Cool3r ned 2.12.2012 14:39

Ne mogu vjerovati da ima još budala koji vjeruju na foru podijelite moju sliku i dati nekome pola milijuna... Baš.

Treba uvesti porez na budale i vidjet ćeš kak će se napuniti državna blaganja.

Cool3r ned 2.12.2012 14:47

Biste li nasjeli da kažem da sam dobio dojavu na kladionici i da moram uplatiti više listića na više mjesta da se ne skuži. Svako neka pošalje 10 kn

da mogu napraviti više listića, dobiće nazad 50 kn. Ako vam je to premalo onda pošaljite 20 kn pa dobijete 100 kn, ali će biti na 2 listića.

I naravno budale će nasjesti: Pa 10 kn nije puno, a mogu dobiti 50 kn, ništa me praktički ne košta.

 

Ne nasjedajte na takve gluposti, besplatan novac ne postoji.

caramba ned 2.12.2012 15:39
Visak kaže...

I onda se ljudi čude što na izborima pobjeđuju lopovi ti koji već pobjeđuju. Kada imate biračko tijelo ovako naivno i pohlepno, demokracija više ne izgleda kao pametna opcija.

Nije samo do "biračkog tijela". Nego, "ti" koji pobjede smatraju da je samim time sve gotovo. A zapravo bi trebalo početi...

Obi Wan kaže...

glupi ljudi...

Od koliko ono... 800 milijuna aktivnih korisnika fb{#}, dva milijuna, statistički gledano i nije puno{#}. Ne budi pesimist.

Cognitor ned 2.12.2012 19:21

Ovako, mislim da nitko ne bi trebao pojedinačno tužiti već bi to domicilna država trebala goniti po službenoj dužnosti. 2Mil ljudi * 1 minuta = 33000 radnih sati * 10$. To + kazna + troškovi suđenja + šteta zbog globalnog zagrijavanja i ugrožavanja tuljana. 

rambox ned 2.12.2012 20:24
Visak kaže...

I onda se ljudi čude što na izborima pobjeđuju lopovi ti koji već pobjeđuju. Kada imate biračko tijelo ovako naivno i pohlepno, demokracija više ne izgleda kao pametna opcija.

Izbori su danas večinom samo za ukras,Nevinašce a političari su na daljinsko upravljanje velikih kompanija i močnika koji ih financiraju.U Hrvatskoj SDP ili HDZ  a di razlika hm fučkaj ga, u Americi Republikanci ili Demokrati opet di je razlika pa nigdje bogati/elita se još više bogati a ostalo znamo.{#}

 

Vezano za ovo na Fejsbruk ništa čudno, to ti je isto ko da sa nekog krova na Trgu Bana Jelačiča baciš/doniraš veliku vreču sa 5 000 000 eura.To bacanje love se odigra na kraju koncerta recimo Miroslava Škore, ali tako da je taj iznos Eura u vreči raspodjeljen preko novčanica od 10 eura.No prije tog bacanja vreče Eura fino kažeš na jaki razglas, da je pola novčanica lažno a pola pravo i eto svako ko se tam nađe probat če brže bolje ulovit barem dvije tri prave/lažne novčanice to sigurno.{#}Smijeh