Lion King ned 29.1.2012 11:52

Mislim da pise da pisac sam odasilje svoj SSID.

Ne razumijem u potpunosti sto to znaci, ali mislim da pisac sam odasilje svoj signal tako da iOS uredaji misle da je to pisac u wirelessu. Ako je tako onda ne trebas brinuti za susjede jer sigurno signal nije tako jak da dode do susjeda {#}

mbaksa ned 29.1.2012 12:06
Lion King kaže...

Ne razumijem u potpunosti sto to znaci, ali mislim da pisac sam odasilje svoj signal tako da iOS uredaji misle da je to pisac u wirelessu.

Koliko sam shvatio, pisač se ponaša slično WiFi access pointu, dakle ko fol kreira svoju WiFi mrežu, u kojoj se doduše samo on nalazi i to kao uređaj za ispis.

zoki.zlikowski ned 29.1.2012 14:02
mbaksa kaže...
Lion King kaže...

Ne razumijem u potpunosti sto to znaci, ali mislim da pisac sam odasilje svoj signal tako da iOS uredaji misle da je to pisac u wirelessu.

Koliko sam shvatio, pisač se ponaša slično WiFi access pointu, dakle ko fol kreira svoju WiFi mrežu, u kojoj se doduše samo on nalazi i to kao uređaj za ispis.

 

I ja sam tako shvatio, sto znaci da svatko moze na tu mrezu, pa i susjed.
mbaksa ned 29.1.2012 14:19
zoki.zlikowski kaže...
mbaksa kaže...
Lion King kaže...

Ne razumijem u potpunosti sto to znaci, ali mislim da pisac sam odasilje svoj signal tako da iOS uredaji misle da je to pisac u wirelessu.

Koliko sam shvatio, pisač se ponaša slično WiFi access pointu, dakle ko fol kreira svoju WiFi mrežu, u kojoj se doduše samo on nalazi i to kao uređaj za ispis.

 

I ja sam tako shvatio, sto znaci da svatko moze na tu mrezu, pa i susjed.

Ne bih "prejudicirao" to, jer nisam vidio kako izgleda kontrolni panel tog printera ili driver. Dakle, možda si možeš definirati koji uređaji smiju printati, a koji ne. Na kraju krajeva, pisači imaju gumb za isključivanje. {#}