mrxa1 uto 10.9.2013 09:56

Dajte Bugovci, vi koji ste najpoznatiji po reklamama voljenog vam Apple-a postavljate ovo pitanje u naslovu.

 

Svi znamo da se vlažite čim čujete/prevedete neku vijest vezanu uz ekipu sa adrese "Infinite Loop 1".

Slični ste stil upotrijebili i sa 5C, ta retorička pitanja nisu vam neka fora.

Danny_HR uto 10.9.2013 10:17
ZeNGe_CRO-mt kaže...

počni od naslova teme, to je pod broj 1.

jumboY kaže...

Petric je opcenito smijesan lik. iP5s i iP5c ce po njemu biti totalni fail. Naime, vjerojatno nece imati quad proc kao i Nokia. Samim time = fail.

Prvo pročitajte tekst, a ne samo naslov. Nakon toga, ako i dalje ne razumijete što piše, potražite negdje tečaj čitanja s razumijevanjem.

jumboY uto 10.9.2013 10:27
Danny_HR kaže...

Prvo pročitajte tekst, a ne samo naslov. Nakon toga, ako i dalje ne razumijete što piše, potražite negdje tečaj čitanja s razumijevanjem.

 

Hvala na prijedlogu, txt sam procitao. A sad ti lijepo procitaj moj komentar koji se ne tice samo ovog txta. Treba malo i sa razumijevanjem citati kako si i sam napisao ;)

DarthRisbo uto 10.9.2013 10:34
jumboY kaže...

Petric je opcenito smijesan lik. iP5s i iP5c ce po njemu biti totalni fail. Naime, vjerojatno nece imati quad proc kao i Nokia. Samim time = fail.

Pa nisam doživio da je u članku napisao da će prozvod biti fail. Napisao je da će imat malo promjena, ali da će i dalje vjerojatno imati ogroman uspjeh, s čime se slažem. Općenito ne vidim neke velike razlike između različitih mobitela i tableta danas, hardwerski su manje više svi isti, nabrijavanje rezolucija i kamera i ostaloga je došlo do nekoga limita. Prepucavanja oko toga koji je OS bolji su mi postala smiješna. Tako da se postavlja dobro pitanje, dokada ćemo kupovati jednu te istu stvar za ogromne novce zato što nam je to marketing uspio podvalit kao nešto revolucionarno.

sina-k uto 10.9.2013 10:42

Ono sto iPhone izdize iznad konkurencije (osim dizajna i samog branda) je to što je to oduvjek bila zaokružena cjelina izvrsnog hardwarea, brzog softwarea i pratećih usluga iz clouda.

I kad sve to zbrojiš dobiješ vrhunsku uslugu bez mane.

...što ostali pokušavaju s manje ili više uspjeha kopirati.

juice21 uto 10.9.2013 10:48
sina-k kaže...

Ono sto iPhone izdize iznad konkurencije (osim dizajna i samog branda) je to što je to oduvjek bila zaokružena cjelina izvrsnog hardwarea, brzog softwarea i pratećih usluga iz clouda.

I kad sve to zbrojiš dobiješ vrhunsku uslugu bez mane.

...što ostali pokušavaju s manje ili više uspjeha kopirati.

jel ti svoj ajfon ližes u slobodno vrijeme? pitam jer mi se tak nekak cini :D

BlueMax uto 10.9.2013 10:52
DarthRisbo kaže...
jumboY kaže...

Petric je opcenito smijesan lik. iP5s i iP5c ce po njemu biti totalni fail. Naime, vjerojatno nece imati quad proc kao i Nokia. Samim time = fail.

Pa nisam doživio da je u članku napisao da će prozvod biti fail. Napisao je da će imat malo promjena, ali da će i dalje vjerojatno imati ogroman uspjeh, s čime se slažem. Općenito ne vidim neke velike razlike između različitih mobitela i tableta danas, hardwerski su manje više svi isti, nabrijavanje rezolucija i kamera i ostaloga je došlo do nekoga limita. Prepucavanja oko toga koji je OS bolji su mi postala smiješna. Tako da se postavlja dobro pitanje, dokada ćemo kupovati jednu te istu stvar za ogromne novce zato što nam je to marketing uspio podvalit kao nešto revolucionarno.

S ovim boldanim se bas i ne slazem. Razlike u OS-u i jesu jedine bitne razlike. Ja stvarno ne znam sto bi me moglo natjerati natrag na iOS a WP mi nikad nije legao.

DamirGrd uto 10.9.2013 10:53
sina-k kaže...

Ono sto iPhone izdize iznad konkurencije (osim dizajna i samog branda) je to što je to oduvjek bila zaokružena cjelina izvrsnog hardwarea, brzog softwarea i pratećih usluga iz clouda.

I kad sve to zbrojiš dobiješ vrhunsku uslugu bez mane.

...što ostali pokušavaju s manje ili više uspjeha kopirati.

Apple spam bot na BUG forumu :D 

ZdravkoZ uto 10.9.2013 10:55

slažem se s tekstom.netko tko ima "peticu"stvarno nema razloga da prelazi na 5S.Jedino oni koji;imaju novaca i prvi puta žele iphone onda kad već isti kupuju mogu ići na najnoviji model.Nije mi jasno kako će unatoč svemu Apple ostvariti "rekordnu prodaju"

Smooth Operator uto 10.9.2013 10:56

Ovaj Petric je tipičan primjer nekonzistentnosti, mjenjanja mišljenja preko dana, fanbojizma, manjka integriteta, itd.

 

Npr. ima 2 mj u recenziji Lumie 920, kaže da joj je najveća mana što nema 4 jezgre. Međutim, već danas ne trebaju dodatne jezgre, čak i glupo jer njegov ajfončić nema osam jezgri.

 

Bljuva mi se od ovoga. {#}

kizo2703 uto 10.9.2013 11:02

Bitno je da ste se svi vi ''znalci'' javili i prokomentirali. Znači da je provokacija uspjela. {#}

Smooth Operator kaže...

Ovaj Petric je tipičan primjer nekonzistentnosti, mjenjanja mišljenja preko dana, fanbojizma, manjka integriteta, itd.

 

Petric je samo dobar provokator ,ništa više. {#}