lovac82 pet 20.10.2017 19:47

Ah cuj, koncept je dobar ali jedino da ima jos nesto sirove snage...

 

Medutim, fanbase je uvijek bio velik tako da ovo i ne cudi previse (pogotovo kada pogledamo koliko su NDS/3DS konzole bile uspjesne bez obzira na relativno rano piratstvo).

lovac82 ned 22.10.2017 21:44
Angus_Young kaže...

Snage ima i više nego dovoljno. Pogotovo za prijenosnu konzolu.

 Nema, ako su je klasificirali kao "stolnu konzolu" odnosno nasljednika Wii U konzole onda je to premalo za igranje na velikim zaslonima ukoliko zelis uzivati u svim detaljima, da ne govorim o FPS-u i okrljastenim verzijama multiplatform igara u kombinaciji s najlosjim online servisom.

Kirian sri 25.10.2017 13:23

Malo je smiješno što se nintendu uvijek zamjera manjak hardverske snage, i nedostatak grafičke ljepote drugih konzola ili pc-a, a s druge strane se slini nad indie igrama koje imaju grafiku u rangu pacmana i tetrisa. A nintendove igre, su oduvijek, kaj se igrivosti tiće, bile u samom vrhu... Možda se zelda vizualno neda uspoređivat s COD 99 u 8k rezoluciji, ali, to nikad ni nije bio cilj... Mislim da je switch odlična stvar, i možda se i počastim s jednim, ipak sam posjedovao i n64, i wii, i oba su bila super zabavna (n64 još uvijek tu i tam radi dok se nostalgična ekipa skupi)

Čitatelj uto 31.10.2017 09:33

Nintendo radi Party konzole, Multiplayer u istoj sobi - to je Nintendo, a ne Online (makar su neke igre i za to savrsene, Mario Kart, Party itd).

 

Primjer: Super Bomberman R

 

Ove godine su se nadmasili - sve same AAA igre.

 

Super Mario Odyssey
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Mario Kart 8 Deluxe
Mario + Rabbids: Kingdom Battle
Splatoon 2

 

Samo prve dvije na listi su vrijedne kupnje - igranje bilo kad i bilo gdje - televizor, auto, vlak, avion, sve prolazi.


Fali novi:

Kirby

Joshi

Party

Mario RPG

3D Metroid

Pokemon RPG

i to je uglavnom to, meni dosta.

 

Razmisljam o kupnji, ali cekam jedan dobar JRPG, nesto sa ove liste:

Fire Emblem
The Last Story
Tales of Symphonia
Final Fantasy
Dragon Quest
Phantom Brave