Chronosus sri 7.8.2013 19:47

Iskreno me čudi tolika popularnost ove aplikacije. SMS šalješ ako želiš biti relativno siguran da će kontakt ubrzo vidjeti poruku, za ostalo već ima gro raznih messengera, od facebooka, hangoutsa, pa i običnog maila. Gdje se tu uklapa WhatsApp? 

Ne pokušavam provocirati nego me iskreno zanima.

izith sri 7.8.2013 19:53

Meni se WhatsApp "primio" zbog jednostavnosti korištenja i zbog toga što ne treba biti logiran na njega, već radi preko broja telefona. Isto tako, ne moram posebno dodavati sve prijatelje na Gmail, pa Facebook, pa neku sedmu platformu, nego su mi svi kontakti već tu (ako koriste WhatsApp) i lako dostupni. Mislim da su mu to osnovne prednosti, uz činjenicu da aplikacija radi stabilno i brzo na svim modelima mobitela.

marxone sri 7.8.2013 19:58

Meni osobno najbolji. Sve ove sta si naveo su ili usporeni ili trose pun k bat i MB. 

Probao sam nedavno Tango i mogu reci da je skroz ok. Nesto kao Whatssapp i Viber u jednom s opcijom video poziva.vrijedi probati

Ivan_cno sri 7.8.2013 20:08

Ja isto koristim WhatsApp i definitivno mi je najbolji. Jednostavnost slanja poruke kao sms, reci tko danas nije na internetu pa nije u mogućnosti primiti poruku. Ja sam whatsappom donekle zamjenio sms-anje sa bližim ljudima te tako smanjio troškove.. 

 

LP

ukay1000 sri 7.8.2013 20:15
Chronosus kaže...

Iskreno me čudi tolika popularnost ove aplikacije. SMS šalješ ako želiš biti relativno siguran da će kontakt ubrzo vidjeti poruku, za ostalo već ima gro raznih messengera, od facebooka, hangoutsa, pa i običnog maila. Gdje se tu uklapa WhatsApp? 

Ne pokušavam provocirati nego me iskreno zanima.

Ok. Whatsapp ti radi na skoro svakoj Nokiji (dummy) od s40, s60 svih podverzija, andriod, iOS, blackberry i wp. E sada, dobar je i zbog toga jer na Nokiji x2 (npr.) dolaze poruke kao sms. Cim ti neko posalje tebe mobitel obavjestava, a pazi, govorimo o dummyu. Nemaju svi smartphone, ne? Stabilan program, brz, ne kasne poruke i veze se na broj, sto je ok. Evo, ukratko.