Leglo pon 13.6.2011 14:07

webOS u ovim prezentacijama izgleda 10x bolje od iOSa i Androida, posto ce bit podosta manje appova nego kod konkurencije vjerovatno ce se zadrzat na ozbiljnijim korisnicima. No, vidjet cemo kada izade.

zoki.zlikowski pon 13.6.2011 18:15
Leglo kaže...
webOS u ovim prezentacijama izgleda 10x bolje od iOSa i Androida, posto ce bit podosta manje appova nego kod konkurencije vjerovatno ce se zadrzat na ozbiljnijim korisnicima. No, vidjet cemo kada izade.

 

Imam iPad (upravo pisem s njega) i na kraju se ne sluzim niti jednom drugom aplikacijom osim surfanja i maila. Djeca se igraju na njemu, ali ja ne. Zato sam mislio za sebe uzeti ovo, a iPad dati klincima da me vise ne dave.
alen-c pon 13.6.2011 23:14
Leglo kaže...
webOS u ovim prezentacijama izgleda 10x bolje od iOSa i Androida, posto ce bit podosta manje appova nego kod konkurencije vjerovatno ce se zadrzat na ozbiljnijim korisnicima. No, vidjet cemo kada izade.

  Pa sad baš 10puta..  {#} Cinjenica je da dobro izgleda, ali iOS je ispravio grešku koji su mu mnogi zamjenali

-obavjesti. Ako još srede mutitasking da bude u pravom smislu rijeci to za sve aplikacije i ako omoguce neko

jednostavno prebacivanje između aplikacija, ne vidim u cem drugom bi WebOS trebao biti bolji.

S druge strane imamo iOS koji je s nama vec neko vrijeme, prilicno ispoliran, s prilicnim brojem mogucnosti koje

konstantno napreduju iz verziju u verziju, a da ne govorimo da su u velikoj prednosti s rješenjem što se tice aplikacija,

App storea i ocito izvrsne cloud usluge.

 

Na WebOS-u je tek da se iskaže. Pricekajmo te tablete od HP-a, pa ce biti lakše uspoređivati.

Prezentacije izgledaju super, nadam se da ce takva biti i svakodnevna upotreba.