horza sri 9.6.2010 21:00

divni dragi ljudi su diljem svih 3.9MB spreadsheetova postavili crnu boju slova, ali su ostavili "automatic" boju pozadine, tako da mi, zli linuxaši koji pazimo na svoje oči i stoga za default OS-a volimo postaviti crnu boju pozadine, ne možemo vidjeti slova (crna) na crnoj pozadini.

interesantno, ali opet mi je eksplodirala jedna od onih žila ljutica u mozgu, jer ovaj problem viđam na 90% web stranica kao česti previd divnih dragih ljudi koji ih rade. jesam spomenuo da radim webove pa to povlači 2 žile ljutice odjednom?

 

urota, kažem vam.

Misionar sri 9.6.2010 21:12

Nevjerojatno je za što sve ljudi imaju vremena. Ja ne odem na gablec tijekom radnog dana jer sam totalno zatrpan poslom...

Ali u svakom slučaju, tko god da je radio, svaka čast. Odlično napravljeno.

Šef sri 9.6.2010 22:22

O, je... Itekako je to referenca za test muževnosti. I ispijanje hektolitara pive također...



Oleg a.k.a. Zli Luđak ti voli pisati ovakve tekstove (šteta što ih ne piše još više) ali nemoj ga uvijek shvaćati ozbiljno. :P

Mirko935 sri 9.6.2010 23:21

Ovaj... zašto mi se ova treća tablica s Firefoxom neće skinut? U Chromeu radi normalno.

 

Btw, oko ove druge se stvarno netko svjetski potrudio, čak mi je palo na pamet da upisujem rezultate i pratim to kad dođe vrijeme...

 

edit: točnije, može se skinut ali se zove samo "World", bez nastavka

rashomon čet 10.6.2010 09:33

Odlično, baš sam se mislio dati u potragu za ovakvim pomagalima. Neočekivano na Bug Online uljepšalo dan x5. Hvala.

 

Želim dodati kako pratim samo Svjetsko prvenstvo. Liga šampiona meni lično postala je dosadna i negledljiva.

The Godfather čet 10.6.2010 16:16

Ova druga tablica je predobra - svaka čast onome tko je to izradio. Ima jedna mala greškica doduše: ako se izabere naša vremenska zona, vrijeme početka utakmice je pogrešno. Pokazuje na sat ranije (npr da počinje u 15.00h umjesto u 16.00h). Pokazatelj vremena preostalog do početka prvenstva isto pokazuje dan više. Ali sve ostalo je fenomenalno!

borongajac čet 10.6.2010 23:43

@deadman: Hvala za tablicu. Isto s puno informacija, ali preglednija. Međutim, verzija s tvog linka ima npr. zamijenjene urugvajsku i srpsku zastavu (što je manje važno), i npr. ovo (važno):

 

"First tanks for a good/user-friendly program.
One thing though, in Group C, with:
- England-USA 1-1
- Algeria-Slovenia 2-0
- Slovenia-USA 3-2
- England-Algeria 2-0
- Slovenia-England 0-0
- USA-Algeria 2-0
USA should be second before Slovenia and not third after Slovenia as the goal difference in all group matches prevails over Slovenia’s win over USA.
"

 

Plus još propusta. Na webu nema novije verzije te tablice.

 

Ova je slična, ali samo s utakmicama (bez imena igrača, slika lopti i stadiona...). I zasad je točna. I nema password pa se može uređivati.

 

Pozdrav.