Vicko sri 12.3.2008 12:18

Samo nesto... do sad je T-com flat kostao 140 kn s PDV-om (naveli ste 144)

 

Ovo je osjetan pad cijene od skoro 30% :-) no jos uvijek malo preskupo

za vecinu stanovnika RH

 

Lijepo od njih da su povecali 5 Gb na 10 Gb no sad ce vjerojatno dobar

dio 5 Gb korisnika preci na flat

 

Hvala T-comu (ostali mi nisu dostupni, iako zivim u centru "metropole")

 

Pozdraf


× Asus P5B-Eplus × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 7200.10 x3 = 760 Gb total × Corsair 520HX × win_xp+win_vista ×× LCD NEC 1970 NX ××
Vicko sri 12.3.2008 12:30
Zoidberg kaže...

Vicko-mi smo susjedi onda i to sa istim problemom.

I za one koji pozorno prate. Koliko je sada ukupn o T-crap flat. Dakle telefon, poniženje i sve ostalo uključeno

 Pitanje koliko smo susjedi. Ja jesam u opcini centar, ali 2 km zracne linije od Britanskog trga :-)

Ah... 73 kn telefon, 79 kn adsl 2mbit, 99 kn flat = 251 kn
vise das za pretplate nego potrosis dodatno, uvijek bilo i bit ce...

ali sve u svemu ja sam s T-com(om) zadovoljan i nebi prelazio na druge, sad kad su pojeftinili,
jer nikad nisam imao nikakav problem niti s telefonom niti s internetom a koristim oboje
intenzivno! Probao sam i MaxTv, dobro je radio, ali ne svida mi se ponuda programa cak ni s
onim dodatnim paketom koji se dodatno placa.

× Asus P5B-Eplus × E4300@3GHz(fsb1333) × Crucial Ballistix 2x1Gb 4-4-4-12@833MHz × Asus Radeon 3870 × Seagate 7200.10 x3 = 760 Gb total × Corsair 520HX × win_xp+win_vista ×× LCD NEC 1970 NX ××
Danny_HR sri 12.3.2008 13:34

Ja sam zadovoljan, svaki pad cijena dočekam sa smješkom... Znači da je onaj račun od 140 kn koji sam dobio jučer zadnji tog iznosa koji plaćam... woo hoo...  Smijeh


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
Brajki sri 12.3.2008 14:55

Pa niti ja (da sam na njihovom mjestu) to nebih mjenjao.

Naime sada će dobar dio ljudi preći na veće pakete i više će plaćati svoj internet, a da će pri tome biti sretni. :-)

Ovako da se smanjila cijena osnovnog paketa rulja nebi prelazila na ove veće pakete ili na flat.

frost135 sri 12.3.2008 15:09

Ja sam super zadovoljan pošto imam flat,  i bogami 50 -tak kuna manje, to je po meni ipak najbolja vijest, koju sam danas čuo , ajde da nas ti škoti, sa nečim jednom iznedade a, da nije pretjerani račun . Neću da ih puno hvalim, jer bi se mogao opeći, al napravljen je bar neki pomak, to su trebali već odavno da naprave,Mršti seIznenađenViče jer naravno i dalje su preskupe njihove usluge.

MoMo sri 12.3.2008 15:20

... e moj T-kume, u usporedbi 180kn za 2Mb/256kb flat sa 100kn za 384kb/64kb 512MB, jest veliki napredak, ako se ne uzme u obzir kolko je da dođe do tog pomaka trebalo čekati, te užasno spor upload.  16Mb/768kb, pa da mi je znat ko je planirao te pakete, 21:1 omjer, to je čista perverzija. Mislim da je vrijeme za te kume da malo razmisliš gdje rezat a gdje puštat.

 

p.s. 140 kuna, a ne 140 kune Belji se sorry ali morao sam, gušt je velik.

Drago sri 12.3.2008 17:52
Bothari kaže...

Moze li slucajno neka informacija od kada odluka stupa na snagu? U clanku niti na stranicama T-Coma ne pise nista konkretno.

 

 

 Iskreno, nisam siguran. U službenoj obavijesti kaže T-com "od sada", što ne znači ništa, a spominju 15. 3. kao početni datum sklapanja ugovora. Dakle, očekujem da se cijene na njihovim stranicama od 15. promijene - sada su još uvijek one stare.




This space for rent!
ambivalent sri 12.3.2008 18:27
Bothari kaže...

Moze li slucajno neka informacija od kada odluka stupa na snagu? U clanku niti na stranicama T-Coma ne pise nista konkretno.

 

Zahvaljujem unaprijed

Kolega je zvao danas, ne znaju ni operateri još.
Kaže da nisu sigurni, ali misle da počinje od sljedećeg mjeseca.

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
Joky sri 12.3.2008 18:33

Ja sam njihov korisnik i interneta i maxtva.... sta se tice kvalitete interneta u hrvatskoj t-com nema konkurenciju... kad je neki kvar sa t-cmom to srede, dok kod ostalih optime, metroneta to dalje duze (ispricam se ako krivo govorim), dok maxtv kvar vec imam mjesec dana i nista ne reagiraju? mislim to se ne dogadja samo meni nego X ljudima diljem HR... i onda ako hoces otkazat nemos jer si potpiso ugovor na godinu/dvi za maxtv uslugu, a di je ta usluga sta ja placam? NEMA JE! (reko je moj stari ako ne raskinu ugovor, da ce na sudu to zavrsit lol) zovnes ih, onda ona njihova historijska prica, istekajte kabel pa ustekajte pa resetiraj ovo ono.... i sto je jos zalosnije, napravili su sekretaricu za to... i to tjedan dana radi, tjedan dana ne radi, i to ako radi, onda svako pola min na 2sec zasteka slika.... sry sto mijenjam temu ali morao sam... mislim bio bi red da srede i to... ako kazem da crna gora ima bolji taj maxtv od nas samo sto se u njih tako ne zove, sve vam govori di smo...


roX!
fkb sri 12.3.2008 20:23
MoMo kaže...

te užasno spor upload.  16Mb/768kb, pa da mi je znat ko je planirao te pakete, 21:1 omjer, to je čista perverzija. Mislim da je vrijeme za te kume da malo razmisliš gdje rezat a gdje puštat.

 

 
ADSL tehnologija ne podrzava upload veci od 1Mbps
FeelTheFear sri 12.3.2008 20:25
Joky kaže...

Ja sam njihov korisnik i interneta i maxtva.... sta se tice kvalitete interneta u hrvatskoj t-com nema konkurenciju... kad je neki kvar sa t-cmom to srede, dok kod ostalih optime, metroneta to dalje duze (ispricam se ako krivo govorim), .


 Krivo govoris. Neznam  na koji nacin si usporedio "kvalitetu", sta zlatne protokole koriste? A i ovo da odmah srede kvar je diskutabilno. Ne da mi se ulazit u rasprave i primjere, ali znam ih desetak. Pogotovo to s maxtv-om, spoje maxtv, odu, na kraju ne radi ni net ni maxtv, pa se ti zabavljaj cijelo popodne.
MoMo sri 12.3.2008 20:57
fkb kaže...
MoMo kaže...

te užasno spor upload.  16Mb/768kb, pa da mi je znat ko je planirao te pakete, 21:1 omjer, to je čista perverzija. Mislim da je vrijeme za te kume da malo razmisliš gdje rezat a gdje puštat.

 

 
ADSL tehnologija ne podrzava upload veci od 1Mbps
 1.8Mbit/s ako očemo cijepidlačit, ali to nije razlog sporom uploadu, takvi standardi su već od davno pa pa, najvijerojatnije t-com ne želi privilegirati korisnike (kućne) koji su bliži centralama, pa onda furaju politiku "svima dajemo maksimalnu kvalitetu usluge", ili još bolje, želi moć prodat svima "najbolji" paket pa tako opravdat cijene, ili nešto treće, nema veze. Jedno je sigurno, limit nisu standardi (tehnološki, što se tiće ekonomsko financijskih tu bi se moglo raspravljat...) nego interesi (ne naši naravno već kumovi).
the_tux sri 12.3.2008 21:21
Jimmy kaže...

Start paket je još 1GB i neče se mjenjati?

Sramota!

  Optima ADSL traffic ima 2GB osnovnog paketa. Sljedeća 2GB dođu 20 kn. Nije puno a čovjeka veseli.

>Ja sam njihov korisnik i interneta i maxtva.... sta se tice kvalitete interneta u hrvatskoj t-com nema konkurenciju. 
Nema  konkurenciju  Smijeh  Dobe zabadava infrastrukturu.  Podignu  cijene  fiksne  telefonije  u  nebesa. Isplatili  si investiciju odavno. A sada podižu pakete i brzine na kapaljku. Kada vidim rozu boju, T slovo i čujem onu klavirsku minijaturu (treniranje Pavlovljevog refleksa), dobivam epileptične napadaje.Viče

>A i ovo da odmah srede kvar je diskutabilno.

Da,  pogotovo  sada  kada  daju  vritnjake  višku  radne  snage,  da  si  gumelini  može  milijune  spremati  u  menadžerski  džep.Smijeh 

>ISP koji nije na CIXu? Ne, hvala.

Kao  da  je  to  nekoga  briga,  možda  HAT?Smijeh 

Jeftiniji flat-rate plus tekma…  prekrašno, fale mi još znaci pažnje. Možda da ubace koju  nogometnu loptu za 100000 bodova.

Developer,developers,developers...coming and coming and coming...
Goran Racic sri 12.3.2008 22:45
Joky kaže...

Ja sam njihov korisnik i interneta i maxtva.... sta se tice kvalitete interneta u hrvatskoj t-com nema konkurenciju... kad je neki kvar sa t-cmom to srede, dok kod ostalih optime, metroneta to dalje duze (ispricam se ako krivo govorim), dok maxtv kvar vec imam mjesec dana i nista ne reagiraju? mislim to se ne dogadja samo meni nego X ljudima diljem


 Korisnik sam Metroneta od 6.6.2007. - svi problemi su bili otklonjeni u roku od nekoliko sati, neki puta i minuta. Kod frenda je tip stigao isti dan s novom aparaturom. HT-ov DSL sam koristio dosta prije i taj gad je pucao nekoliko puta dnevno, totalno nasumicno; HT-ovci nikad nisu to sredili niti su nasli razlog.
Eto, to je moj slucaj, za druge ne mogu garantirati.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
Dario čet 13.3.2008 00:02

eh kad se sjetim da sam svojedobno i i oko 600 kuna davao za flat internet...

stvarno me iznenađuje ovaj brzi širokopojasni proboj, koji sam tamo još 2003 predviđao da ću flat dobit tek 2012te...

neka neka... ;-)

 

 


(p) & (c) Dario - 2008
Kezo čet 13.3.2008 00:25

Odlicno. Prelazim krajem mjeseca na flat. Sto se tice popravaka MaxADSLa i MaxTV nikada nisam imao problem kada sam ih zvao. Sve je sredeno u par minuta. A vise ih skoro i ne zovem. Za vezu ne znam kad je zadnji put pukla. MaxTV ponekad zasteka, ali jako jako rijetko. Znam kako je bilo u pocetku, ali sad je super.

Kristijan pet 14.3.2008 08:47

Vicko kaže...
Ah... 73 kn telefon, 79 kn adsl 2mbit, 99 kn flat = 251 kn
vise das za pretplate nego potrosis dodatno, uvijek bilo i bit ce...

ali sve u svemu ja sam s T-com(om) zadovoljan i nebi prelazio na druge....

 Vise mi se svidja Metronetova racunica... 100 kn pretplata + 70 kn flat internet. Ali nazalost Metronet mi jos nije dostupan... Viče
Sta se tice kvarova i brzine popravka... imam dobra i losa iskustva sa razlicitim operaterima u 4 zupanije i svi su manje vise isti, a to dosta ovisi i o problemu.