Deadwalker sub 4.2.2012 10:44

Isti kalibar igre, kao i Uncharted.

Suputnicu umjesto da kontrolira AI za koji bi riječ fantastičan poput Tončia stavio pod navodnike, Naughty Dog bi mogao bez problema implementirati kooperativni mod koji bi mislim bio odlično rješenje za ovakav survival setting.

No, ne sumnjam da će igra biti odlična s neviđenom produkcijskom razinom. Meni generalno ne leže interaktivni filmovi, no mislim da bi me za razliku od Uncharteda ovaj puta mogla privući ova I'm Legend brija.

thuglife sub 4.2.2012 10:48
Deadwalker kaže...

Isti kalibar igre, kao i Uncharted.

Suputnicu umjesto da kontrolira AI za koji bi riječ fantastičan poput Tončia stavio pod navodnike, Naughty Dog bi mogao bez problema implementirati kooperativni mod koji bi mislim bio odlično rješenje za ovakav survival setting.

No, ne sumnjam da će igra biti odlična s neviđenom produkcijskom razinom. Meni generalno ne leže interaktivni filmovi, no mislim da bi me za razliku od Uncharteda ovaj puta mogla privući ova I'm Legend brija.

Možda i ubace takav co-op, ali ipak AI treba biti glavni, za co-op kasnije je lako.

Upravo zato što me post apokalispa privlači a setting I Am Legenda baca na guzicu veselim se što će ovo biti interaktivni film, svaka točka igre bit će jako detaljna i ulickana, skriptirane scene, intenzivnija akcija i još dsta stvari koje se free roamin sandbox modom i nemože postići.

forzzuk sub 4.2.2012 11:03

Upravo to, da barem naprave dobru open world sandbox

post apocalyptic igru. Praktički ne bi imali konkurencije.

 

Zamislite ovorenost terena Crysisa 1, tenziju Dead Islanda ili Alana Wakea (noćni djelovi),

slobodu izbora tipa Fallout 3 i duboko razrađen RPG krvožilni sustav koji sve pokreće.

 

Znam da sanjam i tražim previše ali ipak..

thuglife sub 4.2.2012 11:37
forzzuk kaže...

Upravo to, da barem naprave dobru open world sandbox

post apocalyptic igru. Praktički ne bi imali konkurencije.

 

Zamislite ovorenost terena Crysisa 1, tenziju Dead Islanda ili Alana Wakea (noćni djelovi),

slobodu izbora tipa Fallout 3 i duboko razrađen RPG krvožilni sustav koji sve pokreće.

 

Znam da sanjam i tražim previše ali ipak..

Čeka se novi Fallout :D.

A i STALKER 2 bome.

Mlitavi kaže...

Vau! Nešto do sada neviđeno, survival horor. Visko produkcijsko smeće kao i onaj Uncharted, koji je svaki dio isti. Pa nadalje i hrpa drugih "filmskih" igara.

Svi znamo da je ova igra upravo to, samo neznam što je tu loše.

0.o_qwerty sub 4.2.2012 17:23
Zvonimir Zubić kaže...

Ispravak- napisali ste 

"I Am Legenda"

 

Osjećao sam se dužnim napisati

english mu nije jaca strana, a da vidis tek kako rimske brojeve pise. hahaha

 

 

nadam se samo da igra nece bit proljev ko spomenuti hit sa will smithom, a kad se vec povlace filmske paralele volio bi da vise bude u stilu The Roada (a vjerojatno i hoce kad se pisalo o radnji kao "a love story about a father-daughter-like relationship" + Druckmann also stated that he wants the story in The Last of Us to raise the bar for other video game developers, as he feels the standard of story-telling is not as good as it should be within the industry).

 

takodjer:

The Last of Us is a genre-defining experience that blends survival and action elements to tell a character driven tale about a modern plague decimating mankind. Nature encroaches upon civilization, forcing remaining survivors to kill for food, weapons and whatever they can find. Joel, a ruthless survivor, and Ellie, a brave young teenage girl who is wise beyond her years, must work together to survive their journey across what remains of the United States.

 

tako da ostaje dovoljno mjesta i za pokoji mracni, sivi okolis sto tematski daleko vise pase od promasenog bujnog zelenila velegrada.

 

U igri ćemo u Pittsburghu pratiti dva lika: pametnu i lukavu tinejdžericu Ellie (Ashley Johnson) koja se ne sjeća svijeta prije pošasti i starijeg protagonista Joela (Troy Baker)

 

moj kapetane kako bi se sjecala ako je u to vrijeme bila dvogodisnje dijete? hm, mozda ima amneziju, hehe koji bi to bio klisej. :)

 

 

thuglife kaže...

Namjerno je tako napisano.

 

http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2008/12/3/128728268762502482.jpg

 

Mlitavi ned 5.2.2012 11:08
thuglife kaže...
Mlitavi kaže...

Vau! Nešto do sada neviđeno, survival horor. Visko produkcijsko smeće kao i onaj Uncharted, koji je svaki dio isti. Pa nadalje i hrpa drugih "filmskih" igara.

Svi znamo da je ova igra upravo to, samo neznam što je tu loše.

Reciklaža, zarađivanje na njoj sa velikim hypom. Meni je to loše. Onima koji zarađuju na tome sasvim sigurno nije.

thuglife ned 5.2.2012 11:10
Mlitavi kaže...
thuglife kaže...
Mlitavi kaže...

Vau! Nešto do sada neviđeno, survival horor. Visko produkcijsko smeće kao i onaj Uncharted, koji je svaki dio isti. Pa nadalje i hrpa drugih "filmskih" igara.

Svi znamo da je ova igra upravo to, samo neznam što je tu loše.

Reciklaža, zarađivanje na njoj sa velikim hypom. Meni je to loše. Onima koji zarađuju na tome sasvim sigurno nije.

Opet pitam što je tu loše, ako će već to što idu utabananim putem produktirati izvrsnom igrom nije me briga, oni mi ionako nekako nisu za inovacije, nevjerujem da bi to ispalo na dobro.

Mlitavi pon 6.2.2012 12:10
thuglife kaže...
Mlitavi kaže...
thuglife kaže...
Mlitavi kaže...

Vau! Nešto do sada neviđeno, survival horor. Visko produkcijsko smeće kao i onaj Uncharted, koji je svaki dio isti. Pa nadalje i hrpa drugih "filmskih" igara.

Svi znamo da je ova igra upravo to, samo neznam što je tu loše.

Reciklaža, zarađivanje na njoj sa velikim hypom. Meni je to loše. Onima koji zarađuju na tome sasvim sigurno nije.

Opet pitam što je tu loše, ako će već to što idu utabananim putem produktirati izvrsnom igrom nije me briga, oni mi ionako nekako nisu za inovacije, nevjerujem da bi to ispalo na dobro.

Ništa nije loše. Sve je super. Zato igre nikad nisu bile lošije nego što su sad. Mogli smo još bit na razini Pac-mana. Samo mijenjat boje dungeona.

thuglife pon 6.2.2012 13:09

Reciklaža, zarađivanje na njoj sa velikim hypom. Meni je to loše. Onima koji zarađuju na tome sasvim sigurno nije.

Opet pitam što je tu loše, ako će već to što idu utabananim putem produktirati izvrsnom igrom nije me briga, oni mi ionako nekako nisu za inovacije, nevjerujem da bi to ispalo na dobro.

Ništa nije loše. Sve je super. Zato igre nikad nisu bile lošije nego što su sad. Mogli smo još bit na razini Pac-mana. Samo mijenjat boje dungeona.

Rekoh ti, ovaj studio nije za inovacije, oni su "ona ekipa", što izbacuje konkretne, dobro poznate igre koje su ivjek izvrsne i igrive, inovacije od njih se ni ne može očekivati.

( nebi htio da ispadne da se ja protivim inovacijama niti da bi htio da svaki studio radi ovo, samo kažem da je dobro i takve imati )

Zvonimir Zubić pon 6.2.2012 14:44
Fićo_CoD 5 kaže...
Zvonimir Zubić kaže...

Ispravak- napisali ste 

"I Am Legenda"

 

Osjećao sam se dužnim napisati

koga-čega? - I Am Legenda.

netočno:

"  koje jako podsjećaju na scene iz I Am Legenda s Willom Smithom "

Gramatički je točno:

" koje jako podsjećaju na scene iz I Am Legend s Willom Smithom "

 

 

I ovo je akuzativ, podsjeća na KOGA? ŠTO?