infinityzg sri 18.8.2010 22:02
bugonja kaže...

nadam se da ce u narednih godinu dana crackirati ps3...tad bih ga mogao uzeti,igre su jednostavno preskupe.

 

samo radi gran turisma i tekena

Ja narucujem izvana igre nove novcate iz online ducana... hitovi su oko 300ak kuna, a vecina ih je oko 200kn pa i manje.. npr. Mirrors Edge godinu dana star sam dobio za 60kn sa postarinom, Dirt2 za 160kn.

Vuja12 sri 18.8.2010 22:27
infinityzg kaže...
bugonja kaže...

nadam se da ce u narednih godinu dana crackirati ps3...tad bih ga mogao uzeti,igre su jednostavno preskupe.

 

samo radi gran turisma i tekena

Ja narucujem izvana igre nove novcate iz online ducana... hitovi su oko 300ak kuna, a vecina ih je oko 200kn pa i manje.. npr. Mirrors Edge godinu dana star sam dobio za 60kn sa postarinom, Dirt2 za 160kn.

 

Otkud narucujes? Ja sa videogamesplusa, al bome otkad je dolar porastao, placam dosta vise, s tim da mi od njih igra dode za nekih 5 dana tako da mi nije problem toliko tih 20-30kn

Slavo sri 18.8.2010 22:29
Denis kaže...

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

Baš to! Ja sam u svoj model koji je došao sa 80 GB stavio 320GB disk i sad ima prostoraaaaa! :) Vrlo jednostavno se promijeni disk!

ManBearPig sri 18.8.2010 22:34
Denis kaže...

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

Hvala na preporuci nisam o tom razmišljo mada sam čito negdje :D

ManBearPig sri 18.8.2010 22:36
Slavo kaže...
Denis kaže...

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

Baš to! Ja sam u svoj model koji je došao sa 80 GB stavio 320GB disk i sad ima prostoraaaaa! :) Vrlo jednostavno se promijeni disk!

Kolko te košto jedan takav?

infinityzg sri 18.8.2010 23:08
Vuja12 kaže...
infinityzg kaže...
bugonja kaže...

nadam se da ce u narednih godinu dana crackirati ps3...tad bih ga mogao uzeti,igre su jednostavno preskupe.

 

samo radi gran turisma i tekena

Ja narucujem izvana igre nove novcate iz online ducana... hitovi su oko 300ak kuna, a vecina ih je oko 200kn pa i manje.. npr. Mirrors Edge godinu dana star sam dobio za 60kn sa postarinom, Dirt2 za 160kn.

 

Otkud narucujes? Ja sa videogamesplusa, al bome otkad je dolar porastao, placam dosta vise, s tim da mi od njih igra dode za nekih 5 dana tako da mi nije problem toliko tih 20-30kn

game.co.uk i base.com :) hvala tebi na info za drugi ducan ;)

ManBearPig kaže...
Slavo kaže...
Denis kaže...

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

Baš to! Ja sam u svoj model koji je došao sa 80 GB stavio 320GB disk i sad ima prostoraaaaa! :) Vrlo jednostavno se promijeni disk!

Kolko te košto jedan takav?

Pogledaj na nabava.net ... jedino ne znam koje sucelje mora biti.. valjda SATA?

FlyBoy sri 18.8.2010 23:29

Dakle PS3 nema OS instaliran na HDD-u, zanimljivo.

To je svakako prednost u odnosu na xbox.

Čekam da cijena malo padne, pa ako bude vremena (vrijeme je novac) utopim i ja jedan polovni, nabavim Tekken 6 BR, GT5 i God of War 3, pa imam šta igrati 3 godine. Uz to još imam i bluray player.

hrvatskafarkasevec sri 18.8.2010 23:44
FlyBoy kaže...

Dakle PS3 nema OS instaliran na HDD-u, zanimljivo.

To je svakako prednost u odnosu na xbox.

Čekam da cijena malo padne, pa ako bude vremena (vrijeme je novac) utopim i ja jedan polovni, nabavim Tekken 6 BR, GT5 i God of War 3, pa imam šta igrati 3 godine. Uz to još imam i bluray player.

ima,ali ne cijeli 

Solo761 sri 18.8.2010 23:51
FlyBoy kaže...

Dakle PS3 nema OS instaliran na HDD-u, zanimljivo.

To je svakako prednost u odnosu na xbox.

Čekam da cijena malo padne, pa ako bude vremena (vrijeme je novac) utopim i ja jedan polovni, nabavim Tekken 6 BR, GT5 i God of War 3, pa imam šta igrati 3 godine. Uz to još imam i bluray player.

Ni xbox nema OS na hard disku. Da ima kako bi sljakali stari arcade modeli uz koje nije dosao hard disk? :)

 

Na xbox hard disku se samo neke stvari spremaju, save-ovi naravno, emulatori za stare xbox (tj. ne x360) igre, teme za dashboard, filmici, demo igre, XBLA igre i same igre ako ih instaliras na hard i slicne stvari. Nista sto je potrebno samoj konzoli za bas osnovni rad.

 

A i na xbox-u se moze zamjeniti hard u kucnoj radinosti, moja konzola je 2006. godiste (da, jos radi, nije krepala kako bi vecina pomislila) i originalno je imala 20 GB hard. Sada imam 250 GB hard, a prije toga sam imao 120 GB hard. Naravno, oba sredjena u kucnoj radinosti. Koga zanima kako samo neka progoogla "hddhackr".

 

 

R4zOR229 kaže...

ja na svom od 250gb imam bar 150gb free tak da nzn kaj bi s vecim diskom

 

 

To i meni pada na pamet, mislim da je cak 120-160 GB sasvim dovoljno. Da sve igre imaju opciju instaliranja na hard da se ubrza loading (kao sto su na xbox prije godinu i nesto nakalemili taj feature) onda bi vec imalo smisla ubaciti veci. Ovako bas i ne. Jedino ako netko ima bas viska para pa kupuje sve redom sa PSN-a.

EVO sri 18.8.2010 23:52
Denis kaže...

Zašto ne kupiš 2,5-inčni disk i zamijeniš taj mali disk u PS-u?  To je jedna od prednost PS-a u odnosu na Xbox. To što ne moraš kupovati posebni disk. 

što se ne može modat xbox pa se onda mogu ugrađivat 2.5 hdd-ovi??

 

Ne mislim na software-sku modifikaciju.

 

EDIT: Opet su vratili bijeli model, koji mi se više sviđa, tj. podsjeća me na PS1.

hrvatskafarkasevec čet 19.8.2010 02:27
Oldy kaže...

veliki napredak zamisli hard od cijelih 320gb, bože koji konji to su trebali odmah stavit a ne ovako ko cigani

a mogli su odma i lcd tv stavit jel?

 

sta se mene tice 320gb je previse 

80gb je zlatna sredina ,nit previse niti premalo

 

nije poanta u napretku nego kolko je stvarno potrebno 

 

prije 80gb hdd je dosao vise nego danas zato nisu stavljali 320gb jer bi bezveze povisio 

cijenu konzole

movie čet 19.8.2010 16:30
El Manifico_Buster kaže...

299,99 $

 

299 oera ???

 

ko tu koga levati

 

 

 

 

Kaj se čudiš ko pura dreku ?  Tako je oduvijek bez obzira na vrstu robe, što je u americi u dolarima u europi je toliko eura

movie čet 19.8.2010 16:35
Jebasu123 kaže...
bugonja kaže...

jel ps3 ima wireless ili na net ide preko kabla

Možes ga spojit s wirlessom i patch kablom svejedno je,ali žica je žicaSmijeh

 

 

Nisam primjetio da mi nešto nedostaje zbog toga što mi je na net i mrežu spojen preko wirelessa u ovih par godina ?

hrvatskafarkasevec čet 19.8.2010 16:42
movie kaže...
Jebasu123 kaže...
bugonja kaže...

jel ps3 ima wireless ili na net ide preko kabla

Možes ga spojit s wirlessom i patch kablom svejedno je,ali žica je žicaSmijeh

 

 

Nisam primjetio da mi nešto nedostaje zbog toga što mi je na net i mrežu spojen preko wirelessa u ovih par godina ?

probaj preko servera vrtit 1080p pa ces vidit,ako ti sta fali

inace ako takve stvari ne mislis vrtit onda ti nista ne fali