Lex Luthor čet 4.11.2010 12:05

Prekrasno, jos jedna trgovina, jos jedan trošak... morat ce to sve ukalkulirati u cijene, predlažem da najjeftiniji imac naraste na 12 soma kuna, mislim da bi to bilo fer zar ne..... Strašno i jadno al ajd nek im bude...

DarMar čet 4.11.2010 13:16
Applovac kaže...

Ne dsn sutra je Gaga a dns je otvorenje prva dva kata i prizemlja,a 3. kata ce bit kasnije... E da zaboravio sam rec dda je to prvi iStyle u HRVATSKOJ koj je smjesten u shopping centru... :D

 

prvi?

pa sta nema vec iStyle i u Avenue Mallu i u City Centru ?

 

ili sam nesto krivo shvatio...

Applovac čet 4.11.2010 19:52
DarMar kaže...
Applovac kaže...

Ne dsn sutra je Gaga a dns je otvorenje prva dva kata i prizemlja,a 3. kata ce bit kasnije... E da zaboravio sam rec dda je to prvi iStyle u HRVATSKOJ koj je smjesten u shopping centru... :D

 

prvi?

pa sta nema vec iStyle i u Avenue Mallu i u City Centru ?

 

ili sam nesto krivo shvatio...

Pa da al to su stadnovi i vise nema u Avenue Mallu zamjenio ga je hocu to. Eee ljuda sam sam u iStylu trebate ovo vidjet puno bolje od standova imaju 3 MacBook Pro-a, 1 MacBook White i 1 MacBook Air(najnovija verzija). Imaju sve iMac-ove i Tine Capsul. OFC Mac Pro i Mac Mini.

cekpi čet 4.11.2010 20:19
Applovac kaže...
DarMar kaže...
Applovac kaže...

Ne dsn sutra je Gaga a dns je otvorenje prva dva kata i prizemlja,a 3. kata ce bit kasnije... E da zaboravio sam rec dda je to prvi iStyle u HRVATSKOJ koj je smjesten u shopping centru... :D

 

prvi?

pa sta nema vec iStyle i u Avenue Mallu i u City Centru ?

 

ili sam nesto krivo shvatio...

Pa da al to su stadnovi i vise nema u Avenue Mallu zamjenio ga je hocu to. Eee ljuda sam sam u iStylu trebate ovo vidjet puno bolje od standova imaju 3 MacBook Pro-a, 1 MacBook White i 1 MacBook Air(najnovija verzija). Imaju sve iMac-ove i Tine Capsul. OFC Mac Pro i Mac Mini.

 ti se diga???