Rain Man sri 1.8.2012 00:04

Meni se svida sucelje. Brzo, jednostavno, pregledno. Ni malo mi se ne svida domena. Outlook.com je korak unatrag u odnosu na live.com i asocira na office program. Interesira me kako ce se ponasat postojeci korisnici sa hotmail i live racunima? Dal ce se sad ti racuni integrirat u outlook.com? Da li ce ostat zasebni ali sa svim pravima (povlasticama) koje ce imat outlook.com?

Robert Whaterby sri 1.8.2012 01:49
apoteka kaže...

sasvim ok, brzo i jednostavno

inace ne koristim hotm... pardon outlook

ali metro mi se svida. inace volim minimalizam

Potpisujem.

Ovo je još jedan dokaz da je Microsoft krenuo u dobrome smjeru. No, očito je da će i tako sa svima svojim ostalim uslugama nametati svoje novo Win8 sučelje. Svejedno, nemam ništa protiv i u potpunosti sam za.

rashomon sri 1.8.2012 06:16

Irelevantne promjene. Onako usput, bolje je izgledao prethodni setup, no svejedno ga nemam namjeru koristiti osim za spam i registraciju na nesigurne web lokacije – taman u skladu sa hipstersko-zagađujučim novim outlookom.

sirka666 sri 1.8.2012 08:58
Bitanga kaže...

Upravo sam isprobao.

Moram priznati da je ovo prestrašno. Retardacija računalstva općenito.

Pa samo je promijenjen dizajn, sve je ostalo isto.

 

Osobno jako mi se sviđa nova filozofija Microsofta, samo tako neka nastave.

zoki.zlikowski sri 1.8.2012 09:01
Vapor kaže...

Napokon jedan dobar servis da mogu imat ime.prezime@domena.com.

 

Kad si rekao domena.com, da li netko zna da li se moze svoja domena registrirati na hotmail, onako kako se moze kod googlea u standard i proffesional business paketu?
Bitanga sri 1.8.2012 09:16
sirka666 kaže...
Bitanga kaže...

Upravo sam isprobao.

Moram priznati da je ovo prestrašno. Retardacija računalstva općenito.

Pa samo je promijenjen dizajn, sve je ostalo isto.

 

Osobno jako mi se sviđa nova filozofija Microsofta, samo tako neka nastave.

 

Pa samo to i je problem.

Vraćamo se 30 godina u nazad, u 4-bitne palete. Prejadno.

krikesa sri 1.8.2012 09:20

Inače korisim messenger i do sad sam koristio web messenger. Išlo mi na živce što svaki put kad stisnem nešto, on zatvori messenger prozor pa ga ponovno otvara i to traje.

Kod novog sučelja mi je super što prozor razgovora uvijek ostaje otvoren. Ide mi na živce što u people hubu nema statusa kontakta, tako da ne znam jel netko online ili nije dok ne kliknem na njega.

Kad imam nekoliko paralelnih chatova, tad osim kratke obavijesti nemam indikaciju da mi je netko   poslao poruku.

Ne radi dobro na Operi.

 

  Eto moj kratki review tokom kratkog korištenja :D

 

5220 sri 1.8.2012 10:26
athlon64 kaže...

jel ovo isto vrijedi i za windowslive mail?Tj to je ista stvar... I da, nakon ovoga bi trebalo na svim forumima itd... mijenjat adresu, svugdje gdje smo je ostavili?

Ne znam jesam li te dobro skužio što si želio pitati ali kako je i napisano ako i promijeniš adresu u @outlook.com mailovi koji su ti poslani na @live (@hotmail i kako sve već) će ti stizati na novu, tj. @outlook.

xhopeon sri 1.8.2012 10:33
Haker_x kaže...

Ajj sto se za**ba sto promijeni, ovo se meni nikako ne svidja... da mi je sada kako vratiti na stari hotmail :(

Ovo? Ali ne znam do kada traje "prijelazno" razdoblje.

  

5220 kaže...

Ne znam jesam li te dobro skužio što si želio pitati ali kako je i napisano ako i promijeniš adresu u @outlook.com mailovi koji su ti poslani na @live (@hotmail i kako sve već) će ti stizati na novu, tj. @outlook.

Tako je, kao i do sada, domena ostaje ista ali se može napraviti dodatna u obliku Aliasa gdje postoji mogućnost pravljenja foldera na već postojećem računu pa tamo stiže mail za novu adresu.

 

Sviđaju mi se i novi izgled i ovo sa Aliasima, osobno mi je preglednije, a i bilo je vrijeme da se riješe zastarjelog izgleda.