pozz i sretno.

PS. Ako hoces vise info PM me. 

NenadX sri 9.11.2011 20:21
brainiac kaže...

- ponesi lijekova (painkillere, najdraze antibiotike, kremu za hemoroide i slicno)

 

- i ako si covjek ponesi mi sira bar 200g imas free cugu od mene cijelu noc u SZ...

 

Kakva ti je to kategorija "najdrazi antibiotik" i to u zemlji ginsenga i akupunkture. ;)

 

Ako ti Dragan ne donese sira, donjet cu ti ja u sjecnju... {#}

brainiac čet 10.11.2011 02:17

Ako si bio bolestan u Shenzhenu sve sto cu ti reci Nanshan People's Hospital...

 

NIKAD VISE...

 

Ja svoje bolesti nosim doktorima u HK :D

 

PS. Sira obavezno ponesi iako ja za par tjedana idem nazad doma za praznike ali sira nikad viska... i prsuta...

NenadX čet 10.11.2011 20:35
brainiac kaže...

Ako si bio bolestan u Shenzhenu sve sto cu ti reci Nanshan People's Hospital...

 

NIKAD VISE...

 

Ja svoje bolesti nosim doktorima u HK :D

 

PS. Sira obavezno ponesi iako ja za par tjedana idem nazad doma za praznike ali sira nikad viska... i prsuta...

 

Vidim ja da je tebi vrijeme da se vratis doma... {#}

 

Ja cu vjerojatno negdje u sijecnju na mjesec dana (iako mi se bas i ne ide na tako dugi rok) i nemam se namjeru razboljevati.

 

Zacudio sam se koliko ljudi u firmi malo zna o tradicionalnoj kineskoj medicini, tai-chiu i sl. Imas nekako feeling da svaki kinez ima to u malom prstu... {#}