Drazen pet 28.6.2013 15:15
Cold Steel kaže...

Gadno se varaš, stanje uvijek može biti gore, te se situacija može rapidno pogoršavati.

Zbog neupućenosti ljudi i medijske propagande smo ovdje, gje jesmo.

{#}

 

Nazalost slazem se s tobom. Razlog propasti bit ce pokvarena i sebicna vlast koju nije briga za narod. Evo, upravo doneseni "Perkovicev" je savrsen primjer koliko im je stalo do Hrvatske.

 

Hrvatska NIKAKO ne moze konkurirati EU abnormalnom administracijom i umirovljenicima koja zahtjeva abnormalne novce za place/mirovine. Novac se jedino moze nabavit od privatnih firmi i porezima, tj poreznom presijom kakvu imamo sada. Rezultat porezne presije vidimo.

 

 

Sto se tice telekoma, ne tako davno su izjavili kako su jadni i da ne mogu prezivit pojeftinjenje (kao HEP). Sada tek uvidjamo koliko nas pljackaju. Npr, prije dvije godine iz Njemacke sam poslao mail velicine 50kB i data roaming me dosao 1200kn!!!!! Rijec je o VIPu, ali su svi isti.

 

Zivila EU! Nadam se da ce i nasu vlast dovesti u red!

limitedition pet 28.6.2013 16:00

Neki su zaboravili Irak i nikad pronađene nuklearne bojeve glave. Svima je bilo jasno da se rat vodio zbog profita koji će korporacije moći ostvariti.

Kod nas nije bila potrebna vanjska intervencija nego samo zakuhaj i gledaj sa strane kako se raspada sustav koji nije dozvoljavao ulazak stranih banaka i korporacija.

Svi kukamo kako je HT prodan Tekomi, kao da smo uopće imali izbora. Strane banke nam dilaju trostruko skuplje kredite nego u svojim matičnim zemljama.. a tako će i ostati i nakon ulaska u EU . Toliko o jednakosti :P

Koja smo prava prodali na stotinama potpisanih a nepročitanih stranica pristupnih ugovora?

Drago mi je zbog ukidanja granica, roaminga,,.. ali pored svih tih čokoladica i bonbončića ostaje dojam da smo ušli u krivi kombi.

Jakovp pet 28.6.2013 21:58
Drazen kaže...

 


Sto se tice telekoma, ne tako davno su izjavili kako su jadni i da ne mogu prezivit pojeftinjenje (kao HEP). Sada tek uvidjamo koliko nas pljackaju. Npr, prije dvije godine iz Njemacke sam poslao mail velicine 50kB i data roaming me dosao 1200kn!!!!! Rijec je o VIPu, ali su svi isti.

 

Zivila EU! Nadam se da ce i nasu vlast dovesti u red!

 

Onda si potrošio puno više interneta, jer je tada 1 MB na vipu, za pretplatnike, koštao oko 83kn. Čak i da je više, teško da bi došlo 1200kn od 50kB. Nekada mobiteli troše više nego što misliš...

zzib sub 29.6.2013 17:18
Jakovp kaže...
Drazen kaže...

 


Sto se tice telekoma, ne tako davno su izjavili kako su jadni i da ne mogu prezivit pojeftinjenje (kao HEP). Sada tek uvidjamo koliko nas pljackaju. Npr, prije dvije godine iz Njemacke sam poslao mail velicine 50kB i data roaming me dosao 1200kn!!!!! Rijec je o VIPu, ali su svi isti.

 

Zivila EU! Nadam se da ce i nasu vlast dovesti u red!

 

Onda si potrošio puno više interneta, jer je tada 1 MB na vipu, za pretplatnike, koštao oko 83kn. Čak i da je više, teško da bi došlo 1200kn od 50kB. Nekada mobiteli troše više nego što misliš...

83 x 15 = 1245 za 1mb

zeroname sub 29.6.2013 17:22
Adin kaže...

Nazalost, jedini ko se moze veseliti ulasku u EU je Njemacka. Ona, Francuska itd... imaju najvece koristi od ovog. Al eto, shvatit cemo mi to kasnije..

Kako mogu imat koristi sad kad im se u Njemaču useli 300 k hercegovaca kad svi imaju dvojno državljanstvo. (I ja sam pola hercegovac ali svima nam je jasno da će se to dogoditi)