Dementor čet 19.1.2012 22:49

amerika ? jel to ona drzava sto propagira demokraciju, kapitalizam, gdje svatko moze postati bogat, svatko ima slobodu misljenja i izrazavnja ? samo se nadam da ce ih kinezi malo stisnuti buduci da su vlasnici njihovog duga... ili ce i taj dug magicno nestati u nekom iducem ratu

Dkc čet 19.1.2012 22:50
Danny_HR kaže...

Zanima me samo što je točno bilo drugačije kod Megauploada u odnosu na Rapidshare, Fileserve, Filesonic, Hotfile i desetke drugih identičnih servisa...

 

Zašto baš MU?

Upravo zbog tog imam osjećaj da će svi oni dole, a da bude stvar tragičnija u zadnje vrijeme ih koristim uglavnom za legalne stvari.

GamerMaster2041 čet 19.1.2012 22:53
Danny_HR kaže...

Zanima me samo što je točno bilo drugačije kod Megauploada u odnosu na Rapidshare, Fileserve, Filesonic, Hotfile i desetke drugih identičnih servisa...

 

Zašto baš MU?

da.

a sad ako postavimo pitanje da je to zbog toga sto te netjeraju da placas da bi mogo downloadirati bez cekanja onda tu nije odgovor jer npr.

media fire ti daje download bez cekanja na max brzini.

i jos par.

 

 

Edge čet 19.1.2012 22:55

Nevjerujem, daleko najbolja i najbrza stranica za skidanje fajlova, koja steta. 

 

Jucer je bio citat od citatelja na Novoj TV, "Amerika gubi u realnom svijetu, pa je pocela napadati virtualni", djubrad, dabog da propala amerika.

Sum_of_all_fears čet 19.1.2012 22:55

Možda od ovog na kraju i nastane nešto dobro... Ako internet kao ovakav nestane pod navalom tužbi i zakona, ono što ostane pripast će onima kojima je i mjesto na internetu. Ne ivici i marici i Tetki™ nego ljudima koji znaju kako i gdje pronaći nešto što im treba. Možda nestane sva dječurlija, {#} koji ne znaju zbrajati a znaju utipkati fajsbuk u google i ostala svita koju na jednoj finoj stranici (koja je također zaražena tim gorespomenutim {#}) zovu cancer of the internet...

 

Vratit će se vrijeme BBSova, usenet grupa (u nekom drugom obliku) i ostalih servisa na koji su se okupljali ljudi koji su znali nešto ili su nešto htjeli naučiti. Takvima nikakva blokiranja DNS servera ne predstavljaju problem...

rambox čet 19.1.2012 22:58
srky.du kaže...
mar123 kaže...

eto pocelo je.

početak kraja interneta kakvog danas poznajemo {#}

Ne baš nemoj se ti ništ brinut bez potrebe, uglavnom nemojte se čudit kad počne selidba servera i nekih usluga na teritorij Kine znat če oni iskoristit priliku za zaradu. Normalno iz taktičkih razloga u KInu jel, pa nek onda ljuti Amer hapsi kak oče i zatvara stranice ak može i uspije i to usred Kine kaj drugo.{#}{#}

cassini čet 19.1.2012 23:02

ja baš danas slkiko sa MU i sve iblo OK...naravno imam još za skidati, a šta ću sad? Ić na one ruske koje nedaju ni 10kb/s???

Hotfile je postao bezobrazan, odma deleta čim neko digne glas...rapid je već odavno pao po popularnosti...filesonic je uveo klauzulu da neke fileove mogu skidat samo VIPovci...

acarnoje čet 19.1.2012 23:10

Za mene je rapidshare bio i ostao najbolji. Jos pogotovo od kad nema ogranicenja na velicinu filea i na brzinu i nema cekanja itd. Ali i megaupload je postajao sve bolji. Bas su nedavno i oni ukinuli cekanje i sifre i onda ovo. Ali ja mislim da ce mu opet proraditi za koji dan. Tako je bilo i sa rs prije neke 2 godine i dobio je sud protiv onih koji su ga ugasili.

srky.du čet 19.1.2012 23:15
rambox kaže...
srky.du kaže...
mar123 kaže...

eto pocelo je.

početak kraja interneta kakvog danas poznajemo {#}

Ne baš nemoj se ti ništ brinut bez potrebe, uglavnom nemojte se čudit kad počne selidba servera i nekih usluga na teritorij Kine znat če oni iskoristit priliku za zaradu. Normalno iz taktičkih razloga u KInu jel, pa nek onda ljuti Amer hapsi kak oče i zatvara stranice ak može i uspije i to usred Kine kaj drugo.{#}{#}

Ma nebrinem se ja. Jedino će mi falit onaj megavideo. U zadnje vrijeme ionako neskidam piratski sadržaj, igre neigram(posvetih se školi i skypeu {#}), a svi programi koje koristim su free osim MS office.