ATJLučko pet 23.10.2015 19:44

Meni moram priznati, ovo zvuči vrlo obećavajuće, obzirom mi je u dvodnevnom ciklusu fejs bio do sat dva na zaslonu, ali u pozadini i preko 9 sati, ono WTF ?!?! 

Upravo sam sada provjerio, koliko sam na stanju sa fejsu i situacija kaže kako sam u zadnjih 24 sata 30 minuta na zaslonu a 17 minuta u pozadini, ALI, u zadnjih 6 dana, stanje je ovo; 2.4 sata zaslona i "samo" 30.1 sata u pozadini, baš neki pravi pozadinac !!!! 

 

Obzirom je "u zadnjih 24 sata" ovakva situacija, imam dojam da će mi ubuduće na mobu baterija trajati, trajati, trajati i trajati, ne znam do kada više  !!!! 

 

Ima li tko jači, po pitanju trajanja baterije????

zoki.zlikowski pet 23.10.2015 20:06
ATJLučko kaže...

Meni moram priznati, ovo zvuči vrlo obećavajuće, obzirom mi je u dvodnevnom ciklusu fejs bio do sat dva na zaslonu, ali u pozadini i preko 9 sati, ono WTF ?!?! 

Upravo sam sada provjerio, koliko sam na stanju sa fejsu i situacija kaže kako sam u zadnjih 24 sata 30 minuta na zaslonu a 17 minuta u pozadini, ALI, u zadnjih 6 dana, stanje je ovo; 2.4 sata zaslona i "samo" 30.1 sata u pozadini, baš neki pravi pozadinac !!!! 

 

Obzirom je "u zadnjih 24 sata" ovakva situacija, imam dojam da će mi ubuduće na mobu baterija trajati, trajati, trajati i trajati, ne znam do kada više  !!!! 

 

Ima li tko jači, po pitanju trajanja baterije????

 Gdje to vidiš? Baš me zanima kako je kod mene.

Onjegin pet 23.10.2015 20:07
overhaul kaže...

Hm, ovaj ako mi tko može objasniti.. što dobijam time što za fb koristim aplikaciju, umjesto da ga posjećujem
kao normalnu web stranicu?

 Možeš u Youtube aplikaciji kliknuti Share on Facebook i link će izaći sa thumbnailom (za razliku od shareanja u browseru).

 

Praktično - ništa.